Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 4038 / 487 / 11

W NL zamawiałem w blotterach, 0,5mg.
Jak myślicie, lepszy blotter czy tabletka >?
Fajnie jakby robili po 1mg.
  • 704 / 96 / 0

Tabletkę łykasz i po sprawie, w sumie jeden pies blotter czy tabsa. To jest chyba najbardziej rekreacyjna, a przy tym najmniej lecznicza benzodiazepina. Mało po tym się nie połamałem (0,5 mg + 3 piwa). Nigdy więcej, po 5 mg klona i 4 piwach nie miałem nawet w 10% takiej amnezji.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Co to jest marihuana light?

Marihuana light lub “cannabis light” to kwiatostany konopi o bardzo niskiej zawartości THC i wysokiej zawartości CBD, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w Szwajcarii w 2011 po tym, jak w życie weszła ustawa legalizująca uprawę konopi nieprzekraczających 1% THC.
  • 22 / 3 / 2

23 maja 2019Bezalkoholowy pisze:
0,5mg klanzolamu - jaki to odpowiednik alpry w mg ?
1-1,5 mg w zaleznosci od osoby
  • 755 / 143 / 0

Nie wiem jakie macie sorty klonazolamu ale 0,5mg k-zolamu to siła co najmniej 2mg alpry, imo.

Chociaż przy obecnych pillsach, w których nikt nie wie ile jest na prawdę, może być jak piszesz.
  • 2 / / 0

Klonazolam w Holandii jest legalny?
  • 4 / / 0

Siema, myślicie ze 0,25 mg clonazolamu wystarczy na zaśnięcie po kwasie?
  • 450 / 32 / 0

Bez tolerancji wystarczy nawet mniej.
  • 7131 / 674 / 0

06 czerwca 2019proxen12 pisze:
Siema, myślicie ze 0,25 mg clonazolamu wystarczy na zaśnięcie po kwasie?
W zupełności.Tylko połóż się od razu do łóżka, bo jak zaczniesz np: oglądać TV czy siedzieć przed komputerem to najdzie Ciebie ochota na więcej...a wiadomo jak to się kończy. :halu:
  • 223 / 12 / 0

Czolam jest już dopisany w nowej ustawie to samo Diklazepam i Ho MiPT, róbcie zapasy.
  • 223 / 12 / 0

Czolam jest już dopisany w nowej ustawie to samo Diklazepam i Ho MiPT, róbcie zapasy.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata