Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 2291 Strona 209 z 230
Rejestracja: 2016
  • 28 / / 0

Ja po zabawie ze stimami RC zarzuciłem niebieską tabletkę klonazolamu 0.5mg. Po 3h godzinach nie mogłem dalej spać to wrzuciłem drugą. Efekt- zaspałem do roboty. Spałem 16h. xD I tak mnie ta robota wkurwia dzisiaj specjalnie jechałem do roboty, żeby się dowiedzieć że nie ma pracy dziś dla 10 osób, w tym dla mnie.
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0

02 listopada 2018blokowiska666 pisze:
31 października 2018creeper pisze:
Jest jakakolwiek szansa, że skręt przy tym łapie po 6h?
Tak, gdy byłem wjebany w zolam jakieś 2-3 lata temu to dokładnie co 6h musiałem dorzucać przynajmniej dawkę progową (0.05mg), żeby nie mieć skręta.
Powiesz jak długo brałeś jakie dawki i jak odstawiłeś to kurewstwo ?

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Nieobecność usprawiedliwiona narkotykami

Sandomierscy kryminalni wyjaśniają okoliczności związane ze środkami odurzającymi, które na rozprawę sądową przyniosła 69-latka. Kobieta oświadczyła, że substancje należą do jej syna.
Rejestracja: 2014
  • 2946 / 271 / 0

Jak nie chcesz iść na detox to musisz sobie ogarnąć Flubromazepam albo diazepam benzo które długo działa i brać minimalną dawkę niwelującą objawy odstawienne możliwe jak najrzadziej. Nie wiem w jakim stopniu jesteś wjebany jak napiszesz coś więcej to mogę z teorii trochę pomóc :)
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0

3-4 miesiące 2mg rano 2 wieczorem, a czasem 1, różnie. Dziś po 9h poczułem objawy skręta i już wiem, że to będzie hardcore. Pregabalina się przyda ?
rolek nie ogarnę, bo są strasznie drogie, a Flubromazepam to świetny pomysł tylko skąd go teraz wziąć, chyba tylko jakieś ciemne zakątki internetu :rolleyes: .
Rejestracja: 2018
  • 2427 / 523 / 155

[mention]creeper[/mention] Jak nie ogarniesz rolek, to z tak mocnych benzo jak Klonazolam nie schodź siekierami typu Flubromazepam.

Tak, pregabalina się przyda, bardzo pomaga na benzodiazepinowe skręty. Tylko nie szalej z dawką. Zależy, ile ważysz, ale dawki powyżej 900 mg na dobę to już stanowcza przesada. 300 mg wystarczy, a jeśli jesteś szczupły, to nawet 150. Mi 150 na PAWS pomagało wystarczająco.

Nie lecz skręta RCkami. Pregaba będzie już o niebo lepszym wyborem, tylko pamiętaj, że ona jednak też ma pewien potencjał uzależniający.
Rejestracja: 2017
  • 1902 / 321 / 2

Pregabalina super, wiadomo, ale nie wiem czy ona sama wystarczy do zejścia z nie tak małych dawek tej siekiery jaką jest Klonazolam.

Jeśli już, powolna redukcja obecnej dawki klona z pregą w tle to jedyna sensowna opcja, ale jak dla mnie konieczne jest dodanie długiego benzo w tle i płynna redukcja z przejściem na owe.
Rejestracja: 2018
  • 1576 / 328 / 25

Klonazolam nadaje się na zbijanie badtripów/zasypianie po psychodelikach? Potrzebuję benzo tylko do takich rzeczy, na razie mam flualprę, ale może Klonazolam lepszy?
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0

To co lepsze szukanie flubromazepamu na dm, flubromazolam/diclazepam od pewnego vendora czy jak radzi [mention]taurinnn[/mention] sama pregabalina? Tego akurat mogę mieć ile chcę.
Rejestracja: 2014
  • 2946 / 271 / 0

Jestem zdania takiego jak [mention]guccilui[/mention] poza tym to Flubromazepam to nie jest siekiera benzo i nadaje się do odstawienia tych krótko działających lepiej niż diazepam, może siekiera jest jak lecisz na grubo z dawkowaniem.


@up

Nada się na bad tripy, jeśli chodzi o efekt nasenny to też jakiś jest, czy lepszy niż flualpra nie wiem ale ja się po stimach k-zolamem usypiałem skutecznie.
Rejestracja: 2018
  • 2427 / 523 / 155

[mention]serotoninowy[/mention] Ale pregabalina jest bezpieczniejszą opcją niż kolejne RCki, nawet te słabsze od klonazolamu.
Posty: 2291 Strona 209 z 230
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 800 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: klonoman i 7 gości