Kodeina vs. PST

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 108 Strona 8 z 11

pst czy koda

19%
koda
36
12%
nie wiem
22
55%
pst
104
14%
groszek
26

Liczba głosów: 188

Rejestracja: 2010
  • 284 / 10 / 0


warmshade pisze:
oczywiscie @kwidron ja Ci gwarantuje ze...
Ja prdole, widzę że poziom wiedzy na forum rośnie %-D Każde słowo w cytowanej wypowiedzi to bzdura, mógłbyś stworzyć nową, własną farmakologię
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2013 przez totentam, łącznie zmieniany 4 razy.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 33 / / 0


Nie wiem nad czym tu się w ogóle zastanawiać- dobre PST to dużo morfiny, a ta zdecydowanie lepsza od kody... pod względem mocy no i nie ma w tym żadnych sulfo czy para gówien, minusem dużym jest fakt, iż kupując PST bierzemy niejako udział w losowaniu o fazę, czasem nawet sprawdzona partia nie poklepie... no i w PST łóatwiej się wjebać :-p

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Terapia heroiną dla uzależnionych w UK

Cleveland Police w północno-wschodniej Anglii startuje w tym miesiącu z programem walki z narkomanią, który polega na podawaniu medycznej heroiny osobom uzależnionym - informuje 'Metro'.
Rejestracja: 2012
  • 34 / / 0


Jak dla mnie zdecydowanie PST.

koda
Plusy: bardzo szybko wchodzi, podanie nie sprawia problemów (1 gorzki łyczek)
Minusy: jakoś słabo na mnie działa (może mam mało tego enzymu), jest "kapryśna" jeśli chodzi o działanie raz ledwo co się poczuje fazę przy ilości która innego dnia tupie jak należy, trzeba przyjmować na pusty żołądek, działa bardzo krótko (30 minut fajnego grzania, potem tylko sedacja choć też przyjemna, cena.

PST
Plusy: nie jest tak kapryśna jak koda, dużo mocniejsza od kody, działa bardzo długo (duży +), nie trzeba przyjmować na pusty żołądek, cena.
Minusy: ohydna, trudność zdobycia dobrego maku w okresie międzyświątecznym.
Rejestracja: 2007
  • 203 / 4 / 0


kodeina wypada z ringu błagając o litość......

A serio, to jak zawodnik wyżej, tylko do minusów PST dodałbym jeszcze okrutny smak, który po niesamowicie efektownym pokazie bełtów jaki przedstawiłem pewnego dnia na PST sprawia, że przechodzą mnie dreszcze....W sumie sam zapach wystarcza do tego celu; D
Rejestracja: 2006
  • 545 / 2 / 0


Przypał w aptece to kolejny minus dla kodeiny.
Kupując mak wspierasz rolnictwo !
Rejestracja: 2009
  • 1911 / 132 / 0


warmshade pisze:
wez zazyj kodeine w dawce 400mg a na drugie dzien sprobuj zazyc 60mg czystej morfiny ta sama doustna droga ... i wtedy zobaczysz ze tej morfiny nie poczujesz praktycznie a kodeina powinna Ci dac mila jazde (mowie tu o osobie z tolerancja na 400mg kodeiny).Oczywisce ze te 10% morfiny jest wazne ale tylko w synergii z reszta kodeiny i jej metabolitow.
Po pierwsze albo tej kody 200mg albo tej majki 120mg, pojebało Ci się porównywanie dawek :) A za działanie kody odpowiada głównie morfina. Inne metabolity na pewno jakos tam dzialaja, niektóre źródla podają, że to ok. 20% potencjalu kodeiny. A co do tej majki to łatwo se sprwadzic: 200mg kody, biodostepnosć 40%-50-% i 10% w morfinę, wychodzi 8-10mg, a 210mg K to jak 10mgM i.v lub 60mg p.o. Bez uwzględnienia długosci działania.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 813 / 2 / 6


Ja nie wiem co wy macie z tą długością działania. kodeinę biore sporadycznie i z reguły późnym wieczorem w dawkach od 450mg wzwyż i czuje jej działanie mniej więcej 24h. To samo tyczy się PST. Z czego kodeine wygodniej jest mi nabyć, z racji iż rzadko trafiam na "klepiący" mak :-)

Jeśli ktoś wstydzi się krzywych min pań z apteki to powinien zastanowić się nad tym, czy aby nie za bardzo przejmuje się opinią innych osób.
Rejestracja: 2009
  • 1911 / 132 / 0


szpak123 pisze:
Kodeinę biore sporadycznie i z reguły późnym wieczorem w dawkach od 450mg wzwyż i czuje jej działanie mniej więcej 24h.
I długo tak zostanie, nawet w ciągu nie od razu dzialanie ulegnie skróceniu. Kiedyś jak wchodziłem w ciągi to brałem kolejną dawke jeszcze czując lekko poprzednia, cpałem raz dziennie. później czuje sie to dzialanie do poludnia, a w koncu tolerancja wygrywa :) Ale troche musi minąć.

Jak mak jest konkretny i nie m,usimy zbyt daleko po niego sie ruszać to wiadomo, taniej wychodzi, ale jakbym miał 25zł i żadnego pewnego maku to bez zastanowienia wybralbym 600 kody, przynajmniej działanie pewne.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2013 przez gazyfikacja plazmy, łącznie zmieniany 2 razy.
Rejestracja: 2013
  • 175 / 1 / 0


kodeina + za efektywność
PST + za o wiele lepszy smak %-D
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0


PST ma w moim przypadku więcej skutków ubocznych, ale wiadomo dłużej działa, i nie rozdrażnia po zejściu, kodę ma tę zaletę że można ją zarzucić w drodze, krótki czas działania może być niekiedy plusem, poza tym jestem skrzywiona, lubię odwiedzać apteki, i gawędzić ze starszymi paniami. Remis.
Posty: 108 Strona 8 z 11
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość