Knajpa pod naciętą makówką

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1702 / 370 / 0

T. jest kobitką.

Każdy chuj, jakiego widziałam czy znałam, był przez "ch". ;-)
Ale rzeczywiście z niejaką konsternacją sprawdziłam, że wprowadzono jako quasi-poprawną i formę bez "c' poprzedzającego "h".

Panowie, jak to wygląda, HUJ?
CHUJ za to wygląda dostojnie (hahahah, z reguły bo tu kobiety są estetyczniejsze IMHO), niemal jak KUTAS staropolski, pompon. :psycho: Po prostu wygląda lepiej i poważniej w pisowni.
Na przykład "za huja się dziś nie zgrzałem" czy "za chuja..."? ;-)
(...) Klucznikiem siebie tytułował,
Iż ten urząd na zamku przed laty piastował.
I dotąd nosił wielki pęk kluczów za pasem,
Uwiązany na taśmie ze srebrnym kutasem.
Autor: Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz
Podobnie polecam sprawdzić "acha/aha" i kontekst, "ach/ah!" jako wykrzyknięcie, było coś jeszcze... Ale teraz mój umysł nie wstał, jeszcze.
  • 120 / 14 / 0

brawo taurin, wypierdalać post z knajpy to już jest szczyt jakiegoś chorego debilizmu. może z nudów zacznij tasiemca też moderować, co? ah, zapomniałaś wyrzucić też dwa posty wyżej, przecież to offtopic!

no huj mnie szczeli

piłem dziś pyszny hiszpański maczek z carrefour 250 gramów poskładało jak 1000mg kodeiny!

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

USA: koncern zapłaci gigantyczne odszkodowanie za kryzys opioidowy

Sąd w Oklahomie (USA) nakazał koncernowi Johnson & Johnson zapłacenie 570 mln dolarów kary za szkody spowodowane uzależnieniem wielu mieszkańców tego stanu od środków przeciwbólowych.
  • 3286 / 295 / 0

To ciekawe. Hiszpańskie Helcomy wröciły?
  • 120 / 14 / 0

stary, przeterminowany, z wyprzedaży
  • 49 / 4 / 0

Helcomy byly 400g
  • 170 / 17 / 0

Sprzedają przeterminowane artykuły spożywcze? Koniec świata, ludzie się już boga ani sanepidu nie boją...
  • 1368 / 175 / 0

Nieeeeee, pewnie @wilk22pl wygrzebał skądś u siebie jakiś stary przeterminowany mak. Czy się mylę?
  • 306 / 22 / 0

Nigdy nie bylo hiszpańskich 250 gram, wiec gada głupoty.
  • 49 / 4 / 0

Poprosze o kod seryjny moze byc na prv pozdrawiam
  • 120 / 14 / 0

no tak, bo muszę od razu płukać 400g względnie mocnego maku, kiedy od czterech miesięcy nie bawię się w opio. mądre
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata