Od kodeiny do heroiny

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 867 / 2 / 0

elitesse pisze:
Warszawski Cpunie... a kiedy część druga?
Xzx na razie stara się żeby nie było drugiej części, bodaj wczoraj wyszedł z odtrucia ;)

WC

• 965 / 6 / 0

oho, 3 tygodnie mu daje....

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Słoiki z narkotycznym suszem ukryte w pniu drzewa

Ponad 90 g. zabezpieczonego suszu konopi indyjskich i specjalistyczny sprzęt do uprawy, taki jak lampa, wentylatory i filtry powietrza ujawnili kraśniccy kryminalni na strychu jednego z domów w gm. Gościeradów.
  • 2880 / 220 / 0

porucznik pisze:
oho, 3 tygodnie mu daje....
pocieszyłeś!
  • 965 / 6 / 0

prawda w oczy kole
  • 990 / 18 / 0

Przygrzałem odrazu jak wyszedłem.
Ale niedługo ide na kolejny detox ;]
Użytkownik nieaktywny
  • 843 / 11 / 0

Idz lepiej teraz .. Bo niedlugo zajebane detoxy bedą pewnie ...
Nie wiem czy wiesz ale posucha pewnie się zbliza .. jakoś z soboty na niedzele chyba skoczyły ceny z 50 na 70 na calej Warszawie !!
Lipa totalna !!!!! : (( i tak dobrze ze nie jestem w ciagu to i tak caly czas wkurwiony chodze od kąd sie dowiedzialem...
  • 990 / 18 / 0

Idem na program mietkowy.
  • 867 / 2 / 0

Warszawski Cpun pisze:
Idem na program mietkowy.
Wszyscy Ci mówią, że lepiej bupra a Ty i tak nie; wszyscy też wiedzą jak znosisz skręty a Ty i tak metadon.
( * nie mówią na forum, ale mówią)
Użytkownik nieaktywny
  • 843 / 11 / 0

Moze lepiej mu podchodzi metadon ?? Nie którym nie podchodzi bunodnol subotex itd
I pewnie łatwiej o program metadonowy niz suboxenowy ... przynajmniej w warszawie pewnie... chociaz nie wiem jak to teraz dokladnie jest z tym .. Koleś od metadonu co kupuje od niego mowil ze ciezko i na syrop teraz sie dostac .. (ale mozliwe ze bał się ze ja chce isc i tak powiedział ale ja nie zamierzam nie potrzebne mi to narazie) nie duzo pije i tanio mi wychodzi jak odkupuje....
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 33 / / 0

@Warszawski
wierzysz w ogóle, że to coś jeszcze da, czy po prostu tolerancja poleciała Ci na księżyc i musisz ją zbić jakąś przerwą?
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata