Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 8470 • Strona 843 z 847
  • 2382 / 436 / 0
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Jako, że sprawa jest już, że tak powiem niebyła, expired. To mogę ujawnić finał akcji pełne pudło. Choć mógł to też być jej końcowy etap.
cziko.jpg
Potem mi się już nie chciało biegać za tym. Tym bardziej, że mi gdzieś tam trampek wjechał między czasie, zapas oxy tak samo. A nie jestem skrętowiczem żeby zbierać na zaś. Poza tym na Rodos mogła szybko roznieść się wieść, że ktoś śmiga sobie po tej bajkowej kraince i kontynuuje dzieło Edwarda Nożycorękiego. %-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Manducare te ipsum - zjedz samego siebie na H od 28.09.2007
  • 8108 / 896 / 0
Awatar użytkownika

@Zgienty
Co planujesz z tych makówek robić ? Kompot ? makiwarę ?
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2382 / 436 / 0
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

One są już "przepuszczone przed dupę".

Sorry, ale nie waliłem nic z tego PR. Makiwarka leciała kameralnie.
Manducare te ipsum - zjedz samego siebie na H od 28.09.2007
  • 2431 / 165 / 0
Awatar użytkownika

Wie ktoś dla czego PST słabiej działa na kacu ? Czy tam bez jakiegoś kaca, ale dzień po nocnyn piciu.
  • 1973 / 87 / 0
Awatar użytkownika
jacok
Kompetentny
Kompetentny

Tak na szybko to bym zgadywał, że nie ma fajerwerków bo czujesz się chujowo na starcie. Więc co najwyżej wyrównujesz nastrój z lekką górką. Do tego samo PST to loteria, jeszcze zależna od tego ile z tych kilku litrów płynu uda się wchłonąć. Jak nie jesteś w formie, to nie spodziewałbym się cudów. Ale to tylko spekulacje.
  • 310 / 91 / 0
Awatar użytkownika

Jak jestem przeziębiona, to też mnie herbatka nie robi, w ogóle wszystko słabiej trzepie.
  • 463 / 47 / 0
Awatar użytkownika

01 czerwca 2020anonimowy18 pisze:
Macie jakieś sposoby aby szybko wypić naszą wodę makową? Mam mega wrażliwy żołądek i nie dam rady tego wypić szybciej niż litr na godzinę bo mam odruch wymiotny albo poprostu wymiotuje. A jest to nieookonimiczne i nie opłaca się pic tak dlugo . Macie jakieś Rady? Z wódą to samo mam, nigdy szot za szotem bo by mi się cofnęło odrazu.
Mi pomaga na to omeprazol zarówno i w przypadku maku jak i kaszlodynu po którym potrafię mieć podobne akcję. I nie mogę jeść nic ciężkiego ani przed wypiciem ani wiele godzin po, ogólnie jeśli mam pić mak to unikam jedzenia tego dnia bo albo mam mdłości przez kilka godzin gdzie beknięcia mi cofają treść żołądka do gardła, albo jebie mnje czkawka potrafiąca trwać też kilka godzin. Krople żołądkowe też polecam tak przezornie, plus odrobina czystej wódki z pieprzem tez pomaga bardzo, moje ulubione proporcje to lyzka do zupy zmielonego pieprzu na setkę wódki, ale skoro tobie się też po niej robi nie dobrze to ja bym celował w kieliszek i niecałe pół lyzeczki do herbaty pieprzu. Ten pieprz swoją drogą dobrze maskuje smak wódki
  • 80 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Czy ma ktoś może grafikę wychudzonego chłopa owiniętego makówkami? Latała kiedyś w którejś z knajp, a za cholerę nie mogę znaleźć..
Wickr: dunmerdagoth@protonmail.com
Pingnij, proszę, na PW jeśli nie odczytałem czy cuś
  • 427 / 109 / 0
Awatar użytkownika

@lol Przedwczoraj, szóstego dnia abstynencji od opiatów i jednocześnie pierwszego dnia abstynencji od pregabaliny ja także złamałem się i wziąłem z rozpaczy 300 mg kodeiny w syropie. Wczoraj już z samego rana, z żelazną opiatową konsekwencją, zarzuciłem 2,5 kg maku 3/10, no i co najmniej drugie tyle będzie mi towarzyszyło dzisiaj w żegnaniu 2020 roku. Więc znowu wszystko od początku, lol %-D No, ale w związku z tym, że zamierzam podjąć wkrótce kolejną, tym razem już dość rozpaczliwą próbę odstawienia opio, dezaktywuję konto i chciałbym się przy tej okazji pożegnać ze wszystkimi bywalcami działu mak - fajnie się Was czytało i z Wami pisało! Powodzenia w dalszych poszukiwaniach klepiących ziaren. Trzymajta się! @Wedrowiec51, @lol, @przodownik, @skunk_z, @chlorekturbokofeiny, @PsychoDMT, @ajanvaraus, @sja.
  • 175 / 69 / 0
Awatar użytkownika

@WiedzaRadosna Z doświadczenia wiem, że usuwanie kont na HR jest bardzo niewygodne, bo potem trzeba zakładać nowe :D W ogóle to przypomniało mi się, że wiszę Ci dyplom za przegraną w naszym małym dawnym konkursie, ale tak ostro wtedy "imprezowałem", że na śmierć zapomniałem, wybacz :D Trzymaj się i życzę powodzenia, którego mi wiele razy zbrakło. Rzuć to gówno w pizdu i wypij kiedyś w jakiejś knajpie za tych wszystkich, którzy wciąż walczą, z kojącą myślą "jak dobrze, że mnie to już nie dotyczy". Trzymaj się! Miło było poznać! Mam nadzieję, że nie do zobaczenia, przynajmniej nie tutaj :)
"i wrócę tam, na aleję pełną róż..."
ODPOWIEDZ
Posty: 8470 • Strona 843 z 847
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.