Kodeina - dorzucanie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 19 / / 0

Czy po 2h mogę dorzucić sobie 150 mg czy to głupota i nic nie da?
  • 283 / 39 / 0

3 do 4 godzin od poprzedniej dawki to według mnie najlepszy czas na dorzutke następnej. jak zarzuce wczesniej to działanie jest slabo odczuwalne albo go brak.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Nauczycielka była zatwardziałą przeciwniczką narkotyków. Zmarła po zażyciu kokainy

Ta historia cieszy się dużą popularnością w brytyjskich mediach. Kilka portali poinformowało o nauczycielce, która dała się poznać jako przeciwniczka narkotyków. Chociaż kobieta wpajała pewne wartości swoim podopiecznym, to sama padła ofiarą używek.
  • 27 / 1 / 0

Z innej beczki - czy istnieje jakaś sprytna metoda na poradzenie sobie z niekontrolowanym dorzucaniem? %-D Sztuczki psychologiczne dla słabych, oszukiwanie podświadomości albo coś w tym stylu? Dobija mnie to... przy samej kodeinie wystarczyło nie robić zapasów i codziennie chodzić na spacery do aptek, ale po przerzuceniu się na oxy nie za bardzo mam wybór i drobny zapas musi być. Tak więc w ciągu ostatnich pięciu dni przećpałam starannie wyliczoną 12 dniową dawkę, a wczoraj pobiłam rekord i przy zerowej tolerancji (30 mg w zupełności mnie uszczęśliwia) pożarłam w sumie 140 mg + 300 mg kody. Wiem że to bez sensu, bo dorzucane słabiej czuć niż zaaplikowane na raz, tolerka rośnie i łatwo w ten sposób przesadzić, ale i tak dorzucam jak głupek :pacman: Help...

/Piszę w dziale kodeinowym, bo jest tu specjalny temat o dorzucaniu. Chociaż sprawa dotyczy nie tylko kody.
  • 7235 / 751 / 0

@WalkingDead
Kup sobie sejf i daj numer do otwarcia dla kogoś, schowaj tam kodę i niech Ci tylko wydaje jedna dawkę dziennie.
Spoiler:
%-D
  • 27 / 1 / 0

Masakra z tym moim dorzucaniem, zbieram na sejf (pół żartem, chociaż potrzebuję go całkiem serio). Muszę zrobić z miesiąc przerwy, bo ostatnio mocno przeginam - miks oksy, kody i morfiny w 4-5 dawkach dziennie, chociaż jeszcze dwa miesiące temu piłam tylko syropki kodeinowe. Chciałam zmniejszać dawki i nawet je sobie przygotowałam, ale mniej więcej godzinę po porannej porcji zabrałam się za kolejne... a jutro będę jadła pochowane po kątach i w skarpetkach pojedyncze tabsy solpadeine, bo tylko to mi zostało. Oj będzie źle.

Jednak musi być zimny indyk i cierpienie. Ciężki żywot ludzi o słabej woli ;(
  • 629 / 31 / 0

Tu z kimś się zgodzę. Z rana 25mg hydry po załadowaniu 150mg kody i elegancko. Wieczorem 50mg hydry i 150mg kody zapite ciepła herbatką i porobiło mocniej niż wcześniej. Czyli teoria że małe dawki rozłożone na 2 razy robią dobrze.
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

Zdecydowanie doba przerwy między dawkami to bzdura. 6 godzin to okres półtrwania i tyle powinien wynosić minimalny okres przed kolejną wrzutką. Mało tego, praktykując dorzucanie co 6 godzin każdy następny raz robi mnie często o wiele przyjemniej (zwiększając dawke do 150% poprzedniej).
  • 629 / 31 / 0

Rano 150mg kody, popołudniu 4mg klona i 1mg haloperidolu, wieczorem 25mg hydry i 150mg kody i porobiło lepiej niż poprzednia dawka także u mnie odstęp 6h robi robotę.
  • 7235 / 751 / 0

Optymalnie to 4-6 godzin.Trzeba uważać z tymi dorzutkami i przestrzegać godzin i będzie wszystko si.Czasem warto się wspomóc hydroksyzyna czy mała dawka anksjolityków.
  • 568 / 21 / 0

Jak po 4godzinach od 150mg zarzuce 210mg to będzie przyjemnie? Czy lepiej poczekać 6h?
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1238 uczestników Wejdź na czata