Kodeina vs. PST

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

pst czy koda

19%
koda
36
12%
nie wiem
22
55%
pst
104
14%
groszek
26

Liczba głosów: 188

• 618 / 54 / 0

dobre PST bije kodeinę na głowę.

w tym roku kodę jadłem zaledwie kilka razy, jedynie w momentach braku dostępu do maku, za każdym razem się zawiodłem. no, raz gdy byłem na zejściu z amfy zarzuciłem 600mg kody i mnie nieźle porobiło, ale jednak to nie to. nawet zarzucając 900mg, wejście bywa spoko, ale po dwóch godzinach pozostaje jedynie wkurw. PST z dobrego towaru trzyma cały dzień albo i dłużej. już nie wspomnę o kwestii finansowej.

po za tym, mak wyniesiesz pod kurtką, kodeiny nie %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0

kodeina jest lekka, euforyczna, i puchowa, a stan po PST przypomina zawieszenie w ciepłej, gęstej cieczy. Lubię to, i to.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

NHS do pacjentów z przewlekłym bólem: nie zawracajcie sobie głowy pytaniem o medyczną marihuanę

Specjaliści leczenia bólu z NHS umieszczają w swoich klinikach skierowaną do pacjentów informację, że ci nie powinni nawet zawracać sobie głowy pytaniem o medyczną marihuanę.
  • 49 / / 0

Potwierdzam! koda lepsza o wiele przyjemniejsza i działanie nie jest takie silne ze nie można oddychać :)
  • 881 / 14 / 0

Szybko odklepiesz co napisalas, tolerka nie zna litosci.... koda przestaje dosc szybko dzialac nawet pod postacia DHC, a dobre PST jest na tyle silne ze mozna juz ustawic sie na stalych dawkach.... nie wspominajac o tym ze jego sile mozna zwiekszyc conajmniej dwukrotnie w niecale 2h, ale ciiiiii bo miejscowi kelnerzy nieladnie nas "obsluza"....
  • 49 / / 0

Ja tam jednak wole kode, PST jest ok ale za dużo roboty przy tym i o wiele wiele więcej do wypicia niż przy kodzie :/ może się kiedyś przerzucę ale poki co nie ;)
  • 7 / / 0

Kiedyś się wręcz śmiałem z PST brałem kode i myślałem że to to samo tylko mak jest słabszy bo to w końcu zwykły mak i nawet nie wyobrażałem sobie jak dobrze może tak naprawdę być po opio.
PST dla mnie wygrywa nokałtując kode w pierwszej minucie (nie w pierwszej sekundzie z tego powodu że trzeba wypić więcej). koda jest zwyczajnie słaba chociaż może mam słaby CYP2D6 ale 2 godziny przy ośmiu i tak wymiękają. Poza tym po kodzie mam zawsze po godzinie okropnego wkurwa bo mam takie uczucie że muszę coś robić ale wszystko się nudzi od razu i znowu wkurw i kolejna rzecz i inna i tak to mija, a po PST leżę i transuję ^_^

4p

• 950 / 38 / 0

Co wy porównujecie, oxazepam do klona?

/no dobra, dla klona w tej kategorii co innego się rezerwuje, ale do alpry?

Po dość długim ciągu na 900 mg kodeiny (2h i wkurw, jak pisał Tomaszu) przeskok na PST to jak pierdolone wybawienie z męczarni.

Szkoda, że kolejną męczarnią jest to, że odstawienie PST to dużo gorsza męczarnia niż kodeiny. Coś za coś.
  • 230 / 4 / 0

Na moje przy obecnych cenach i mocy PST bardziej opłaca się koda. Tomasz kodę też da się kraść, spokojnie ;) .
  • 303 / 14 / 0

Nie zgodzę się, za 10 zł masz całodzienne, naprawdę mocne ugrzanie PST (Bakalland .53) lub ile... 1 paczkę kody? PST 1 : 0 koda.
  • 685 / 39 / 0

korzyści wychodzą na plus dla PST, chociaż ja z doświadczenia znajomych tym co już muszą się zabrać za opio polecam najpierw kodeinę, potem przesiasc sie na PST. poczatkowo jedna paka kody mozna sie ujebac, wiec po co wind0wać tolerke na poczatku np takim mocarzem bakallandu? no i skręty po PST są przejebane, przecież to już doustna morfina. nie wiem jak ze skrętem po kodzie ale skręt po PST to terror. (tak, wiem że po h, fencie etc są mocniejsze skręty... ale dla mnie to co jest po paru mscach ciągu na PST jest straszne i nikt mi nie powie że ten skręt jest lajtowy, albo może ja jakaś wrażliwa jestem)
ja zaczelam na PST, niestety mam pecha i zjebany ten enzym co ją metabolizuje, tramal też mnie nie kopie...
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata