Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1716 / 396 / 0

25 grudnia 2018rooney pisze:
Mam dość gównoleków od konowałów, chyba sobie z neta zamówie tego klona, dobre to na sen jest? W przpadku ciężkiej bezsenności? Jakaś faza po tym jest? Bo widze żę to nawet tanie dosyć. A czytam tera że silnie uzależnia, skoro tak to jakieś dobre rc mniej uzależniające na sen polecacie?? pozdro
to jak walenie po kablach butyr- fentanylu na przewlekłe bóle głowy

mocny pretendent na najgłupszy pomysł tygodnia

czym jest prawdziwa bezsenność i koszmarne uzależnienie fizyczne dowiesz się po czasie od wypróbowania swojego pomysłu.
  • 1751 / 361 / 25

I to ostrożnego, z alkoholem od kiedy prawie spadłem z 1 piętra nie łączę, teraz biorę tylko na sen po jakiś psychodelikach.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Młodzi Niemcy przerzucają się z alkoholu na narkotyki

Młodzi Niemcy mniej palą tytoniu i piją alkoholu, ale częściej sięgają po miękkie narkotyki, zwłaszcza marihuanę. Raport w sprawie korzystania przez nich z używek przedstawiła Federalna Centrala Informacji o Zdrowiu (BZgA).
  • 522 / 39 / 0

Dla mnie to benzo jest takie puste nie ma po nim chillu jedynie nasennie się sprawdza bo szybko zasypialem po nim
  • 275 / 8 / 0

Ja tam czasami zamawiam sobie ileś mg clona, wpierdalam tydzień-dwa w ciągu i przerwa. Nigdy tym sposobem nie wjebałem się w tego diabła. Eti w prochu było gorsze, mogłem je wpierdalać 10+mg dziennie :zombie: :tabletki:
  • 42 / / 0

Testował ktoś clonazolam od rcb*stsell?
  • 106 / 2 / 0

Jaka dawka na początek dla laika, chciałbym się odprężyć posiedzieć wychillować, sprawdzić to rekreacyjne działanie
Tolerancja , 2 miesiące temu jedynie trochę flunitrazolam i wcześniej etizolam .
  • 218 / 14 / 0

Zacznij od 0.25.
  • 252 / 50 / 0

@Niezidentyfikowany 0,5 mg w zupełności wystarczy, możesz nawet 0,25mg na początek. W żadnym razie nie mieszaj z alko!

Ja jakieś pół roku temu próbowałam klonazolamu. Miałam tego jakieś 100mg. Spodobał mi się, nie powiem, nawet poleciałam parę dni w ciągu, do czego żadne inne benzo nie zdołało mnie przekonać... ale nie na tyle, by robienie później przerwy wywołało jakiekolwiek nieprzyjemne objawy. I mimo wszystko wolę klonazepam, w sumie paradoksalnie, bo po klonazolamie jest mocniej i euforyczniej. Może dlatego, że klonazepam to było moje pierwsze benzo; wciąż tęsknię za tym miętowym smakiem rozpływającym się pod językiem...

No w każdym razie konkluzja jest taka, że benzo nie każdego "zjedzą". Kiedyś jak się cieszyłam, że będę mieć za niedługo klonazolam i napisałam o tym w tym temacie, to ktoś mi odpisał, że na pewno się skończy na długim ciągu i przekurewskiej odstawce. "Nie ma mocnego na klonazolam!" Melduję, że jednak jest :P

EDIT: To jest post, do którego się odnoszę:
22 lutego 2018Infamis pisze:
20 lutego 2018badzingla pisze:
Na amnezję nie jestem podatna, na odpierdalanie również, no zobaczymy, czy Klonazolam mnie pokona :scared:
Pięknie się to czyta. Tabsy szybko się skoczą i poleci roztworek. Napisz za miesiąc czy Klonazolam Cie pokonał. Ja przegrałem ze skurwysynem, walczyłem, nie poddawałem się... a ja ciągle w tej walce wyglądałem jak Gołota vs Lennox Lewis... ehh...

https://youtu.be/mGXffv4eXy8
  • 106 / 2 / 0

Broń boże z alko już miałem kiedyś przygody z etizolamem
  • 196 / 18 / 0

Ja w sumie już jakieś 9 miesięcy jestem czysty od benzo. Przygodę z c-zolamem zakończyłem spektakularną padaczką na szkoleniu z pracy przy wszystkich z całej polski. Co innego że wjebałem się w oxycodon i teraz dopiero zaczynam detox od niego. Pozdro.
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata