Knajpa pod naciętą makówką

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1516 / 6 / 0

Mam taką radę dla działkowców na przyszły rok. Jeśli jesteście fanami maku i co roku siejecie, a jakiś narkoman co rok wam je podpierdala, to zamiast siać coraz mniej i mniej, albo przestać siać w ogóle, powinniście zrobić wręcz odwrotnie. Wysiać ile wlezie. I jak taki narkoman zobaczy takie pole maku to od samego widoku przedawkuje i będziecie mieli go z głowy i w spokoju będziecie się mogli cieszyć pięknym ogrodem.
  • 336 / 39 / 0

Problemem nie są narkomani, którzy je podpierdalają, tylko to że słabo rosną. Jak by dobrze rosły to my je w pierwszej kolejności konsumujemy i możemy przedawkować.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

GIS ostrzega rodziców przed e-papierosem. W USA wybuchła już epidemia uzależnień (+ wywiad)

Główny inspektor sanitarny ostrzega rodziców przed elektronicznymi papierosami, które wchodzą do szkół.
  • 1744 / 173 / 1

No cóż.. Rysa na psychice 4ever
IMG_20190920_063456.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3309 / 312 / 0

19 września 2019EdwardZnienacka pisze:
Mam taką radę dla działkowców na przyszły rok. Jeśli jesteście fanami maku i co roku siejecie, a jakiś narkoman co rok wam je podpierdala, to zamiast siać coraz mniej i mniej, albo przestać siać w ogóle, powinniście zrobić wręcz odwrotnie. Wysiać ile wlezie. I jak taki narkoman zobaczy takie pole maku to od samego widoku przedawkuje i będziecie mieli go z głowy i w spokoju będziecie się mogli cieszyć pięknym ogrodem.
O , jaki beton .
  • 170 / 18 / 0

Działkowicze są nieobliczalni; Ilekroć któremuś wycięto mak w jednym sezonie,to skubany potrafił siac przez kilka następnych lat do czasu, aż połączył wątki i zrozumiał zależność pomiędzy sianiem maku a jego tajemniczym znikaniem. Gdy taki działkowicz ogarnął temat i przestawał wysiewu,to jego sąsiad brał się za uprawę roślinki. Nie wiem jakimi drogami chadza logika tych geniuszy,ale działki zawsze były niewyczerpalnym źródłem radości.
Ps. W czasie którejś z kolejnych eskapad na działkę z zagonikiem maku, ekipa znalazła duży karton wbity nad wystające główki z napisem-"Uwaga! mak pryskany środkiem szkodliwym dla zwierząt i ludzi! Spożycie grozi śmiercią!" I wyjebana koślawą kredką wielka czaszka zerżnięta z etykiety denaturatu. Trudno powiedzieć po kiego chuja działkowicz straszył zwierzęta ale "ludzie" wycięli mu ten mak do spodu. Nic nie zostało,nawet karton zajebali.
  • 2017 / 366 / 154

20 września 2019Retrowirus pisze:
No cóż.. Rysa na psychice 4ever
IMG_20190920_063456.jpeg
To jeszcze nic... Ja spotkałam się z szyldem reklamującym salon fryzjerski o nazwie... ,,opium'' :-)
  • 336 / 39 / 0

Charakterystyczny orientalny zapach, dla pewnych siebie kobiet
https://www.notino.pl/yves-saint-lauren ... la-kobiet/
  • 3309 / 312 / 0

Nazwa b. dobra dla uwodzących zapachem perfum. Śmiesznie jest jak opium nazwie się firma przewozowa lub właśnie pewien salon fryzjerski dla katozbetonionych Grażyn po 50 w antyćpuńskiej dzielnicy miasta.
  • 336 / 39 / 0

Czy ja wiem czy to taka antyćpuńska dzielnica...ale z Grażynami to fakt.
  • 2017 / 366 / 154

22 września 2019ledzeppelin2 pisze:
Nazwa b. dobra dla uwodzących zapachem perfum. Śmiesznie jest jak opium nazwie się firma przewozowa lub właśnie pewien salon fryzjerski dla katozbetonionych Grażyn po 50 w antyćpuńskiej dzielnicy miasta.
Hmm... Okolice Lubartowskiej/Czwartku i te klimaty...? ;-) Kumpela :pacman: niedawno tam bywała i od niej mam info. :hel:
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata