Kofeina bezwodna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3381 / 536 / 0

DXM i kakao i co to da? :-) Opisz hash efekty
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 8 / 0

Zarzuciłem 150mg donosowo nie klepie xD

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Potentat z USA ma kłopoty przez polską grę. Powód? Marihuana

Devolver Digital – amerykańska firma specjalizująca się w wydawaniu oraz dystrybucji gier wideo ma problemy z promocją gry Weedcraft Inc., autorstwa… polskiego studia Vile Monarch.

Huk

• 834 / 15 / 0

jak kofeina dziala na depresje?
  • 3381 / 536 / 0

Myślę, że nijak."Wypłukuje magnez" więc może oddziaływać negatywnie na samopoczucie. Z drugiej strony pobudza i swego rodzaju motywuje do pracy.
  • 273 / 3 / 0

Może mi ktoś powiedziec jak zachowuje się ściśnięta grudka kofeiny ? Gładko rozciera się w pyłek czy tak jakby "zgrzyta" ?
  • 3381 / 536 / 0

Łatwo rozciera się w pyłek. Mam pół kilo i nawet wielkie grudy wystarczy lekko ścisnąć i się sypią.
  • 164 / 5 / 0

wziąłem DXM i kakao i nic specjalnego.
  • 263 / 20 / 0

Odkopuję temat :)

Sniffowanie syntetycznej kofeiny polecam jako swoiste placebo wszystkim tym, którzy wcześniej byli wjebani w różnego rodzaju speedy. Mi bradzo pomogło ;)
Przyznam, że na początku po walnięciu sobie około 150mg miałam nawet kilka sekund realnego odczucia euforii, potem wiadomo... tolerka.
  • 4 / / 0

Biorę tabletki kofeina + l-teanina i zdecydowanie pomogły mi one w ograniczeniu prokrastynacji i nie jestem śpiący w ciągu dnia
  • 64 / / 0

Czy jest jakaś alternatywa dla zwalczenia anksjogennego działania kofeiny? Działa w tej materii na mnie duża dawka witaminy C + cytrynian magnezu ale bez loperamidu sraczka w przeciągu pół godziny murowana. Próbowałem z l-teaniną ale powodowała ona u mnie poczucie pustki, braku motywacji i ogólnie czułem się tępy po niej. Tauryna działa tylko w niewielkim stopniu w tej materii i mam na nią dużą tolerancję bo kiedyś brałem jej dużo przez długi okres czasu jako dodatek do kawy(od 9 miesięcy nie piję kawy, energetyków ani nie biorę tabletek z czystą kofeiną bezwodną gdyż czuje się po nich okropnie, ograniczam się tylko do mielonej guarany i ekstraktu z guarany w tabletkach).
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata