Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 7241 / 732 / 0

Użytkownik zbanowany
  • 999 / 112 / 0

@UJebany W dużym skrócie - zolam jest wyraźnie mocniejszy od aptecznego odpowiednika, jednak działa krócej.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Krakowscy policjanci zatrzymali 17-letniego amatora grzybów halucynogennych

Policjanci małopolskiego oddziału prewencji Policji zatrzymali w Krakowie 17-latka, który posiadał przy sobie 16 gramów grzybków halucynogennych oraz 5 gramów marihuany.
  • 1245 / 208 / 14

Jest też duuuużo bardziej amnezyjny, nigdy nie mieszać tego z alkoholem. Jak dla mnie jest to mniej terapeutyczna i bardziej rekreacyjna wersja klonazepamu. 0,5 mg zolamu + 3 piwa: totalne odcięcie i amnezja. 2 mg zepamu + 4 piwa: czułem się bardziej trzeźwy niż zwykle byłby po samych browarach.
  • 4198 / 603 / 16

30 marca 2019UJebany pisze:
klonazepam vs Klonazolam ?
Zawsze uważałem, że lepsze są apteczne benzo.
klon !
Ujebany, bierzesz też klonazol >?
  • 7241 / 732 / 0

@London5
Nie nie biorę klonazolu.

exp

• 5 / 2 / 0

Wyjątkowa ataksja po tym jest, dość hipnotyczne, amnezyjne i jak dla mnie bardzo miorelaksacyjne. Szybko występują objawy abstynencyjne. No dla mnie niezbyt nasenne bo po normalnych dawkach (10mg/kg z lekką tolerancją) i tak czesto nie mogę spać, może związane ze zbytnią ataksją i związaną z nią miorelaksyjnością, hipnotyczność przez odurzenie „pobudza”. Hipnotyczne i lekko ataksyjne jeszcze chwilę po wybudzeniu. Rekreacyjnie mocno średnie.
  • 12 / 2 / 0

Nawet zabawna historia. Chętnie powiedziałbym coś pozytywnego o tym benzo, ale nic nie pamiętam xD Pomimo zerowej tolerancji wrzuciłem 0.5mg, ciąg dalszy znam wyłącznie z opowiadań innych ludzi, oraz części bardzo mętnych wspomnień. Idzie z tego wywnioskować silne działanie społeczne i przeciwlękowe, ponoć obudziłem się w środku innego miasta kłócąc się z losowymi ludźmi na temat tego, czy rzeczywiście wyglądam jakbym był najebany, obejmując oczywistą stronę dyskusji. Nie wchodząc w szczegóły odjebałem więcej takich akcji, których w życiu nie zrobiłbym na trzeźwo. Nie wiem również, jak udało mi się wrócić do domu, ale wszystko wskazuje na to, że podczas drogi powrotnej zachowałem zaskakującą dla mnie trzeźwość umysłu i zdolność logicznego myślenia. Podejrzewam, że łatwo się w to wjebać, szczególnie ze względu na magiczną właściwość tej substancji - wpierdalasz 0.5mg, żeby później dowiedzieć się, że reszta samarki wyparowała w niewiadomych okolicznościach. Do dzisiaj, pomimo oczywistych podejrzeń nie wiem, gdzie połowa mojego tematu. Wnioski zalecam wyciągnąć samemu :-)
  • 33 / 3 / 0

Mi Klonazolam wraz z flualprą zabrał ponad tydzień z życia. Wziąłem jedną tabletkę, która zerwała mi film. Później tylko dorzucałem (w pracy, w domu...). Mam tylko przebłyski, że coś robię lub rozmawiam. Najważniejsze, że nic nie odjebałem i nikt nie ma do mnie żadnych problemów XD

Nie polecam benzo RC

exT

• 74 / 6 / 0

Ja tam całkiem przyjemnie wspominam to benzo.
Z bezsennością zawsze miałem problem, a ta z odbicia nie wydawała mi się najgorsza w porównaniu do tego co czasem miewam na sucho. Nie doświadczyłem też wielodniowych luk w pamięci mimo popijania tabsów piwem.
Za to trochę wstyd mi za jeżdżenie na zolamie po województwie, odpierdalanie głupot, nieprzemyślane zakupy i rozmowy. Koniec końców fajnie było, znów sobie zamówię :p
  • 886 / 187 / 0

30 marca 2019UJebany pisze:
klonazepam vs Klonazolam ?
Ten drugi bardziej nieprzewidywalny i wpierdalający, polecam Ci pozostać przy tradycyjnym klonie, żeby sobie nie zaszkodzić.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata