Knajpa pod naciętą makówką

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 3188 / 266 / 0

Napisz gdzie, to przetestuje i Ci powiem . Po co bedziesz wydawał kase w ciemno. :D
  • 24 / / 0

Ja się wybiorę w trasę objazdową i zobaczymy czy cokolwiek znajdę. Bo tak to kolejnego, samotnego sylwestra na trzeźwo to mi się nie widzi spędzać.. Tym bardziej że alko nie piję. Przed paroma godzinami wjechało 630mg kody i nie posmyrało, a nie sądzę bym tolerke miał dalej tak w kosmos wyjebaną po tych słabych makach. Może jestem słabym metabolizerem, ale na początku przygody 150mg kody działało dobrze ale to było na zerowej tolerce.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Służby utrudniają chorym dostęp do leków. Sklepy z leczniczymi konopiami padają ofiarą nalotów

Prawie każdego dnia gdzieś w Polsce otwiera się nowy sklep konopny, oferujący produkty z kanabinolem CBD. Jeden z portali zajmujących się tematem konopi zaalarmował, że takie miejsca padają ofiarą nagonki Sanepidu i Policji.
  • 376 / 22 / 0

Co tam opiofani i wszyscy wjebani? Co walicie teraz? Czy poskrecani wszyscy? Ja od chyba piątku bez PST. Wczoraj przed sylwestrem zjadlem odrobinę oxy, malutko, bo tyle miałem. Pocisnalem jeszcze metkata, 0,5g koksu i jakoś 0,5g amf i litra. Kurwa dzisiaj mój stan jest karygodny. Skręt nakurwia, sranie, poty, wszystko spotęgowane zwała i kacem, telepanko i takie tam. Ale by herbata siadła. W aucie mam rozsypane z kilogram maku, jak się ogarnę to chyba pójdę to zamieść na szufelkę z bagażnika i jazda.
  • 1137 / 160 / 0

ja na szczęście skręta się nie dorobiłem, za to niedawno zużyłem cały zapas tramadolu, który mi miał do sylwestra wystarczyć, a zniknął w dwa dni.

ja niestety zmuszony byłem do przerzucenia się na tabletki i brąz, bo w okolicy żadnego maku na płukanie nie ma. szkoda, bo z wszystkich opiatów to właśnie PST mi się najbardziej podobało. mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będzie jakiś porządny mak, bo czegoś mi w tych tabletkach brakuje. nie ma tego klimatu i rytuału płukania.

wszystkich pozdrawiam
  • 376 / 22 / 0

No apteczek majce coś brakuje, mst nie smakują tak dobrze jak kompleksowa mieszanka opio z PST.
  • 104 / 13 / 0

U mnie maku też nie ma, skręta ostatnio gasiłem thio, choć straciło to już większy sens, bo żadna ilość mnie już nie syci. Zamówiłem za to Bunondol i chyba na tym się skupię - na substytucji buprą. Jestem już zmęczony bieganiem za makiem i po aptekach, niepojęte ile można stracić na to czasu i nerwów. Wizja łyknięcia dziennie tabletki/dwóch i świętego spokoju przez resztę dnia wydaje się najbardziej rozsądna, w sumie już dawno powinienem sobie to zorganizować, zamiast wkurwiać się przez ostatnie miesiące.
  • 3188 / 266 / 0

Gorzej, kiedy nagle stwierdzisz że cały sens Twojego życia to właśnie to bieganie za czyms co ma dać chwilę szczęścia ...
  • 84 / 1 / 0

Jaki wg. was jest bezpieczny odstęp czasu pomiędzy używaniem maku i ogólnie opio, żeby nie nabawić się skręta ?
  • 987 / 183 / 2

7-10 dni.
  • 376 / 22 / 0

No nie wiem, ja po 10 dniach byłbym pozginany, ale ile to już skrętów za mną.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata