Kodeina vs tramadol

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Co jest lepsze: tramadol czy kodeina

54%
-kodeina
264
34%
-tramadol
169
12%
-to zalezy od nastroju:P
59

Liczba głosów: 492

Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Niewiem co widzicie w kodzie. Albo mi nie wchodzi albo jest słaba.
Jedyne co czuje to uspokojenie. Może dlatego ze próbowałem dopiero 5 raz? :finger:
  • 1661 / 270 / 154

Mnie koda chociaż grzała (pomijam okres ogromnej tolerancji), za to trampek praktycznie wcale i jeszcze rozdrażniona po nim chodziłam, do tego drżenia mi się nasilały. Ale przeciwbólowo okej.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Dzieci naćpane dopalaczami. Jeden z chłopców był agresywny

Do zdarzenia doszło we wtorek, 4 czerwca, w bloku przy ul. Węgierskiej w Zielonej Górze. Dwie załogi pogotowia ratunkowego zostały wezwane do trzech chłopców w wieku około 15 lat odurzonych dopalaczami. Jeden z chłopców był agresywny. Dzieci są w szpitalu.
  • 84 / 3 / 0

koda - samemu w domu i nodding na łóżeczku

tramadol - plener, robienie czegoś, lepszy do towarzystwa

Tak to u mnie wygląda chociaż z tym tramadolem to różnie bywa ostatnio długi czas go już nie biorę bo przestał mi podchodzić
Teraz zastąpiłem go opcją benzopiwko

A co do kody to nie wyobrażam sobie wyjścia na miasto po zadowalającej ilości tego specyfiku

Chyba bym się położył na chodniku i leżał
  • 7241 / 705 / 0

01 listopada 2018ok dexter pisze:
Chyba bym się położył na chodniku i leżał
Jak brałem tramadol to lubiłem iść ''po'' np: do sklepu i oglądać ubrania a co do kody to ja po prostu wszędzie szukałem łózka.Raz zacząłem noddowac na ławce i mi się przysnęło i kumpel mnie obudził jak wracał z roboty. %-D
  • 808 / 98 / 0

Jak mam do wyboru kode albo trampka to wybieram kode albo nic.
Nienawidzę tramadolu. Pusta, pusta i wręcz irytująca stymulacja.
  • 1813 / 272 / 2

Nie pogardzę ani jednym, ani drugim. Każde opio ma plusy, minusy, pisałem już chyba o tym w tym temacie, Wy też o tym wspomnieliście. Ale chyba ostatecznie jednak z nostalgii bym wybrał porządną dawkę kody. Jednak to naturalny opiat.
  • 1661 / 270 / 154

Dokładnie, mam na myśli to, o czym Ivival napisała. Wkurzający rodzaj stymulacji po trampku i zero opioidowego działania (w sensie takiego typowo ,,grzejącego”). Poza tym u mnie większe dawki tramcia nasilają lęki.
  • 191 / 17 / 0

Tylko tramal. Dzięki kroplom, których nie lubię, jestem w stanie bardzo szybko się nagrzać i pracować. Działa jednak krótki.
Wybrałem więc tabletki retard. 200 mg i później po 1 godzince kolejne 200 mg. Trzyma od rana do wieczora.
  • 295 / 13 / 0

Na mnie tramal dopiero po jakiś 4-5godz działa jak opio wcześniej sam chamski wjazd i telepawka a wpierdolimem tego sporo za gnoja dlatego koda lepsza
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 4 / 0

tramadol ma tę przewagę nad kodeiną że wiadomo że zawsze klepnie jak trzeba. Za to przy kodzie to jest zupełna loteria.
Widziałem posty o rozdrażnieniu po tramadolu, ale za to z drugiej strony koda czasem powoduje takiego wkurwa, że człowiek żałuje że ją wziął.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata