Kodeina + Klonazepam

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

• 129 / 1 / 0

trampek by sie przydał albo 750 kodeiny.. + np. 8 mg clonow

wcale spać mi sie potem nie chciało, nawet miałem lekkiego powera :D

• 3534 / 15 / 0

Dużo lepszym pomysłem byłby klon i trampki zamiast kody

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Alkohol. Milion małpek przed południem

Trzy miliony zakupów mocnych alkoholi w małych butelkach rejestrują co dzień sklepy. Badaczy niepokoi, że milion transakcji dokonuje się... rano.

• 867 / 2 / 0

W zasadzie byłby również dużo tańszy.

a może tak jebnij tę kodę domięśniowo, he?

Użytkownik nieaktywny
  • 155 / / 0

Lotnik pisze:
a może tak jebnij tę kodę domięśniowo, he?
Zależy komu się chce odprawiać czary, żeby z tej szklanki się zrobiło chociaż 5 centów płynu...

• 867 / 2 / 0

Powiedzmy że, zrobiłby bardzo dokładną ekstrakcję używając 25-30ml wody.

5 lub 6 iniekcji (nie w to samo miejsce), mięśni jest dużo więc problem to to nie jest.

Użytkownik nieaktywny
  • 434 / 1 / 0

6mg Clona i 600 kody. Wczesniej jakas 40-stka metadonu. Nie bylo zle. To bylo pare dni temu. Gdy nie ma helu to moze i to byc.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 3 / 0

moze byc fajny mix ale uwazaj jak jedziesz na metedoniku
mozna se kuku zrobic z mixami i przehujane

Użytkownik nieaktywny
  • 38 / / 0

600 kody wzmacnianie hydroksyzyną. po zanikaniu działania kody dorzucam 5mg klona |*bez tolerki na bzd| i jest dobrze dłuuzej

edit: błedy stlistyczno-poklonowe

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 3 / 0

koda jak dla mnie daje mila synergie z cl0onem
wymaga jednak wsparcia substancjami blokujacymi wyrzut histaminty

• 5301 / 55 / 0

Pisałem to zdaje się w koda-ogólny kiedyś, ale napiszę i tu. Pierwszo koda, tak w połowie fazy w zależności od tolerki na benzo nie za dużo klona, a jak klon wejdzie to kilka buchów baki. Ale nie za dużo trawy, niewielka ilość psychodeliku jakim jest trawka zmienia cały miks w coś w rodzaju cevowego transu. Ciekawy stan. Raz tak miksowałem i naprawdę momentami po otwarciu oczu nie byłem pewiem, czy aby jestem u siebie :) Nawet specjalnie muzyki nie trzeba, choć z muzą dopiero musi być jazda. Ważne by nie przegiąć z dawkowaniem wszystkich trzech składników, szkoda przespać taką milusią podróż ;) Może jeszcze kiedyś się pokuszę. Póki co na razie kodzie i benzo pilleater mówi stop
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 43 uczestników Wejdź na czata