Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1789 / 245 / 0

Wypij kilka takich buteleczek to zobaczysz. Idzie się porzygać
  • 1508 / 210 / 0

Nawet przy dwóch już idzie się porzygać, ale na pewno w mniejszym stopniu ryj wykręca na lewą stronę, niż przy połykaniu 10 tabsów na raz. Ja, im dalej od pierwszych razów z Tjokodynem i to gryzionym, tym bardziej mnie ciarki przechodzą, gdy przychodzi mi to żreć.

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Udane polowanie „Łowców cieni”. Dopadli m.in. „Małpę” i wietnamskiego hurtownika narkotyków

W ciągu trzech dni ujęto wietnamskiego hurtownika narkotykowego, gangstera z Chełma, szefa gangu organizującego nielegalnych hazard i bossa gangu narkotykowego.
  • 235 / 26 / 0

Racja, tabsy są wyjątkowo nieciekawe w smaku. Nawet gdy wpierdalałam po kilkadziesiąt dzień w dzień, to nie mogłam się przyzwyczaić.
  • 280 / 53 / 0

Do usunięcia.
  • 1789 / 245 / 0

Czasem trzeba jakby rozgrzać enzymy po przerwie j pierwszego dnia zjeść odrobinę kody,a następnego dnia docelową dawkę (najlepiej poprzedzona zażyciem prometazyny, która indukuje cyp2d6 i jest depresantem)
  • 235 / 26 / 0

07 listopada 2019dgnted pisze:
Czy naprawde tolerka mogla tak wzrosnac przez 3 razy brany oksykodon w dawkach 20-30 mg?
Nie jestem jakimś znawcą, mogę powiedzieć jedynie tyle, ile zaobserwowałam z własnego doświadczenia. Przez ostatnie tygodnie brałam oksykodon w dawkach około 40-80 mg/doba, czasem robiłam kilkudniowe przerwy, a teraz koda działa na mnie jak wcześniej. Jest kapryśna, jak zawsze, ale potrafi wygrzać, tak jak np. wczoraj i jako tako dzisiaj.
  • 280 / 53 / 0

@dzojov dzięki, juz mam jakis wiekszy obraz na to. A ile bierzesz kody, ile na poczatkach brania cie grzala? Bo troche dobija mnie to, ze biore po 300 i jest średnio a jestem "świeżaczkiem"

@GG Allin 25 mg prometazyny i ew. hydroksyzyna wystarczy? Bo tyle biorę. A dzień przed ile tej kody żeby rozruszac enzymy?
  • 235 / 26 / 0

@dgnted
Na samym początku starczało mi w zupełności 240 mg. A teraz jest bardzo różnie, chyba nie ma na to żadnej reguły. Przez długi czas 450-480 mg to była taka moja standardowa dawka (starałam się jej nie przekraczać, bo naczytałam się tu sporo na temat tego, że to bez sensu, a hajs i tak już mi znikał z konta błyskawicznie). Wczoraj i dziś 300 mg. A kilka dni temu 390 i nie poczułam kompletnie nic, co doprowadziło mnie jedynie do rozdrażnienia.
I bądź tu mądry :)
  • 280 / 53 / 0

Jest tu ktos kto rozumie caly mechanizm dzialania kody? Jest napisane, ze inhibitory enzymu takie ja cyp2d6 wzmacniaja dialanie kodeiny, czyli antyhistaminy 1 gen, ale inhibitorami tego enzymu sa tez antydepresanty ktore oslabiaja dzialanie. Jak to kuzwa dziala?
  • 1789 / 245 / 0

07 listopada 2019dgnted pisze:
Jest tu ktos kto rozumie caly mechanizm dzialania kody? Jest napisane, ze inhibitory enzymu takie ja cyp2d6 wzmacniaja dialanie kodeiny, czyli antyhistaminy 1 gen, ale inhibitorami tego enzymu sa tez antydepresanty ktore oslabiaja dzialanie. Jak to kuzwa dziala?
Wszystko kurwa na odwrót.
Najlepiej skupić się na CYP2D6 i jego INDUKCJĘ a nie kurwa blokadę geniuszu (zwiększyć jedynie stężenie kodeiny we krwi, a nie jej aktywnych metabolitów)przez cytamenid, prometazyna, dexomethosan i gluta coś tam. Drugą rzeczą odpowiedzialna za high są glukoronidowe enzymy tworzące bodaj glukoronid-6-kodeiny.
Cyp3a4 natomiast chcemy blokować aka inhibitowac, bo wynikiem tego enzymu jest nieaktywna norkodeina, mniej norkodeina to więcej demetylacji (usuwania 3-metylo ze struktury - dla głupich) kodeiny aka 3-metylo-morfiny, jeśli zastosujemy indukcję w)w dla zwiększenia stężenia morfiny we krwi i glukoranidowej-6-kodeiny która już jest aktywna w odróżnieniu od "rodzicielskiego" związku tj. kodeiny

Antydepy głównie blokują różne enzym

A i antyhistaminy mają działanie depresyjne na OUN zwiększając jedynie sedacje (wyjątkiem diphergan aka prometazyna)
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 163 uczestników Wejdź na czata