Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Co jest lepsze: tramadol czy kodeina
-kodeina
337
53%
-tramadol
206
33%
-to zalezy od nastroju:P
88
14%

Liczba głosów: 631

ODPOWIEDZ
Posty: 586 • Strona 59 z 59
  • 68 / 3 / 0
O , dzięki mordo
  • 20 / 3 / 0
tramadol wygrywa ceną, ale nie każdemu podoba się jej profil działania, dla mnie ma przewagę że aktywizuje, i można dorzucać co jakiś czas, minus że jest na receptę, minus że lepiej mieć trochę diazepamu jeśli chcemy wziąć trochę więcej, koda jest bez recepty taki to plus , i dobrze się komponuje z trampkiem.
  • 2187 / 359 / 0
Tak jest, najlepiej to zrobić mix obu substancji, ostro dopierdolić, żeby mieć nodding.
Do tego musi być podsypka z klona i pregabaliny.

Kiedyś lubiłem podsypać baclofen, choć teraz mi nie siada do opio.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 253 / 95 / 0
U mnie zdecydowanie ... ZDECYDOWANIE tramadol. kodeina- 2 próby po 150mg dawno temu ( nawet nie kolowalem, zalegał thiocodin w rodzinnej apteczce) i nic nie poklepało pomimo zerowej tolerancji. tramadol- pierwsza próba gdy doznałem kontuzji pleców - "love at first sight" . Z zapłakanego, nie pewnego przyszłości, zbolałego bidaka stałem się w godzinę spokojnym, uśmiechniętym i patrzącym z ufnoscia w przyszłosc, spełnionym człowiekiem...
  • 22 / 4 / 0
Cóż. Dla początkujących na pewno tramadol, gdyż przy pierwszych razach działa znacznie mocniej i wręcz nie do opisania jest ten efekt, jednak tolerka rośnie w takim tempie, że po czasie nawet 100mg kody działa lepiej. Sam tram po długim stażu używania powoduje kurewską dysforię i ewentualnie drgawki. kodeina nie niszczy psychicznie w takim stopniu jak jej serotoninowy kuzyn. Uwzględniając wszystkie względy dla mnie koda wygrywa.
  • 7 / / 0
Ja wolę tramadol. Próbowałem z opio kody i tramadolu, najbardziej przeważające za tramadolem jest to, że mam po nim wielką motywację do wszystkiego a w tym roku było to potrzebne do budowy domu.
ODPOWIEDZ
Posty: 586 • Strona 59 z 59
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.