Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 16 / 2 / 0

Wy też czujecie różnicę pomiędzy smakiem wody z jebanym pyłem Thiocoloco a przesączem antidolu? Ten zimny antidol to smakuje jak schłodzona wódka, a ten thioco to jakiś taki niedobry!

Może kolega wyżej machnął się z zerami? Ale z drugiej strony kto bierze dawkę 64mg :p Była tez historia w dziale morfiny z ludźmi ktorzy nie potrafiają robić roztworów do iniekcji i mowią, że mają tolerkę na 800mg a któryś z modów hypka zrobił im porządnie roztwór 80mg i o mało nie trzeba było naloksonu podawać :))) Więc może to ten przypadek
  • 233 / 22 / 0

Naprawdę żałuję, że dopiero teraz odkrylam to, jakim cudownym combo są tabletki + syrop. Dzis bylam w mojej aptece i byl akurat mój ulubiony farmaceuta. Sprzedał mi sie x16 bez problemu. Potem gadaliśmy prawie godzinę. I jeszcze kupiłam syrop.
Zjadłam 32 tab i wypiłamam syrop.
Szurnelo mnie mocniej niż zwykle i na dłużej.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Legalna marihuana zmienia światowy rynek. Branża kiełkuje, ale już przynosi miliardowe zyski

Drink z marihuany to świetna opcja na rozpoczęcie dnia. Pod prysznicem czeka cała bateria kosmetyków z konopi. W pracy zamawiamy lunch box z dodatkiem CBD, a na noc, na dobry sen, łykamy pastylkę cannabis. Tak właśnie może wyglądać nasz świat już w 2030 r.
  • 16 / 2 / 0

Moi drodzy,

Jak wszyscy wiemy sulfosyf w thioco powoduje wrzody i jest niedobry dla brzuszka. Sulfo ma charakter kwasowy i powoduje nadżerki - czy zneutralizowanie go nie mialoby miejsce przez dodanie do naszych rozkruszonych tabletek niewielkiej ilości typu 0.5g sody oczyszczonej?
  • 2 / / 0

Witam, jestem tu nowy. Zjadlem okolo godziny temu 32 tabletki kodeiny na raz o godzinie 20.45 i dostałem mega wyrzut histaminy, nigdy mnie aż do tego stopnia nieswedzialo jakbym mial wbite malutkie szpilki w calym ciele i niemoge sie przestac drapac. Nawet ciezko mi napisac tego posta. W zwiazki z tym mam pytanie czy to przejdzie w miare szybko czy jechac do apteki czy na sor na zastrzyk?
  • 16 / 2 / 0

Jak na pierwszy raz 32 tabs to ZDECYDOWANIE ZA DUŻO. Nie doczytałes FAQ az w trzech miejscach(czyli pewnie go wcale nie czytales:ppp): dawce początkowej, próbie uczuleniowej i antyhistaminach, to masz za swoje :p nauczka na przyszłość!
  • 810 / 40 / 4

@ZadnyWiedzy o tym samym ostatnio myślałem, że skoro sulfo to kwas to trzeba zobojętnić zasadą, w kodeiną wątek ogólny vol III o tym pisałem jak się nie mylę, jakiś user powiedział o sodzie oczyszczonej, też było mówione że soda oczyszczona ryje brzuszek ale myślę że mała dawka sody oczyszczonej w wodzie dałaby radę, na pewno by nie zaszkodziła bo przecież biorąc thiocodin łykamy gramy jakiegoś kwasu. myślałem też o napojach gazowanych z e500b czyli z sodą oczyszczoną.

też kiedyś popijałem thioco tabletki syropem thioco. miało to dużo sensu bo nie trzeba było kupować nic do picia a odpowiednia dawka dostarczona. z tym że jak się 2 paki popijało 2 syropami a później piło piwo to z żołądka robił się syf, aż jelita paliły dzień po.
  • 105 / 15 / 0

Od niedawna gryzę tabletki thiocodinu.
Czy ma ktoś tu problem, ze przy gryzieniu ranią się dziąsła i mocno piecze.
I czuję ból dziąseł jeszcze parę godzin po przyjęciu...
Ofc gryzę siekaczami.
  • 317 / 49 / 0

Każdy tak ma
  • 105 / 15 / 0

Dzisiaj nie dałem rady.
Na początku jest okej, dopiero po parunastu tabletkach to się zaczyna.
Pogryzlem lekko ponad polowe tabletek i nie wytrzymalem, musialem polknac resztę.
Kurwa, czemu nie mogli zrobić dużego syropu..
  • 317 / 49 / 0

Ten syrop to też jest chujowy, ofc. tabletki (zwłaszcza, że proch mieszam z wodą, a nie gryzę) są mega obrzydliwe, ale ten syrop... niby słodki, ale jednak zerzygać się idzie
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 144 uczestników Wejdź na czata