Kodeina vs. PST

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

pst czy koda

19%
koda
36
12%
nie wiem
22
55%
pst
104
14%
groszek
26

Liczba głosów: 188

• 5301 / 55 / 0

kodeina na mnie 'całkiem spoko' zadziałała raptem kilka razy, w połączeniu z benzo zaaplikowanym odpowiednio wcześniej było 'całkiem ok'. Generalnie to swędząca suka jest do tego droga, swędząca, krótko działająca. Smak antka jest obrzydliwy, a tabsy tjokodynu są wielke i gorzkie bardzo. PST natomiast, drogie ćpuny, jest w smaku znośny, PST przytuli, PST nie swędzi, PST jest pyszny i tani %-D
  • 719 / 39 / 0

kodę z thio wywalasz na łapę, pakujesz do japy, zapijasz colą i jazda. Z PST idzie się czasem długo pierdolić, ujebać można pół kuchni małymi, czarnymi skurwielami, a potem trzeba wypić litr szaroburej brei o smaku kosmicznych odchodów. Pilleater - odparowujesz?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Pod wpływem narkotyków zjechał po schodach na plażę. Obezwładniło go trzech policjantów

23-latek, kierujący audi zjechał po schodach z umocnień brzegowych rzeki San w Stalowej Woli. Auto wbiło się przodem w piach, a kierowca próbował uciec z miejsca zdarzenia.
  • 2961 / 74 / 0

mało kto odparowuje, może po prostu poszukaj lepszych maków - nie będzie wątpliwości, co lepsze ;)
  • 719 / 39 / 0

Jasne, że PST lepsze, to wiem - dłużej trzyma, choć jakby subtelniej, ale po prostu - delikatnie ujmując - jest to nie do końca smaczne. Moim zdaniem najlepiej to byłoby to całkowicie odparować, wsadzić w jakieś kapsuły i połknąć. Albo spalić. Bo czemu by nie?
Użytkownik zbanowany
  • 456 / 12 / 0

strasznie mi na żołądek siada PST, wyrzygać sie nie idzie, caly dzień zdychania i ogolnie straszne zejscie ale kusi
  • 743 / 4 / 0

Na początku tez tak miałem, z czasem przeszło.
  • 287 / 1 / 0

duzo mietowej herbatki i powinno byc lepiej ;)
PST to droga w jedna strone - no moze przesadzam ale wrocic do lekkich opio po PST jak ktos sie wprawi to juz sie raczej nie zdaza. Tak wiec dla tych wszystkich ktorzy chca zostac przy kodeinie i tramadolu etc ... dobrze radze nie zaczynac z PST bo to juz morfina a morfina bardzo ladnie wygina pozniej skonczy sie mak bo w PRL nie tak latwo o mak jak np. w UK i jedyne wyjscie to heroina
  • 422 / 1 / 0

kodeina przekształca się w wątrobie w morfinę, czyli działanie kodeiny to głównie działanie jakby małych dawek morfiny. "Jakby" - dlatego, że kodeina przekształca się nie tylko na samą morfinę, ale również kilka innych, również działających w pewien sposób substancji. Różnica jest taka, że kodeina działa do pewnego momentu, gdy tolerancja jest zbyt wysoka, wątroba nie jest w stanie przetrawić tak dużej ilości kodeiny na taką ilość morfiny, która by nas zadowoliła. kodeina to morfina, tylko w lżejszej postaci, w dodatku podaje się ją doustnie albo dodupnie (ale to rzadkie przypadki). A kto, posiadając czystą morfinę w ampułce, pije ją ? Oczywiste jest, że przyjmuje ją i.v., co powoduje jeszcze większe wjebanie, ale i 100x lepsze i silniejsze przeżycia niż po kodeinie.
  • 2961 / 74 / 0

Kwidron pisze:
Kodeina przekształca się w wątrobie w morfinę, czyli działanie kodeiny to głównie działanie jakby małych dawek morfiny. "Jakby" - dlatego, że kodeina przekształca się nie tylko na samą morfinę, ale również kilka innych, również działających w pewien sposób substancji. Różnica jest taka, że kodeina działa do pewnego momentu, gdy tolerancja jest zbyt wysoka, wątroba nie jest w stanie przetrawić tak dużej ilości kodeiny na taką ilość morfiny, która by nas zadowoliła. Kodeina to morfina, tylko w lżejszej postaci, w dodatku podaje się ją doustnie albo dodupnie (ale to rzadkie przypadki). A kto, posiadając czystą morfinę w ampułce, pije ją ? Oczywiste jest, że przyjmuje ją i.v., co powoduje jeszcze większe wjebanie, ale i 100x lepsze i silniejsze przeżycia niż po kodeinie.
Przecież mowa jest o pitej morfinie (PST). Poza tym, porównaj działanie morfiny i kodeiny. Zobaczysz, że kodeina to nie jest morfina, a to co się tam przekształca w morfinę w wątrobie, to zaledwie ułamek działania kodeiny.
  • 287 / 1 / 0

oczywiscie @kwidron ja Ci gwarantuje ze biorac kodeine - glownie dziala na Ciebie kodeina w swojej formie te 10% zamienione w morfine nie jestes w stanie odczuc ... zrob experyment jesli mi nie wierzysz i masz niska tolerancje ... wez zazyj kodeine w dawce 400mg a na drugie dzien sprobuj zazyc 60mg czystej morfiny ta sama doustna droga ... i wtedy zobaczysz ze tej morfiny nie poczujesz praktycznie a kodeina powinna Ci dac mila jazde (mowie tu o osobie z tolerancja na 400mg kodeiny).Oczywisce ze te 10% morfiny jest wazne ale tylko w synergii z reszta kodeiny i jej metabolitow.

i jeszcze jedno osobiscie przesiadlem sie z kodeiny 250-500 cazasem wiecej na dawke zrobiona z 25g suszonych makowych glowek - co okazalo sie dawka 100mg morfiny/na 25g tak wiec zwykle bralem 250mg kodeiny albo 500mg zeby sie dobrze zgrzac natomiast w to samo miejsce potrzebowalem 240mg/dobe morfiny :) z makufekk

i jeszcze ostatnia sprawa kodeina pomimo ze ma t1/2 bardzo krotkie to pozostaje w systemie 2x dluzej nizk morfina i tak zeby byc czystym z morfiny na testach potrzebuje 4 dni+ a na kodeine 6+
skret po kodeinie w moim przypadku wypadal na 3 dzien od akcji czyli te 48h natomiast skret od morfiny to odpowiednio jakies 8-10h ten sam dzien.

na dzis moja tolerancja to 320mg majki na dobe zeby byc free od skreta i zyc aktywnie ale bez zadnego highu ;)
I jeszcze ostatnie tolerancja na morfine w sensie brania regoralnie tych samych dawek nie wydaje sie powodowac tolerancji ...(kiedys przez okolo 16m-c na tej samej dawce)
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata