Klorazepat; klorazepan - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 223 / 8 / 0

Podanie dożylne, bardziej konkretne info.Nie dosyłać, bo nie znalazłem.Jak przygotować?
  • 1193 / 95 / 0

Nie nadaję się do podawania dożylnego.

@stuk po twoich postach widać że zmierzasz w stronę autodestrukcji.

Ofiary e-papierosów mają chemiczne oparzenia płuc i dróg oddechowych

Drogi oddechowe i płuca części osób, które trafiły do szpitali z powodu tajemniczej choroby związanej z paleniem e-papierosów, są uszkodzone w podobny sposób, jak u osób narażonych na działanie niebezpiecznych środków chemicznych i toksycznych gazów, informują naukowcy.
  • 1774 / 139 / 0

Myślę że nie ma co specjalnie kombinować skoro rozpuszcza się w wodzie. Rozpuścić proch z Tranxene w wodzie do iniekcji, na wszelki wypadek przefiltrować i hukać.
  • 223 / 8 / 0

20 lipca 2018Dersu Uzala pisze:
Myślę że nie ma co specjalnie kombinować skoro rozpuszcza się w wodzie. Rozpuścić proch z Tranxene w wodzie do iniekcji, na wszelki wypadek przefiltrować i hukać.
Ja raczej nie będę ryzykował, jak nikt tego nie robił.Ja tylko testowałem go nosowo i na tym zostanę.
  • 1596 / 300 / 0

Ponoć na delirium tremens można dostać 100mg iv, huehuehue. Spoko sprawa, jedna dawka i zjeżdżasz z ciągu.
  • 853 / 168 / 0

19 lipca 2018guccilui pisze:
Świetne benzo do zejścia z alpry, stworzone wręcz pod nią.
świetne benzo do wyjścia z benzo wgl, z ogarniętą magiczką przy pomocy tranxene z mianseryną, wyszedłem z klonazolamu.
  • 7241 / 724 / 0

Zgadzam się, benzo dobre na zejście z silniejszych, ale jeśli chodzi o rekreacje to słabiutko .
  • 182 / 4 / 0

Ma to potencjał do schodzenia z GBL?
  • 1889 / 304 / 2

Myślę, że może się nadać.
  • 1193 / 95 / 0

Klorozepat podobnie jak diazepam nadaje się do substytucji silnych benzo, tylko cena i ilość klorazepatu wyjdą dużo drożej niż diazepam, tym bardziej że klorozepat jest słabszą benzodwuazepiną niż diazepam. także potrzebne będą większe dawki.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata