Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 4280 / 638 / 22

W NL zamawiałem w blotterach, 0,5mg.
Jak myślicie, lepszy blotter czy tabletka >?
Fajnie jakby robili po 1mg.
  • 1461 / 288 / 24

Tabletkę łykasz i po sprawie, w sumie jeden pies blotter czy tabsa. To jest chyba najbardziej rekreacyjna, a przy tym najmniej lecznicza benzodiazepina. Mało po tym się nie połamałem (0,5 mg + 3 piwa). Nigdy więcej, po 5 mg klona i 4 piwach nie miałem nawet w 10% takiej amnezji.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

CBŚP gospodarzem międzynarodowego spotkania platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne

EMPACT – wspólnie zwalczajmy przestępczość, pod tym hasłem odbyło się w siedzibie Centralnego Biura Śledczego Policji spotkanie europejskiej platformy EMPACT Nowe Substancje Psychoaktywne/Narkotyki Syntetyczne.
  • 67 / 8 / 6

23 maja 2019Bezalkoholowy pisze:
0,5mg klanzolamu - jaki to odpowiednik alpry w mg ?
1-1,5 mg w zaleznosci od osoby
  • 972 / 207 / 0

Nie wiem jakie macie sorty klonazolamu ale 0,5mg k-zolamu to siła co najmniej 2mg alpry, imo.

Chociaż przy obecnych pillsach, w których nikt nie wie ile jest na prawdę, może być jak piszesz.
  • 9 / / 0

Klonazolam w Holandii jest legalny?
  • 4 / / 0

Siema, myślicie ze 0,25 mg clonazolamu wystarczy na zaśnięcie po kwasie?
  • 540 / 71 / 0

Bez tolerancji wystarczy nawet mniej.
  • 7235 / 741 / 0

06 czerwca 2019proxen12 pisze:
Siema, myślicie ze 0,25 mg clonazolamu wystarczy na zaśnięcie po kwasie?
W zupełności.Tylko połóż się od razu do łóżka, bo jak zaczniesz np: oglądać TV czy siedzieć przed komputerem to najdzie Ciebie ochota na więcej...a wiadomo jak to się kończy. :halu:
  • 218 / 14 / 0

Czolam jest już dopisany w nowej ustawie to samo Diklazepam i Ho MiPT, róbcie zapasy.
  • 218 / 14 / 0

Czolam jest już dopisany w nowej ustawie to samo Diklazepam i Ho MiPT, róbcie zapasy.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 632 uczestników Wejdź na czata