Knajpa alkoholowa

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 7241 / 705 / 0

Dzis do finalu ligi mistrzow strzele sobie 1-2 piwka i do tego 2 mg klonika :)
  • 104 / 1 / 0

Super! Dalej nie piję. Ale dalej polewam innym, a to karygodne przy takim uzależnieniu. Ale co poradzę.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Powstaje serial o Timothym Learym. W głównej roli Woody Harrelson

Woody Harrelson oraz Luke Davies łączą siły. Wspólnie tworzą serial „The Most Dangerous Man in America”, oparty na powieści Billa Minutaglio i Stevena L. Davisa o tym samym tytule.
  • 2288 / 203 / 9

Piwo przy łóżku musi być.
  • 7241 / 705 / 0

Niedługo mundial wiec piweczka częściej będą gościć u mnie w domu :)
  • 441 / 36 / 0

piwa i darcie ryja do biegających na ekranie ludzików.

co ty sobą reprezenujesz ? %-D
  • 4068 / 492 / 11

Reprezentuje biedę !
  • 2288 / 203 / 9

"Ja wcale nie mam mięśnia piwnego. To jest lordoza lędźwiowa."
Tekst wieczoru z wczoraj.
  • 2288 / 203 / 9

Zaraz se będę sączył kraftową Taterkę. W niedzielę baba w Żabce do mnie: "ale dzisiaj butelki tylko na wymianę." Czy to znak, że coś się dzieje?
  • 7241 / 705 / 0

U mnie dziś zagości cruzcampo, około 2 L
  • 77 / / 0

Czy ktoś z was miał badania lekarskie na alkohol? Chodzi mi o badania przy utracie prawka, ktoś wie na jakiej zasadzie one działają? I jeżeli piję praktycznie w każdy weekend, no i w sumie nie tak mało, to może wyjść negatywnie? Oczywiście nie mam zamiaru iść na nie za kilka dni, ale chcę zrobić przerwę i nie wiem ile mi wystarczy, żeby się zregenerować, teraz sportowo zacząłem biegać, pływać. 2 tygodnie wystarczą? Jak myślicie. A może jakieś suplementy na wątrobę czy witaminy, coś pomoże? Dodam, że nie jestem jakimś alkoholikiem czy coś w ten deseń, po prostu jestem młody i lubię imprezować i napić się na weekend.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata