Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 245 / 13 / 0

To pepsi z imbirem byłoby genialne gdyby chociaż to na oczy kiedyś imbir widziało. W sensie gdyby fizycznie trochę tam z tego imbiru coś było A nie sam aromat, na mdłości imbir a na żołądek kwas fosforowy z pepsiaka, miks na żołądek idealny, Nie tylko do tjoko
  • 115 / 6 / 0

Coca-Cola cynamonowa > Pepsi imbirowe. O 100000% lepsze :)

Co by nie offtopować, ktoś poruszał temat uszkodzenia narządów przez thio. Nie wiem czy to wina thio czy nie, ale biorąc od 2 lat, jakiś miesiąc temu pojawiła się krew przy wypróżnianiu, i teraz jest za każdym razem. Poza tym, u mnie na żołądku badanie gastroskopowe ukazało nadżerki. Ale wrzodów, czy jakichś naprawdę poważnych zmian nie ma. Mimo tego, czasami czuję kłucie na wysokości żołądka, niekoniecznie gdy ćpam, tylko tak ogólnie. No i odkąd ćpam w ciągach no to nie jem rzeczy ciężkich i tłustych, bo zwykle mój żołądek cięzko sobie z nimi radzi Nieco jestem sceptycznie nastawiony do badania kolonoskopem więc na ten moment bagatelizuje ten problem. Oby zniknął :)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Pod wpływem narkotyków zjechał po schodach na plażę. Obezwładniło go trzech policjantów

23-latek, kierujący audi zjechał po schodach z umocnień brzegowych rzeki San w Stalowej Woli. Auto wbiło się przodem w piach, a kierowca próbował uciec z miejsca zdarzenia.
  • 282 / 53 / 0

Ta krew to raczej po prostu hemoroidy, spowodowane zaparciami. Czyli sulfosyf jest niewinny, winna jest kodeina i w ogóle opio.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata