Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 2388 / 279 / 0
Klemastyna dobra ;) potwierdzam przetestowane na sobie . Pamietam raz pojechalem na SOR bo mialem zapalenie skory na przedramionach pieklo w huj i bolalo .. dostalem klemastyne w kroplowce i w zastrzyku .. tylko juz teraz nie wiem w jakich proporcjach to bylo .. ale odrazu pamieta. Ze humor mega poprawiony miska sie cieszy i jak nie lubie tej babki co miala dyzur tak jej jeszcze dziekowalem usmiechniety .. ona tez usmiechnela sie i mowila ze wrazie co to zebym przyjechal itp .. pozniej jeszcze z 2 godziny bylo przyjemnie .. ale jak puscilo to loo w kurwe .. dzialanie rekreacyjne jak najbardziej na plus
  • 32 / 8 / 0
Ale to wali w czajnik 1mg + 600mg pregabaliny

Nawet nie wiem jak opisać ten stan, nie weim czy teraz przydałby się jeszcze DXM z alkoholem, ale wyjebane jest na tym, tylko wkurwia mnie ten efekt cholinolityczny (blokuje receptory muskarynowe) bo jest wrażenie jakby ktoś ci wyjął cały mózg, możesz patrzeć się w ścianę ale muzyka wchodzi nawet spoko.

Zrobiłem się cały jakby gumowy, masakra ale ćpać mi się chcę na tym.

To ci klemastynka no...
Uwaga! Użytkownik unksed jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1262 / 72 / 1
Reddit:
Im in rehab and they are giving me clemastine for sleep, but I noticed it got some super strong sedative effects. I get it as a IM injection and it hits around an hour later, but its pretty strong.

Whats your opinion on this drug? Havent seen anyone talk about it on this forum.
action movie:gun:
  • 1 / / 0
Jakie są efekty po samej klemastynie i w jakich dawkach?
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.