Kodeina - dorzucanie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 192 Strona 19 z 20
Rejestracja: 2018
  • 19 / / 0


Czy po 2h mogę dorzucić sobie 150 mg czy to głupota i nic nie da?
Rejestracja: 2015
  • 283 / 35 / 0


3 do 4 godzin od poprzedniej dawki to według mnie najlepszy czas na dorzutke następnej. jak zarzuce wczesniej to działanie jest slabo odczuwalne albo go brak.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Helikopter transmitujący wyścig Vuelta a Espana odkrył plantację konopi

Śmigłowiec używany do kręcenia ujęć z powietrza w czasie słynnego hiszpańskiego wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana przypadkiem odkrył plantację konopi na dachu bloku w katalońskim mieście Igualada.
Rejestracja: 2019
  • 27 / / 0


Z innej beczki - czy istnieje jakaś sprytna metoda na poradzenie sobie z niekontrolowanym dorzucaniem? %-D Sztuczki psychologiczne dla słabych, oszukiwanie podświadomości albo coś w tym stylu? Dobija mnie to... przy samej kodeinie wystarczyło nie robić zapasów i codziennie chodzić na spacery do aptek, ale po przerzuceniu się na oxy nie za bardzo mam wybór i drobny zapas musi być. Tak więc w ciągu ostatnich pięciu dni przećpałam starannie wyliczoną 12 dniową dawkę, a wczoraj pobiłam rekord i przy zerowej tolerancji (30 mg w zupełności mnie uszczęśliwia) pożarłam w sumie 140 mg + 300 mg kody. Wiem że to bez sensu, bo dorzucane słabiej czuć niż zaaplikowane na raz, tolerka rośnie i łatwo w ten sposób przesadzić, ale i tak dorzucam jak głupek :pacman: Help...

/Piszę w dziale kodeinowym, bo jest tu specjalny temat o dorzucaniu. Chociaż sprawa dotyczy nie tylko kody.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 724 / 0


@WalkingDead
Kup sobie sejf i daj numer do otwarcia dla kogoś, schowaj tam kodę i niech Ci tylko wydaje jedna dawkę dziennie.
Spoiler:
%-D
Rejestracja: 2019
  • 27 / / 0


Masakra z tym moim dorzucaniem, zbieram na sejf (pół żartem, chociaż potrzebuję go całkiem serio). Muszę zrobić z miesiąc przerwy, bo ostatnio mocno przeginam - miks oksy, kody i morfiny w 4-5 dawkach dziennie, chociaż jeszcze dwa miesiące temu piłam tylko syropki kodeinowe. Chciałam zmniejszać dawki i nawet je sobie przygotowałam, ale mniej więcej godzinę po porannej porcji zabrałam się za kolejne... a jutro będę jadła pochowane po kątach i w skarpetkach pojedyncze tabsy solpadeine, bo tylko to mi zostało. Oj będzie źle.

Jednak musi być zimny indyk i cierpienie. Ciężki żywot ludzi o słabej woli ;(
Rejestracja: 2009
  • 618 / 30 / 0


Tu z kimś się zgodzę. Z rana 25mg hydry po załadowaniu 150mg kody i elegancko. Wieczorem 50mg hydry i 150mg kody zapite ciepła herbatką i porobiło mocniej niż wcześniej. Czyli teoria że małe dawki rozłożone na 2 razy robią dobrze.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0


Zdecydowanie doba przerwy między dawkami to bzdura. 6 godzin to okres półtrwania i tyle powinien wynosić minimalny okres przed kolejną wrzutką. Mało tego, praktykując dorzucanie co 6 godzin każdy następny raz robi mnie często o wiele przyjemniej (zwiększając dawke do 150% poprzedniej).
Rejestracja: 2009
  • 618 / 30 / 0


Rano 150mg kody, popołudniu 4mg klona i 1mg haloperidolu, wieczorem 25mg hydry i 150mg kody i porobiło lepiej niż poprzednia dawka także u mnie odstęp 6h robi robotę.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 724 / 0


Optymalnie to 4-6 godzin.Trzeba uważać z tymi dorzutkami i przestrzegać godzin i będzie wszystko si.Czasem warto się wspomóc hydroksyzyna czy mała dawka anksjolityków.
Rejestracja: 2017
  • 375 / 11 / 0


Jak po 4godzinach od 150mg zarzuce 210mg to będzie przyjemnie? Czy lepiej poczekać 6h?
Posty: 192 Strona 19 z 20
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość