Knajpa pod naciętą makówką

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 8281 Strona 818 z 829
Rejestracja: 2018
  • 502 / 39 / 0


Może i jestem, bo Mak lekarski jak i peoniowy w różnych dawkach i sposobach przyjęcia (opium, zupa, jedzenie calych) nie podzialal.
Rejestracja: 2016
  • 170 / 18 / 0


Słyszałem o takich przypadkach ale nigdy się z nimi nie spotkałem. Co prawda byli tacy kolesie,którzy po latach brania w różnych cyklach-dłuższe,krótsze ciągi,detoksy,przerwy,nawroty etc -tak rozjechali sobie organizmy,że nie odczuwali działania opio. Jedni rzucali ćpanie w cholerę,bo prócz głodów po odstawieniu nie czuli zupełnie niczego albo czuli słabiutkie działanie a inni zwiększali dawki aż do przedawkowania. Nie wiem co Ty tam wcześniej brałeś i co mogło spowodować tę Twoją "nieklepliwość"opio ale uważaj,bo o przedawkowanie nie trudno.To,że nic nie czujesz,nie oznacza,że opio nie działa na Twój organizm,a najlepiej zostaw to w pizdu. Nie działa,to chuj z tym. Nie szukaj,nie zażywaj,omijaj z daleka.Nie działa.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Kijów: Izraelski baron narkotykowy zbiegł podczas ekstradycji

Kilka minut przed zaplanowaną ekstradycją na lotnisku Boryspol w Kijowie z rąk ukraińskich policjantów w tajemniczy sposób zbiegł znany izraelski handlarz narkotyków – poinformowały w piątek izraelskie i ukraińskie media.
Rejestracja: 2014
  • 724 / 117 / 0


mnie ze wszystkich opio jakie brałem poczesała tylko morfina... i to tylko przeciwbólowo jak miałem kostkę skręconą
yeyeye
Rejestracja: 2015
  • 384 / 26 / 0


Chyba muszę pozwać firmę bakalland za wycofanie przez nich klepliwych nasion. W wyniku czego mój nałóg się pogłębił i muszę się kurwa kłuć. Nie bez znaczenia jest też to, że oni mnie rozećpali :D
Rejestracja: 2010
  • 2373 / 374 / 0


@RytmiczneZwierciadlo W takim USA to pewnie i znalazłbyś papugę co by Ci taką sprawę poprowadziła bo tam to i nawet szanse byś miał na jakąś kasę. Zasadniczo na opakowaniu zero informacji o tym, że produkt zawiera opium czy tam alkaloidy opium. Za to informacja o witaminkach i jaki to produkt jest zdrowy. Nigdzie też nie ma informacji, że nie można zjeść całej paczki na raz, tudzież zrobić z tego herbaty czy zwyczajnie przepłukać i przepłuczkę wypić. Innymi słowy nie ma nic o dawkowaniu produktu. Idziesz do sądu i mówisz, że na opakowaniu przeczytałeś o pro-zdrowotnych właściwościach produktu firmy Bakalland i zachęcony ich reklamą wypróbowałeś ich produkt. I faktycznie bardzo Ci służył. Po czym po roku okazało się, że jesteś uzależniony od morfiny, Twoje życie legło w gruzach, straciłeś pracę, rodzinę no i zdrowie... LOL.... serio, w USA nie zdziwiłbym się gdybyś przytulił z milion zielonych ;) Szczególnie teraz, kiedy mają tam potężny opio-kryzys, problem uzależnienia od opiatów oraz związanych z tym tragedii jest powszechnie znany to tym bardziej miałbyś szansę ;)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2013
  • 205 / 16 / 0


Propo USA, to w lokalnym fresh markecie w NY natknąłem się na mak Casablanca.
https://m.imgur.com/42HXfww

Na etykiecie żadnych informacji o kraju pochodzenia czy nawet tabeli wartości odżywczych. Skuszony kolorem ziaren wziąłem i okazuje się, że przepłukane na szybko 450g (2 opakowania) działa. Wypiłem w godzinach późno popołudniowych po pracy i nocka praktycznie nieprzespana. Ponad roczna przerwa od opio (z wyjątkiem kilku podejść do kody i opakowania dorety) zrobiła swoje. W smaku i mocy bardzo podobny do hiszpańskich helcomów. Faza bardziej w stronę pobudzenia i euforii, duża chęć na działanie i łatwo się w coś wkręcić %-D
Rejestracja: 2010
  • 4183 / 557 / 11


Ema.
W celach eksperymentalnych zakupiłem w NL, w tureckim sklepie mak prosto z Turcji.
mak jest firmy Buhara, i paczka ma 80g.
Co o nim myślicie >?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2016
  • 127 / 17 / 0


testowałem ten maczek, 10 paczek dokładnie i chuj nie działa. przykro mi

Przeklinać też trzeba umieć, błąd ortograficzny. taurinnn
Rejestracja: 2013
  • 140 / 14 / 0


Nie no Panie Taurinnn ale za huja aż zalogować się musiałem.

Cytat że strony "www.jaksiepisze.pl"

"Chuj czy huj?
Uwaga – słowo bardzo wulgarne!
Obie formy są poprawne i mają takie samo znaczenie, jednak zalecamy stosowanie formy zgodnej z tradycją, tj. pisanej przez „ch”."

W internetowym słowniku jęz. Polskiego podobnie jest.

Sam używam formy huja z samym ha.
Ha. Ha. Ha.
:D
Rejestracja: 2014
  • 1724 / 389 / 0


T. jest kobitką.

Każdy chuj, jakiego widziałam czy znałam, był przez "ch". ;-)
Ale rzeczywiście z niejaką konsternacją sprawdziłam, że wprowadzono jako quasi-poprawną i formę bez "c' poprzedzającego "h".

Panowie, jak to wygląda, HUJ?
CHUJ za to wygląda dostojnie (hahahah, z reguły bo tu kobiety są estetyczniejsze IMHO), niemal jak KUTAS staropolski, pompon. :psycho: Po prostu wygląda lepiej i poważniej w pisowni.
Na przykład "za huja się dziś nie zgrzałem" czy "za chuja..."? ;-)
(...) Klucznikiem siebie tytułował,
Iż ten urząd na zamku przed laty piastował.
I dotąd nosił wielki pęk kluczów za pasem,
Uwiązany na taśmie ze srebrnym kutasem.
Autor: Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz
Podobnie polecam sprawdzić "acha/aha" i kontekst, "ach/ah!" jako wykrzyknięcie, było coś jeszcze... Ale teraz mój umysł nie wstał, jeszcze.
Posty: 8281 Strona 818 z 829
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości