Kodeina vs tramadol

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Co jest lepsze: tramadol czy kodeina

54%
-kodeina
251
34%
-tramadol
155
12%
-to zalezy od nastroju:P
56

Liczba głosów: 462

• 240 / 14 / 0

Niewiem co widzicie w kodzie. Albo mi nie wchodzi albo jest słaba.
Jedyne co czuje to uspokojenie. Może dlatego ze próbowałem dopiero 5 raz? :finger:
  • 1369 / 188 / 154

Mnie koda chociaż grzała (pomijam okres ogromnej tolerancji), za to trampek praktycznie wcale i jeszcze rozdrażniona po nim chodziłam, do tego drżenia mi się nasilały. Ale przeciwbólowo okej.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Tragiczny finał stypy. 97 osób zmarło po wypiciu alkoholu

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.
  • 67 / 2 / 0

koda - samemu w domu i nodding na łóżeczku

tramadol - plener, robienie czegoś, lepszy do towarzystwa

Tak to u mnie wygląda chociaż z tym tramadolem to różnie bywa ostatnio długi czas go już nie biorę bo przestał mi podchodzić
Teraz zastąpiłem go opcją benzopiwko

A co do kody to nie wyobrażam sobie wyjścia na miasto po zadowalającej ilości tego specyfiku

Chyba bym się położył na chodniku i leżał
  • 5495 / 408 / 0

01 listopada 2018ok dexter pisze:
Chyba bym się położył na chodniku i leżał
Jak brałem tramadol to lubiłem iść ''po'' np: do sklepu i oglądać ubrania a co do kody to ja po prostu wszędzie szukałem łózka.Raz zacząłem noddowac na ławce i mi się przysnęło i kumpel mnie obudził jak wracał z roboty. %-D
  • 744 / 81 / 0

Jak mam do wyboru kode albo trampka to wybieram kode albo nic.
Nienawidzę tramadolu. Pusta, pusta i wręcz irytująca stymulacja.
  • 1589 / 203 / 2

Nie pogardzę ani jednym, ani drugim. Każde opio ma plusy, minusy, pisałem już chyba o tym w tym temacie, Wy też o tym wspomnieliście. Ale chyba ostatecznie jednak z nostalgii bym wybrał porządną dawkę kody. Jednak to naturalny opiat.
  • 1369 / 188 / 154

Dokładnie, mam na myśli to, o czym Ivival napisała. Wkurzający rodzaj stymulacji po trampku i zero opioidowego działania (w sensie takiego typowo ,,grzejącego”). Poza tym u mnie większe dawki tramcia nasilają lęki.
  • 120 / 5 / 0

Tylko tramal. Dzięki kroplom, których nie lubię, jestem w stanie bardzo szybko się nagrzać i pracować. Działa jednak krótki.
Wybrałem więc tabletki retard. 200 mg i później po 1 godzince kolejne 200 mg. Trzyma od rana do wieczora.
  • 255 / 10 / 0

Na mnie tramal dopiero po jakiś 4-5godz działa jak opio wcześniej sam chamski wjazd i telepawka a wpierdolimem tego sporo za gnoja dlatego koda lepsza
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 4 / 0

tramadol ma tę przewagę nad kodeiną że wiadomo że zawsze klepnie jak trzeba. Za to przy kodzie to jest zupełna loteria.
Widziałem posty o rozdrażnieniu po tramadolu, ale za to z drugiej strony koda czasem powoduje takiego wkurwa, że człowiek żałuje że ją wziął.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata