Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1508 / 215 / 0

A ja chyba wolę pokombinować i popajacować z wyimaginowanym alter ego, niż być znana aptekarom z tego, że jestem lekomanką-kodeinistką. Chociaż jest jedna taka apta, która ma dwa wejścia i mnóstwo okienek oraz od chuja klientów, że można się wśród nich "ukryć", więc wejście jednym, zakup paczki, wyjście tym samym, wejście drugim i zakup paczki jest do wykonania.
  • 492 / 40 / 0

No te okienka sa dobre tez tak czasem robie tu do tej a za jakis czas tam do drugiej aptekarki.

Sposób na prostaka też jest fajny. Celujemy rano w jedna aptekarke, a po poludniu gdy juz sie zmienia aptekarki w druga. I tak dwie apteki i mamy 4 paczki w jeden dzień.

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

W Puławach dostawca pizzy dorabiał sobie handlując marihuaną. Przywoził klientom jedno i drugie

Policjanci zatrzymali 22-letniego dostawcę pizzy. Jak się okazało, poza pizzą dostarczał klientom także marihuanę. W jego samochodzie policjanci ujawnili kilkanaście torebek z suszem konopi.
  • 257 / 28 / 0

Wczoraj wypiłam tjokodrinka na spricie i tak mnie ładnie wygrzało, dawno tego nie było. Jednak co proch to proch :D
Aż kusi, żeby lecieć do apteki... Niestety krótkie działanie i dolina po zejściu to ogromny mankament, a ja znowu zaczynam wpierdalać codziennie.
  • 492 / 40 / 0

Syropek tez ma swoje plusy chlust i nie trzeba sie męczyć z niesmacznymi tabletkami.
  • 1508 / 215 / 0

I jeszcze, gdy się zaznacza, że chce się syrop, to aptekary jakoś mniej podejrzanie patrzą. Na mnie przynajmniej. %-D
  • 257 / 28 / 0

Wlasnie sie wybieram do aptek. Syropu nigdy nie pilam, wiec tym razem sie skusze %-D
Użytkownik zbanowany
  • 338 / 54 / 0

Bralem kode naprawde moze z 5 razy - dawki 190-240.
Plus oksykodon 3 razy.
Wkurwilem sie ze nie działa, więc wzialem dzisiaj prawie 300, i znowu mnie nie ugrzalo...
4h od ostatniego posilku dzisiaj, nie jakiegos obfitego.
Ta koda mnie juz chyba nigdy nie kopnie :alergia: Chuj wie o co chodzi.
  • 1508 / 215 / 0

Nie ma szału i nie ma czym się ekscytować z tym syropem, ale w porównaniu z tabsami jest wręcz pyszny! A skład sugeruje, że to smak truskawkowy. Polecam zrobić sobie "drina" z czymś gazowanym. %-D
  • 492 / 40 / 0

A najlepiej do tego zmrożonej wódki z kola kilka kieliszków.

Mnie tez na poczatku nie kopalo dopiero gdzies za 7-8 razem.
  • 257 / 28 / 0

Wróciłam, wypiłam.
W pierwszej aptece dostałam syrop, a potem poszłam dalej, weszłam w boczną uliczkę i... (w starym miejscu zamieszkania miałam ukochaną aptekę, od dziś w nowym już też mam %-D). Gość bardzo zaangażował się w szukanie najpierw syropku, potem szesnastek i było mu serio przykro, że mógł sprzedać mi tylko dziesiątki. Powiedział, że już specjalnie dla mnie zamawia tjoko w syropie i większe opakowania, zawołał tylko 7 zł z groszami i jeszcze życzył miłego dnia. :D miły początek urlopu :D

W zasadzie nie wiem dlaczego nigdy wcześniej nie kupiłam syropu. Smak jest nawet okej, myślałam, że będzie gorzej.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 384 uczestników Wejdź na czata