Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 5767 Strona 555 z 577
Rejestracja: 2017
  • 330 / 24 / 0


To pepsi z imbirem byłoby genialne gdyby chociaż to na oczy kiedyś imbir widziało. W sensie gdyby fizycznie trochę tam z tego imbiru coś było A nie sam aromat, na mdłości imbir a na żołądek kwas fosforowy z pepsiaka, miks na żołądek idealny, Nie tylko do tjoko
Rejestracja: 2017
  • 156 / 9 / 0


Coca-Cola cynamonowa > Pepsi imbirowe. O 100000% lepsze :)

Co by nie offtopować, ktoś poruszał temat uszkodzenia narządów przez thio. Nie wiem czy to wina thio czy nie, ale biorąc od 2 lat, jakiś miesiąc temu pojawiła się krew przy wypróżnianiu, i teraz jest za każdym razem. Poza tym, u mnie na żołądku badanie gastroskopowe ukazało nadżerki. Ale wrzodów, czy jakichś naprawdę poważnych zmian nie ma. Mimo tego, czasami czuję kłucie na wysokości żołądka, niekoniecznie gdy ćpam, tylko tak ogólnie. No i odkąd ćpam w ciągach no to nie jem rzeczy ciężkich i tłustych, bo zwykle mój żołądek cięzko sobie z nimi radzi Nieco jestem sceptycznie nastawiony do badania kolonoskopem więc na ten moment bagatelizuje ten problem. Oby zniknął :)

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Są zarzuty dla polskich marynarzy, który zostali aresztowani w Meksyku

Rozprawa przed sądem w Ciudad Victoria trwała równo pięć godzin. Kapitanowi, pierwszemu oficerowi i spawaczowi miejscowy prokurator zarzucił przemyt narkotyków i ukrywanie zakazanych substancji.
Rejestracja: 2018
  • 529 / 134 / 0


Ta krew to raczej po prostu hemoroidy, spowodowane zaparciami. Czyli sulfosyf jest niewinny, winna jest kodeina i w ogóle opio.
Rejestracja: 2019
  • 27 / / 0


Podobno w hurtowniach chwilowo nie ma syropu. Ciekawe co znowu kombinują. Miła pani z apteki stawia na zmianę opakowania. Mam nadzieję, że syropek nie ucierpi i prędko do nas wróci...
Rejestracja: 2015
  • 1368 / 174 / 0


Ou maj fakin gods, PEPSI IMBIROWA to jest mój hit roku 2019! Nie wiem czy była dostępna wcześniej, ja odkryłam ją w marcu 2k19. Pyszna! :)

Nie wiem jak z syropami w hurtowniach, ale ja nie miałam problemu z kupnem tegoż w zeszłym tygodniu. I cena jakaś przystępna, bo mniej niż 8 ziko, a coś mi się wydaje, że droższy był. A może mnie pamięć zawodzi. Cieszę się, że nie muszę tego żreć/pić na co dzień. Chyba bym się osrała ze zgryzoty, bo dawno już nie działa tak, jak bym tego chciała, a ceny poszły w górę. I w mojej sprawdzonej aptece, gdzie sławny, ukochany przez tłumy DWUPAK Thioco kosztował 11 zł, zrobili jakąś inną aptekę. Po zmianie nazwy ceny poszły w górę i jeszcze na długo przed wycofaniem podwójnych opakowań nie było ich już tam w sprzedaży.
Rejestracja: 2009
  • 617 / 30 / 0


Ja dziś biednie bo tylko 150mg kody (tolerka) i po 5 min 1mg alpry zapite ciepłą herbatą a ostatni mg zostawiłem sobie na jakąś okazję , zobaczymy co to będzie ale jest miło.
Rejestracja: 2015
  • 1579 / 119 / 0


czuje sie jak jakis szczur doswiadczalny ktory sam wybral sobie zawod
dzis wypilem syrop z 600 pseudoefedryny i 200mg dexa (acti-trin jest tez actifed ale drozszy a to samo) i dorzucilem do tego kode, i to bylo okolo 13
o 21 wypilem kolejny syrop i kolejne tabletki a tak to nie jadlem prawie nic, a waga stoi w miejscu
dzis tylko jadlem tabletki i syrop ktory niestety kurwa jest dla mnie obrzydliwy a wszystkim smakuje
Rejestracja: 2008
  • 40 / 4 / 0


A ja ostatnio nigdzie nie moge 16-stek dostać nigdzie. Czyżby przestali już je produkować ??
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 720 / 0


@Mordarg
Po prostu chwilowe braki w magazynach.Wątpię, żeby wycofali - maja z tego full kasy, głownie od ćpunów.
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Dziwna bomba, poszedłem do apteki po syropy, w jednej tylko tabletki, więc nie dziękuję powiedziałem. Idę do innej trochę dalej i prawa ręka zaczęła mi się dygotać, młoda farmaceutka to widziała na pewno, ale problemów nie robiła i za 9 złoty już miałem jeden syrop, a w tej aptece jak mają dobrą pamięć to mnie sobie może przypomnieli bo kilka razy wybierałem recepty tam od psychiatry i rodzinnego, w tym benzo i tramadol. 15 metrów dalej jest druga apteka i tam poszedłem po drugi syrop, i tak samo prawa dłoń mi się telepała deczko, jak przełożyłem banknot do lewej i tak czekałem to nic nie było widać, ale jak zabierałem resztę z piętnastaka 2 złote to już prawą i trochę było widać. Wracałem do domu nie ze schizą ale z moralniakiem. Przyszedłem do domu, wypiłem syropy i rozkminiam sytuację. Nagle oświecenie, co ciekawe to nie żaden wkręt tylko prawda mnie naszła. Leczę się psychiatrycznie i syrop thiocodin biorę bo mnie uspokaja, i jeśli kiedyś padnie sytuacja z zapytaniem o narkotyzowanie się thiocodinem to ujawnię całą prawdę o terapii kodeinowej, po prostu nie muszę mówić że piję 2 syropy na raz, tylko np że niby większe dawki niż zalecane. Ot THIOCODIN................
Posty: 5767 Strona 555 z 577
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jezus_chytrus i 1 gość