Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 223 / 14 / 0

Spotkał się ktoś z pillsami niebieskimi z wytłoczonym F to jest clonoa czy może flunitra?
  • 70 / 3 / 0

[mention]cromogen[/mention]
Wytłoczone F czy LL? Miałem styczność z niebieskimi LL i powiedziałbym, że siedzi w nich Klonazolam. Na pewno nie miały deklarowanych 0,5mg ale działały.

Meksyk. Policja puściła z dymem 26 ton narkotyków

Policja z Meksyku pokazała zdjęcia ogromnego "ogniska". Funkcjonariusze spalili ponad 26 ton przejętych narkotyków.
  • 223 / 14 / 0

F z przerwa między poprzeczką. W sumie masz rację to wygląda jak L L
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

[mention]cromogen[/mention]Jadłem te niebieskie LL działają i potwierdzam według mnie też nie mają 0,5mg obstawiałbym 0,25mg
  • 1182 / 50 / 0

To trochę lipa jak nie mają deklarowanych 0.5mg. Po przerobieniu 200mg w prochu, ciężko będzie by poklepało.
  • 5 / / 0

dostalem jakiegos tabsa ktory podobno jest klonazolamem. brazowo pomaranczowy, bez zadnych żłobień tylko z cyfra 5 z jednej strony. wie ktos co to? wole sie dowiedziec zanim sprobuje
  • 2581 / 379 / 3

[mention]avouxx[/mention], nigdy nie spotkałem się z takim sortem klonazolamu. Poszukałem trochę w internecie i też nic nie znalazłem.
Również nie przypominam sobie, żeby ktoś tutaj, na Hyperrealu, opisywał taki sort.
Może jak wrzucisz zdjęcie, to ktoś skojarzy.
  • 5 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

przekroilem nozem na 4 czesci, niestety sie troche pokruszyla. zarzucilem cwiare i nie poczulem praktycznie nic oprocz bardzo delikatnego otepienia i sennosci. podobno ta tableta to 2mg klonazolamu w co juz teraz szczerze watpie
  • 29 / 2 / 0

klon niebieska tabletka z przedziałka LL, bardzo aktywna - bo już po połówce (0,25mg) ładnie wchodzi na nogi i działa bardzo miorelaksacyjne, po całej (0,5mg) wpierdala się amnezja i się nie wie co robi. Wydaję mi się też, że przeciwlękowo słabiej działa od flu-alpry i krócej.

Flu-alpra>>Klonazolam
  • 1141 / 174 / 7

Mnie się chyba Klonazolam jednak bardziej od flualpry podoba, lepiej usypia po psychodelikach niż flualpra i na drugi dzień czułem się zajebiście. Flualpra jest super, ale nie lubię w niej tej amnezyjności. Muszę zobaczyć jeszcze jak Klonazolam działa z 1-2 piwkami, choć tu pewnie też może się łatwo film urwać.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata