Kodeina - dorzucanie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 13 / / 0

Czy po 2h mogę dorzucić sobie 150 mg czy to głupota i nic nie da?
  • 279 / 32 / 0

3 do 4 godzin od poprzedniej dawki to według mnie najlepszy czas na dorzutke następnej. jak zarzuce wczesniej to działanie jest slabo odczuwalne albo go brak.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Wielka lipa zamiast medycznej marihuany

Trzynaście miesięcy po wejściu w życie nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zezwalającej na stosowanie marihuany w celach leczniczych, podsumowano efekty jej działania. Niestety, potwierdziły się obawy wielu pacjentów i lekarzy, że przyjęte przez parlament przepisy nie rozwiążą problemów chorych, którym kannabinoidy mogłyby ulżyć w cierpieniu i złagodzić objawy choroby.
  • 14 / / 0

Z innej beczki - czy istnieje jakaś sprytna metoda na poradzenie sobie z niekontrolowanym dorzucaniem? %-D Sztuczki psychologiczne dla słabych, oszukiwanie podświadomości albo coś w tym stylu? Dobija mnie to... przy samej kodeinie wystarczyło nie robić zapasów i codziennie chodzić na spacery do aptek, ale po przerzuceniu się na oxy nie za bardzo mam wybór i drobny zapas musi być. Tak więc w ciągu ostatnich pięciu dni przećpałam starannie wyliczoną 12 dniową dawkę, a wczoraj pobiłam rekord i przy zerowej tolerancji (30 mg w zupełności mnie uszczęśliwia) pożarłam w sumie 140 mg + 300 mg kody. Wiem że to bez sensu, bo dorzucane słabiej czuć niż zaaplikowane na raz, tolerka rośnie i łatwo w ten sposób przesadzić, ale i tak dorzucam jak głupek :pacman: Help...

/Piszę w dziale kodeinowym, bo jest tu specjalny temat o dorzucaniu. Chociaż sprawa dotyczy nie tylko kody.
  • 6373 / 551 / 0

@WalkingDead
Kup sobie sejf i daj numer do otwarcia dla kogoś, schowaj tam kodę i niech Ci tylko wydaje jedna dawkę dziennie.
Spoiler:
%-D
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata