Klorazepat; klorazepan - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1174 / 46 / 0

Mam mega tolerkę, Ci co mnie kojarzą to wiedzą. Ale jak mi pani pielęgniarka w psychiatryku klorazepat podała to aż fale ciepła czułem. A to tylko jedna tabletka była.
  • 5648 / 435 / 0

29 września 2018Demis pisze:
pani pielęgniarka w psychiatryku klorazepat podała to aż fale ciepła czułem.
Pamiętasz jaka to dawka była ?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Kontrakt z NFZ dla Poradni Monar w Poznaniu - podpisz petycję

Pacjenci poznańskiej poradni Monar napisali petycję do NFZ w której apelują o przedłużenie kontraktu tak, żeby mogli kontynuować swoją terapię. Zachecamy do pomocy.
  • 1174 / 46 / 0

@Ujebany, nie wiem właśnie. Powiedziałam, że klony chcę to mi panie powiedziały, że nie ma, ale dadzą mi coś silniejszego od diazepamu. To była taka dość duża żółta tabletka.
  • 5648 / 435 / 0

30 września 2018Demis pisze:
To była taka dość duża żółta tabletka.
A nie duza różowa ? . klorazepat chyba nie ma żółtych tabletek.Albo w szpitalu maja jakieś tylko na warunki szpitalne które nie są dostępne zwykłym benzojadom .
  • 162 / 14 / 0

Cloranxen ma żółte tabsy.
  • 1708 / 126 / 0

Tranxene zaś, to różowe żelkapsy, które można otworzyć, wysypać z nich zawartość i sniffować, drodzy masochiści :old:
  • 544 / 89 / 0

Tranxene, są różowe całe i różowo-białe, jedne mają 5mg a drugie 10mg, tylko nie pamiętam teraz, które jaki kolor miały.
  • 2681 / 200 / 0

30 września 2018Demis pisze:
To była taka dość duża żółta tabletka.
Stary trik piguł w psychuszce, "coś silniejszego od diazepamu" haha a pewnie dostałeś 50mg chlorprotiksenu %-D
  • 1174 / 46 / 0

Niee to nie był chlor. Brałem go w takiej dawce i działał zupełnie inaczej - jak na mnie - totalnie usypiająco i bez chilloutu. A to na pewno inaczej działało.
  • 2186 / 276 / 3

01 października 2018blokowiska666 pisze:
Tranxene, są różowe całe i różowo-białe, jedne mają 5mg a drugie 10mg, tylko nie pamiętam teraz, które jaki kolor miały.
5mg to da białoróżowe, a 10mg różowe.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata