Kodeina - podbijanie działania za pomocą DXM

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1434 / 90 / 0

do godziny przed najlepiej
  • 2376 / 45 / 0

Dobrze jest tez wrzucic 105mg DXM, za godzine zajarac bycha, potem koda. Symbioza dosc udana. :)

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Szukali włamywacza, a pod wanną znaleźli narkotyki

Policjanci szukali w jego domu włamywacza do piwnic, a tymczasem w małej skrytce pod wanną znaleźli marihuanę, młynki do mielenia suszu i bongo.
  • 119 / 6 / 0

03 kwietnia 2017Br0wnSugar pisze:
A co z antyhistaminą?
Ja robię tak, że 1-2(zaleznie od humoru :-D) tabsy difki 30min przed dexem i 2-3 30min przed kodą i zero wyrzutow histaminy + mocne podbicie sedacji jesli chodzi o difke w moim przypadku, nie wiem jak z zyrteciem. Tylko to jest sporo paracetamolu wiec radzę uważać :)
  • 276 / 27 / 0

A jaka kolejność? bo jak wezme pol godz przed DXM, a po DXM czekac 1,2h żeby zapodać kode, która tez po kilku min.zacznie działać to ta antyhistamina na kode juz raczej nie podziała :D chyba ze od 30mg dexa nie dostane a raczej nie powinienem swędzawki więc najpierw dex, po godz zyrtec a po 25min koda. Jak myślicie?
  • 1434 / 90 / 0

będzie działać, zarzuć antyhistamine godzinę przed kodą pół godziny później DXM a na koniec kode
Czego się boisz
  • 276 / 27 / 0

Dzięki wielkie, takie zboczenie że lubie mieć wszystko ładnie wymierzone i wyliczone.
  • 14 / / 0

hej, chcę wszystkich przestrzec przed nieumiarkowaniem..

z DXM mam dosyć dużo doświadczenia. Stosowałem Acodin sporadycznie na przestrzeni kilku lat, co pozwoliło mi na zgłębienie różnych tematów związanych z życiem, swiadomościa idd. jednak w pewnym momencie (jeśień 2016) zatraciłem kontrolę i zacząłem stosować zbyt często duże dawki (2-3x tyg 600-1000 mg).. Nie wpadałem w tym czasie na HR (niestety) i w przypływie superstanu umkneło mi, to co najistotniejsze - że przedawkowuję i korzystam z tej substancji ponad miarę..

w pewnym momencie, zupełnie nieświadomie zżarłem 360mg DXM z 300 mg kodeiny.. i przeżyłem zapaść w trakcie której zorientowałem się, że nie oddycham pomimo utrzymania świadomości.. to było najgorsze doświadczenie w moim zyciu, bo nie chciałem umierać, ale czułem w obrębie ciała i mózgu objawy niedotlenienia.
  • 271 / 8 / 0

Wg mnie najlepszy mix : Pierw 60-105 mg DXM/antyhistamina, jak bd czuć chociaż lekko dexa zarzucać kodę. Potem na peaku jak będziemy czuć uzupełniające działanie kody i dexa dobrze dopalić mj. Na dojebanie po 40min-1h zajebistej fazki jakiś szlu i jest dobrze fchuuj, polecam.

Jeszcze jakiś browarek w międzyczasie to wgl elegancja i przyjemna opcja, jak szaleć to szaleć
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0

Mam przy sobie DXM , ale trochę słabego ketonka ruszyłem i nie zaryzykowałem - wziąłem na sucho 300 mg kody.
  • 343 / 6 / 0

Od razu uprzedze że wiem że moje pytanie powinno być w dziale mixy ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Czy ktoś mieszał 150mg DXM z kodeiną 450mg gdzie tolerka wynosi właśnie tyle że 450mg z tjoko wystarcza żeby się zrobić? Czy taka dawka DXM powinna zadziałać tylko podbijając kode czy też mogę odczuć lekką dysocjację? Zależy mi na mocny ugrzaniu opiatwym. Mam jeszcze hydroxyzyne. Czy to nie będzie lepszym wyborem?
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata