Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 2483 • Strona 249 z 249
  • 164 / 12 / 0
Ja 4 dni temu przesadziłem tzn wczytala mi sie do bani czysta GŁUPOTA bo kąsałem sobie doraźnie tabletki 2mg Clona od piątku i w niedziele musiałem już jechać na nocke na godzine 22. Nie wiedząc czemu i po co wrzuciłem tabse tuż przed pojechaniem do roboty. No tam wszedł mi taki luz i wypier*olenie na wszystko w sensie bardziej to co mówie bo pracowałem sumiennie. Paru Ukraińcom nawygarniałem co o nich myśle itp. Następnego ranka musiałem zjawić się w robocie i wytłumaczyć swoje dziwne zachowanie Panu Koordynatorowi i Kierowniczce. Widziałem że mieli ze mnie pompe bo ogólnie mnie lubią no ale przeprosilem oczywiście. Pan Koordynator stwierdził że mnie to chyba jeszcze trzeba 🙃 przyznałem mu racje hehe. No nic grunt że tak to sie skonczyło a nie np. że uszkodziłem jakiś towar na magazynie czy np. nie potrąciłem ukraińca wózkiem widłowym. Wiem jestem niepoważny. Więc uważajcie i pozdrawiam. Mam jeszcze 10 tabletek ale zamierzam użyć ich już tylko wieczorem w domku grzecznie leżąc przed tv. Oczywiście zapomniałem gdzie je schowalem dopiero 30min temu znalazłem w spodniach po 4 dniach od tamtego lotu. 😶 Lipa że dziala to tak amnezyjnie.
Fatal Error.
  • 164 / 12 / 0
Sorry ja tu pisałem o przygodzie z Aptecznym Clonazepamem a nie RC Clonazolamem. Prosze o przeniesienienie tematu.
Fatal Error.
  • 340 / 88 / 0
09 maja 2023SlawomirAnonim pisze:
Mi ciezko zrozumieć jak ktoś sobie wyrabia tolerke na poziomie 4-5 mg klona, a co dopiero 20 mg.
Każdy organizm może inaczej reagować na leki i komuś po kilku dniach rośnie tolerancja na antyhistaminy, ktoś inny stosuje 2 mg klona przez 10 lat z tym samym rezultatem, gdzie jedno i drugie może być trudne do zrozumienia. Mój przypadek jednak można zrozumieć dość łatwo - wystarczy być idiotą. Zdarzało się, że brałem kilka sztuk klonazepamu, pijąc do tego alkohol. Rano okazywało się, że cały blister pusty. Nie wiem co miałem w głowie, że powtórzyłem to jeszcze 2-3 razy, ale pewnie stąd taka tolerancja głównie na działanie "rekreacyjne", co nie znaczy że tyle biorę. Nie używam już klonazepamu w ogóle. Chociaż później sporadycznie brałem 4 mg kiedy byłem w potrzebie (zaburzenia lękowe) i jednak czułem lekkie uspokojenie, senność wystarczające by lepiej funkcjonować.

Nie była to jednak sedacja w stylu neuroleptyków, bo po nich zmieniam się w warzywo, serce wali jak młot, ciśnienie potrafi skakać jak szalone doprowadzając do utraty przytomności, obniżają próg drgawkowy co jakoś odczuwam no i w końcu objawy pozapiramidowe, które u mnie występują nawet po kwetiapinie, więc zmieniam się w chodzący koszmar, albo padam na twarz nieprzytomny. W porównaniu do benzo to tortury w pigułce.
08 maja 2023GABAhater pisze:
20 mg to troche benzo wrak level
Oj chyba bardziej niż trochę. Nie wiem czy ta tolerka kiedykolwiek spadnie do w miarę normalnego poziomu, ale co zrobić. Używam jeszcze 4 mg estazolamu nasennie, który o dziwo działa. Tzn. śpię, a po 2 mg już nie bardzo. Problem z bezsennością miałem jeszcze zanim poznałem benzo. Przerobiłem różne neuroleptyki, antydepresanty i stanęło na benzodiazepinach, które w sumie biorę z przerwami ok. 2 lata. Był okres kiedy brałem 4 mg klonazepamu i 300 mg tramadolu (zwichnięty staw skokowy) codziennie przez 2 miesiące i nagłe odstawienie obydwu środków było prawie nieodczuwalne. Po dwóch tygodniach na lorazepamie natomiast miałem dzwonić po karetkę, ale jakoś przeżyłem. Jakby nie patrzeć - wrak.
ODPOWIEDZ
Posty: 2483 • Strona 249 z 249
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.