Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Co jest lepsze: tramadol czy kodeina
-kodeina
335
54%
-tramadol
200
32%
-to zalezy od nastroju:P
87
14%

Liczba głosów: 622

ODPOWIEDZ
Posty: 585 • Strona 56 z 59
  • 1279 / 121 / 0
Jak dla mnie to mix DHC czyli dihydrokodeina + małe dawki Tramalu od- 200 do 500mg z uwagi na brania SSRI.

Wrzucane w różne kolejności zawsze z przewagą DHC , nie wiem czy będzie mój głos będzie uwzględniony bo DHC działa o wiele dłużej nieco mocniej od samej kodeiny.
Co lepsze to zależy od dnia ale ostatnio dobrze czuje się po Tramalu na, DHC już tolerka jest już znaczna.
  • 1274 / 74 / 1
Faworyt trampek, bo to ugrzanie z nutką aktywizacji i nic więcej nie potrzeba podany do tego w mieszance razem z jakimś benzo.Jak bierzesz trampka wszystko nabiera takiej ciepłej barwy.Cenowo też trampek wyprzedza kodę.Poza tym post wyżej DHC to nie koda, tylko koda na sterydach.
action movie:gun:
  • 13 / 2 / 0
Zdecydowanie trampek. Bardziej ekonomiczny, mnie dłużej klepie. No, i da się go płynąć.
"trzeźwość to naisilniejszy naarkotyk, nie można go nadużywać"
  • 19 / 3 / 0
tramadol
Po pierwsze zwykle tabletki mają więcej tramadolu niż thio czy antidol przez co nie chce się tak bardzo rzygać.
Po drugie, w moim przypadku jak brałem samą kodeine to było tak średnio. Dopiero jak po 30 minutach od wzięcia kody zapiłem piwkiem lub dwoma.
Po trzecie faza jest strasznie krótka (liche 3 godziny) w porównaniu do trampka po którym faza przeważnie trwa ok. 6 godzin.
  • 3911 / 561 / 0
3 godziny to bardzo dlugo.
ja nawet na samym początku nie mialem tak dlugiej fazy po kodzie. maks euforii mialem 1h, ale dzialanie i zamułkę czulem nawet caly dzien.


koda ma duzo przyjemniejsze dzialanie moim zdaniem. nawet morfina w malych dawkach mam wrazenie dziala srednio w porownaniu do kody
  • 19 / 3 / 0
Jeśli chodzj o zjazd po tramcu to nie jest on jakiś tragiczny. Po prostu chce się spać. Ja nie miewam jakiejś wielkiej euforii po kodzie, gdyż jak wspominałem zapijam alkoholem który potęguje działanie uspokajające a euforyczne zmniejsza. Żeby mieć euforię po samej kodzie musiałbym wziąć jej ze 300mg, a nie chce mi się wpierdalać 20 tabletek bo to jedynie potęguje odruch wymiotny.
Tak, euforia po tramcu jest krótka, jednak czuć uspokojenie, nooding no i te miłe dreszcze co moim zdaniem jest przyjemne.
  • 3911 / 561 / 0
nie zgadzam się z tym, ze alkohol zabija euforię. tylko ja bym nie zapijał alkoholem a odwrotnie.

powiedzmy o 20 startujesz, pijesz ze 4 piwa na imprezie, o 2 wracając siadasz w parku wrzucasz 300mg kody. bardzo czesto nawet mialem lepszą i dluzszą euforię niz bez alkoholu. sennosc po kodzie to tylko pierwsze razy. po kodzie nigdy nie mialem czegos takiego, zeby zasnąć nad klawiaturą, a po sedacyjnych helcomach dosc czesto i nieraz nie moglem ruszac przez tydzien ręką i podniesc szklanki bo nerw przygnieciony.
  • 19 / 3 / 0
Mówię tylko jak to wygląda u mnie gdy zapije alkoholem, a nie gdy zarzucę kode podczas trzeźwienia czego swoją drogą nie próbowałem. Ogółem euforii za bardzo nie odczuwam po naszym polskim thio, jednak raz w bułgarii kupiłem sobie tabletki z kodą, paracetamolem i czymś tam jeszcze (kody w tabletce było 30), zarzuciłem 3 tabsy (90mg) i po jakimś czasie euforia i energia jakie mnie wypełniały sięgały wręcz mocy MDMA, ze 3 godziny później zapiłem paroma strzałami wódy i wtedy sedacja i nooding sięgały kosmicznego poziomu. Nie wiem jak taka dawka mogła mnie tak porobić, ale myślę że ten trzeci składnik mógł na to wpłynąć.
  • 3911 / 561 / 0
tez bralem te bulgarskie tabletki. nie bylo tam zadnych magicznych skladnikow, kofeina mogla byc. dzialaly tak samo jak antidol. mysle, ze sobie cos wkrecasz. a duzo kody bierzesz czy dopiero pare razy probowales?
  • 19 / 3 / 0
Obecnie biore 200/300 i prawda że wtedy akurat był może mój 2 albo 3 raz z kodą jednak przed tem waliłem 16 tabsów thio i chuj był nie faza. Nie wiem może mi się wydaje albo ten sulgogwajakol jakoś zbija moc kody a może też moja wina, że nie kruszyłem tabsów. Antidolu raz próbowałem ale liche 150 kody także mocy za bardzo nie było, sprawdziłbym w sumie czy antidol kopie mocniej niż thio ,ale ten antidol u mnie w ciul drogi także poczekam z tym.
ODPOWIEDZ
Posty: 585 • Strona 56 z 59
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.