Kodeina - dorzucanie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 356 / 0

A sprawdziłeś to już kiedykolwiek na sobie? Na większość osób dorzutki nie działają jak trzeba, więc nie obejmują takiej taktyki. Jeśli faktycznie chcesz się upierdolić, to zajeb te 300mg na podkładzie z powiedzmy 60mg dexa i powinno być dobrze. Chyba, że chcesz rozłożyć to w czasie, to faktycznie dorzutki się sprawdzą, ale siła działania podejrzewam, że będzie mniejsza.
  • 1213 / 22 / 25

Na mnie sensownie jest dorzucić tylko raz, tak już mam. Ale nie lepsza sroga pizda odrazu?

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Legalna marihuana nie oznacza wzrostu jej konsumpcji w przypadku nastolatków

Wiele osób uważa, że najskuteczniejszym sposobem, aby ograniczyć dostęp nastolatkom do marihuany jest prawny zakaz zarówno sprzedaży, jak i konsumpcji. Okazuje się jednak, że legalizacja nie powoduje wzrostu użycia marihuany pośród nastolatków.
  • 1206 / 139 / 0

Chyba najlepiej od razu srogo. Chyba, że musi to być rozłożone w czasie ze względu na np. konieczność skupienia, ogarniania i żeby podejrzanie nie wyglądać i się zachowywać. Z doświadczenia wiem, że u mnie dorzutki nie działają. Może wydłużają jakoś, ale tylko sedację, więc mija się to z celem, marnacja kody.
  • 2120 / 54 / 3

Dorzutki jak już, to po 6-8 h.
  • 1206 / 139 / 0

Ja rzucam po 8-10, ale nie traktuję tego jako dorzutki, tylko jako kolejną dawkę. Dorzutka to mi się kojarzy tylko z chęcią wzmocnienia/przedłużenia działania.
Użytkownik nieaktywny
  • 559 / 46 / 0

Mam podobnie jak Hexe - "dorzutki" traktuję jako nową dawkę, bo zazwyczaj zarzucam 6-8 godzin po ostatniej dawce. Ogólnie w przypadku kody lepiej od razu wziąć więcej niż potem się bawić w dorzutki, bo wolę pogrzać raz i porządnie, a nie wiele razy i nijako.
  • 5428 / 539 / 0

Ktoś kiedyś pisał, że zjada powiedzmy 10 tabletek, po 10 minutach następne 10, po 10 minutach następne i tak do wyczerpania dawki. Pisał również, że w ten sposób lepiej go grzało. Dawek i interwałów nie pamiętam i podałem w przybliżeniu
  • 478 / 15 / 0

No bo tak się niby powinno brać. 2 tabletki co dwie minuty, trzy tabletki co trzy minuty itp. Nigdy w sumie tak nie próbowałem, jak biorę to już na szybko.

Dorzucalem raz w pociągu (podobno w pociągach nie klepie, ktoś pisał) i tylko wydluzylo działanie na 2-3 godzinie.
  • 1206 / 139 / 0

To chyba nigdy nie byłam taka cierpliwa w kwestii ćpania czegokolwiek. Pazera taka jebitna się włączała, żeby tylko nikt mi nie zeżarł/wypił/sniffnął! :D
  • 179 / 7 / 0

Ja z początku wrzucałem tabsy tjoko po dwie co dwie minuty nie przegryzając nawet.
Teraz to samo co Hexe ^^ leci po 5 do pyska, zagryzam, popijam. Byle szybko %-D
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata