Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 2463 • Strona 241 z 247
  • 1698 / 284 / 0
może być jedno z tych, może oba, a może miałeś dokładnie to samo.. nie wszystko zawsze działa tak samo, z klonazolamem bardzo to zauważałem.
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 231 / 25 / 0
Siemanderko, mieszkam w DE, chciałbym sobie kupić w prochu 1 gram clono, ale z przelewem bankowym bo na BTC się nie znam, prosiłbym jakąś dobrą duszę by mi podała pewny sklep (nie wyjebkę) na PRIV, w którym mogę i nie będę musiał zbyt długo czekać na przesyłkę DHLEM,
  • 231 / 25 / 0
Sorry nie mogę znaleźć a flualprazolamie wątku ogólnego, zastanawiam się czy wziąść clonozolam czy flualprę, ilość 0,5 grama w prochu, niemam wagi jak to odliczać wysypać troszkę proszku i dosłownie kropeczki jak głowka szpilki prubować, bo niemam zamiaru tego mieszać z glikolem czy spirytem, możecie poruwnać moc np clonozolamu do clonozepamu,
Np 1 mg clonozolamu?
Podobno Flualprazolam jest lepszy, ale każdy ma swój gust jak brać ten proch nie mając wagi jak ktoś pisał wcześniej na czubek palca, czy drobne pyłki zbierać i na język po 1 aż się efekt uzyska bo nie chce przedakować :trucizna:
  • 1698 / 284 / 0
Clonazolamu nie idzie porównać do żadnego aptecznego benzo, to jest po prostu szatan, największe zło i przypał w formie prochu czy też tabletek.
Nie zabieraj się za to bez rozpuszczania w cieczy.
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / 7 / 0
Proch o takiej mocy w opcji na oko palec kurwa czubek zapałki to samobójstwo. Proszenie się przynajmniej o mocny przypał. Flu czy Clo ciężko opanować w tabsach, bez rozpuszczenia i dokładnego dawkowania to jazda po bandzie prosto do piekła.
  • 52 / 2 / 0
Na mnie tabletki clonazolamu zawsze słabo działały, za to proch to szatan. Chociaż teraz mam taką tolerkę, że 10mg ledwo mnie smyra %-D
  • 104 / 6 / 0
Jak zaczniesz dawkować clonazolam na oko ew na te twoje magiczne główki od szpilki, a przy sobie worek z 0.5g tego ustrojstwa to szybko się przyklei duży przypał. Uważaj.
  • 83 / 5 / 0
Kurde zamówiłem tabletki clonazolamu 0.5mg od holendrskisgo vendora dziś Juz wszystko doszło, zjadłem na raz trzy tabletki lacznie 1.5mg i czuję się ledwo jak po 2mg xana, możliwe że mam tak GABA rozjdbane ? Bo ogolnie. Nie jadłem żadnego benzo ponad 7 msc no ale jak kiedyś jadlem to robiłem taki mixy że to hit zwykłych klonów to ja zjadalem po 40mg do tego alko i inne benzo jakie wpadlo i z takimi ilosciami lecialem ze dwa lata, no i teraz do sedna czy to moLkwe że po tych 7msc trzeźwosci mam tak rozjebane receptory że teraz 1.5mg klonazolam nie robi
P.S. Wszystkiego najlepsEgo z okazji dnia dziecka benzowraczki haha :psycho:
  • 500 / 26 / 0
Ostatnie tabletki/blottery posiadają skrajnie małe ilości, bo vendorzy wiedzą jaki to szatan. Normalnie 0.5mg dla osoby ze średnią tolerką to już ostra kosa.
Ogólnie nie polecam z tym zabawy, bo co trzeci z tego tematu kończy padaczką innym przypalem i rozwalonym GABA.
  • 55 / 6 / 0
To jest wykrywalne w testach na bezno?

Czekam kiedy w mediach pojawi się info o morderstwie po tej substancji, bo to niestety prędzej czy później się wydarzy jak trafi w nieodpowiednie łapki.

Stosunek ceny do mocy jest można by rzec fantastyczny i chyba nie ma innej substancji o podobnym nie licząc innych RC benzo i oczywiście starego clona i przez to będą coraz bardziej popularne.
ODPOWIEDZ
Posty: 2463 • Strona 241 z 247
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.