Kim byś był gdyby nie narkotyki

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 56 / 5 / 0

Nic by się nie zmieniło. Wyrzucenie trawki czy psychodelików wcinanych po weekendach nie zmieniło by totalnie niczego.. :trucizna:
  • 405 / 57 / 0

Nic by się nie zmieniło, tak czy siak byłbym nikim :zły:

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Szklarnia z konopiami na czterech kółkach

Jak się okazało w niemieckim aucie mężczyzna hodował nielegalne rośliny.
  • 7241 / 705 / 0

Cipeczká bez własnego zdania, oferma której nic nie wychodzi, cieniem człowieka.
  • 843 / 185 / 0

Nikim albo samobójcą. Teraz też jestem nikim, ale przynajmniej mam coś śmiesznego czy ciekawego do powiedzenia, dobrze pajacuje. Samobójcą też zdążę jeszcze zostać pewnie. Ogólnie znajomość z dragami po paru latach na +, inna sprawa że wyjściowo było dno więc niżej raczej się nie dało upaść.
  • 459 / 31 / 0

Byłbym piłkarzem klubu Manchester United.
  • 107 / 12 / 0

Nieszczęśliwym człowiekiem, desperacko próbującym sobie wmówić, że jest szczęśliwy.
  • 1 / / 0

Nudnym człowiekiem xd lecz już dawno nic nie jadłem nie żebym miał jakieś ciągi nigdy ich nie miałem lubiłem jeść piguły okazyjnie lecz przestałem jak na razie bo zastanawia mnie jedno dlaczego każda pixa działa inaczej nie ma tej magi co była kiedyś tej miłości teraz jest tylko wyjebanie i szczekoscisk nie podoba mi sie ta faza ile ja bym dał zeby klepało tak jak pierwszy żółty snapchat 🙁wszystko teraz z chin jest sprowadzane guwna same ciężkie życie w tym 2019 roku ma taki cpun jak ja
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata