Knajpa alkoholowa

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 2288 / 195 / 9

Dzisiaj obudziłem się z flaszką przy łóżku. Tego jeszcze nie grali.
23656-baf98d188647f8d7c3c942f22a1f9f4e.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3745 / 390 / 9

Ja z na pół wypitym piwem.
Zasnąłem na kanapie.
Obudziłem się o pierwszej w nocy, i akurat piwko ugasiło moje pragnienie.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Po 60-ciu latach WHO zmienia klasyfikację marihuany

WHO w końcu podało długo wyczekiwaną informacje o wyłączeniu marihuany z grupy IV czyli substancji niebezpiecznych. Jest to pierwsza taka zmiana w międzynarodowym prawie narkotykowym.
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0

Spierdoliłem ok. 2 tygodniową abstę od alko, przez klonazepam.
Dziś znowu zapiłem 100 ml wódki 40% pod clono.

Ale progres jest, bo zamiast pół litra dziennie + piwa, wypiłem zaledwie 300 mg wódki w przeciągu 2 tygodni, niestety od dziś zaczynam od zera, jestem znów w punkcie wyjścia.

Sojusznikiem brak zależności fizycznej, przeciwnikiem i wrogiem uzależnienie psychiczne (ciśnienie na dodatkowe rozluźnienie).
  • 3149 / 248 / 0

I tak jestes w dupie. Mam w dupie Twoje cpunskie argumentowanie. Daje Ci rozgrzeszenie jako lupiez twgo forum - dzis niedziela a w dodatku mecz Polakow ! xd
  • 2288 / 195 / 9

Jak dobrze mieć tate kryptopijaka. Pół Amareny w brudowniku potrafi naprawdę poprawić humor. :-)
  • 5495 / 408 / 0

Na niedziele czekają na mnie piwka Voll-Damm ( 7,2 % ).Prawdziwe mocarze, ale jeszcze im trochę brakuje do wojaków 9 %
  • 2288 / 195 / 9

Wojak 9%? Pierwsze słysze. Jest takie piwo?
  • 5495 / 408 / 0

@up
Juz wycofany, ale jak jeszcze mieszkalem w polszy to byl dostepny.
Nizej masz linka z wiki co do wojaków:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojak
  • 3745 / 390 / 9

Rano 3 piwa, 100mg maclo, 2g fenibuta i ćwiartka wódzitsu.
Drzema.
Lecą browarki znowu.
To jest alko nalot !
Ziuuuuiiuuuu.
  • 3149 / 248 / 0

Już się raczę moimi 9% Karpackimi. Jedno na pusty żołądek już robi banie. 4 za dychę się opłaca.
Można się najebać nawet. Popijam ostatnio alkohole kompotem z własnych wiśni, jabłek i śliwek. Świetną sprawa,zupelnie kaca ni ma. Do tego sowicie zjeść. Jakąś karkówkę z Grilla , udko. I można być Januszem .
Potem przegonie koty . Kociczka się okociła. Mam 3 koty. Trzeba ganiać bo srają mi na mojej melinie.
Jak ja zaproszę na tako meline pana Włodka z mety. Wstyd i Hańba ! Kultura musi być.
Na dniach bydzie Baclo. To pozwoli mi dokupic giebla i rozpoczac Gaba Extaze.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata