Knajpa pod naciętą makówką

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 565 / 45 / 0

Wjezdzaja nowe maki chyba, może ktoś potwierdzi bo nie byłem we wszystkich. Wszystkie stare Czechy już wyblakly, z czarnego do szarego.

-------------------

Jeszcze jedno, o co chodzi z bakmitami, czy to ja widzę tylko mielony mak od bakamita czy ludzie trolluje że ich klepie baka(mit)?

Scalono. taurinnn
  • 7 / 3 / 0

Są teraz jakieś sensowne maki na sklepach ? Hiszpania, Francja już wogóle do polski nie importuje ?

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Poznań: 30 kilogramów narkotyków na terenie szpitala

Poznańscy policjanci przechwycili narkotyki warte blisko 1,5 miliona złotych. Podejrzani ukrywali je na terenie jednego z poznańskich szpitali. Dwóch zatrzymanych decyzją sądu trafiło do aresztu.
  • 170 / 48 / 0

jeśli przepłukałem pewną ilość maku i czuje się niedogrzany, to czy jest sens płukać po godzinie znów to samo? troszkę się boje, że chuj zadziała, tak jak to jest z kodeiną i tylko zmarnuje cenne gramy
  • 212 / 35 / 0

@up czyli odłożyłeś na godzinkę przepłukany mak i teraz chcesz zrobić drugą płukę z niego? Jak najbardziej można, zawsze jest szansa że pierwsza płuka nie wszystko wyciągnęła
Natomiast jeżeli chodzi o zrobienie dorzutki z kolejnej, świeżej partii nasion to zależy - to nie kodeina - faza się podbije ale raczej nie w profil euforyczny tylko bardziej umilający czas-sedacyjny, jeśli ci to pasuje to ładuj, a jeśli idziesz i tak niedługo w kimę a masz mały zapas maczku, to ja wtedy bym odpuścił. Sam akurt mam podobny dylemat bo jutro na 8, a jeszcze bym dołożył nieco do pieca
  • 151 / 7 / 0

@wilk22pl Nie, to nie działa jak z kodeiną, dorzutka normalnie powinna zadziałać. I wcale nie powiedziane, że pójdzie w stronę sedacji chyba, ze bierzemy pod uwagę godzinę %-D
  • 43 / 9 / 0

31 października 2019skunk_z pisze:
Dziecko, sam ten mak (1904.78) tutaj pierwszy raz opisałeś, i to jeszcze niepełny nr serii (bez 1904), dodałeś wpis z oceną na MFie 24 lipca że to "Jak na dzisiejszą dobę kryzysu mak git" a potem 3 października odpowiadasz kolesiowi któremu chodziło gdzie generalnie francuskie baka można znaleźć ("do jakiej sieciówki powróciły te francuskie baka" - bo głównie wszędzie tylko czechy) piszesz mu "Chyba lidl, ale nie pamiętam. A o co chodzi, bo nie bardzo w temacie, czy to jakiś legendarny mak w styku baka 1.1.x?" %-D
Skoro wiele osób ci zwraca uwagę że pierdolisz głupoty, to może nie wszyscy wokół są pospinani do ciebie tylko rzeczywiście gadasz bzdury? Jak chociażby to wyżej, albo o trzepaniu butelką "na sucho", lub jak kiedyś opisywałeś Agi Holtex jako działające, lub jak robiłeś ekstrakcję "morfiny" z kresto żeby walnąć w mięsień lub jak pisałeś w pomysły na reakcje chemiczne w stylu żeby stworzyć flualprazolam wystarczy wziąć alprazolam i dosypać do niego fluoru. A to tylko wybrane przykłady. W sumie to polecam tego użytkownika, bo kiedyś sobie przeczytałem jego wszystkie posty i gniłem wniebogłosy przez kilka godzin, więc niech będzie że tamta przypadkowa karma mu się należała. %-D
Ale tak na przyszłość to masz tasiemca od spamu, a tutaj czy w kupnie to naucz się czytać i wyszukiwać to co było wiele razy pisane

Tak czy siak, to Synecdoche ma rację - szukajcie a(ż) znajdziecie, właśnie sobie siedzę przyjemnie porobiony bo znalazłem staroci w postaci 1810.55, wtedy to był przeciętny maczek a teraz wchodzi jak ta lala, chociaż może to akurat lepsze paczki.
Anyway, skoro pojawił się ten 1909.34 to zaraz mogą dalsze francuskie zbiory wjechać na półkę - w Kauflandzie pojawiły się standy wypiekowe m.in. z bakallandem (ale w kaufie maku baka to już od roku ni ma) to pewnie inne sklepy też zaraz się wystawią i może się okazać jak 2 lata temu, że pierwsze francuzy 1709.79/.81 to słabiaki były a dopiero potem pojawiły się porządne.
Ja bym go prewencyjnie zbanował bo z daleka widać że jest niepełnoletni. To dzieciak który eksperymentuje bo nie ma pieniędzy, wieku ani znajomości aby zdobyć coś konkretnego lub chociaż polecieć w długi ciąg na kodzie.
Do Harrego, daj sobie spokój z używkami bo widać że masz jakieś problemy z sobą i chcesz być fajny przez fascynacje z używkami. Nie życzę Ci źle, ale jak się wpierdolisz to potem będziesz płakać, latać po detoksach i psychiatrach i przeklinać samego siebie.
  • 565 / 45 / 0

Jeśli DHC mnie zrobi na 8h za 15zl, to już zamawiam z darkneta ;)

---------------------

I nie wiem, gdzie wy widzicie że chce być fajny. Nigdy nie próbowałem, szczególnie w Internecie. Jak probujecie na siłę znaleźć moje wady, to to nie jest trudne. Już nie zrecenzuje żadnego maku, niech inni też tracą kasę.

Scalono. taurinnn
  • 355 / 42 / 0

Do @Marcin96, jako że pisałeś dziwne rzeczy o alko i opio w kupnie maku (skasowano te posty), chciałem odpowiedzieć:
przed wojną była w wielu krajach taka sytuacja że zarówno alkohol jak i morfina oraz opium były ogólnie dostępne- opium w aptekach, można było kupić bez recepty i bez ograniczeń. W tych warunkach okazywało się jednak że to właśnie alkohol był bardziej destrukcyjną substancją- powodował więcej przestępstw i strat materialnych. Warto też przypomnieć jaką substancją wykańczano dzikie plemiona , chcąc pozyskać obszary na których one zamieszkiwały- sprzedawano lub dawano im alkohol, wiele plemion indiańskich i innych zdegenerowało się przez niego, w wielu przypadkach ci ludzie mieli dostęp do opium, jednak alkohol okazywał się dla nich bardziej zabójczy.
Zrobić makiwarę jest rzeczywiście bardzo łatwo, jednak zrobić słomę makową już nie- kwitnące białe kwiaty i charakterystyczne makówki są widoczne z daleka i rozpoznawalne. metkat to gówno dające kaca następnego dnia, wymagające zresztą pseudoefedryny, której lada moment może nie być bez recepty (zresztą od niedawna jest dostępna w aptekach- porównanie do opio i alko- żadne). alkohol jest starszą substancją odurzającą niż opio???- wątpię. Czy alko potrafi mocniej uzależnić niż opio? Nawet tu na forum są wypowiedzi takich, którzy uzależnili się od jednego i drugiego i alkohol wcale nie był łagodniejszą substancją, skręt po nim potrafi być gorszy. Wiele też zależy od dawki (dla opio też).
  • 25 / 5 / 0

Czy w krajach zachodnich są maki które klepią? Czy tak samo jak w Polsce?
  • 2020 / 421 / 154

@DraCula W sumie zależy od kraju i od sortu. Np. we Francji czasem trafi się klepliwy, w Niemczech chociażby już gorzej. Za to w Czechach czasami trafia się niezły sort.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 119 uczestników Wejdź na czata