Kim byś był gdyby nie narkotyki

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7241 / 707 / 0

Miałbym dziewczynę i dobrze płatną prace.
  • 6 / / 0

tym samym zjebem tylko z o wiele gorszym samopoczuciem

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Biorą dopalacze bo życie na trzeźwo jest nie do udźwignięcia

Rozmowa z Teresą Maksimowicz, specjalistą terapii uzależnień w Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Ostatnio sobie zdałam sprawę, że gdyby nie substancje to dalej bym siedziała za kasą w P&AMP;P, który przecież wkrótce zmienia się w Biedronkę. O Borze Sosnowy, kocham was, narkotyki <3
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / 4 / 0

Pewnie nieboszczykiem, a przy dobrych wiatrach to nauczycielem angielskiego albo chemii.
  • 215 / 21 / 0

Chlubą rodziców.
Do tego miałabym z nimi dobry kontakt.
  • 2428 / 492 / 0

Podobnie, chlubą rodziny, a nie jebanym pomiatanym przez ćpunów ścierwem tego samego pokroju, imbecylem intelektualnym i emocjonalnym.
A kariera? Kiedyś stała otworem, potem pojawiła się schizofrenia, prawdopodobnie lekarzem lub pielęgniarką. Schizofrenia nie uaktywniłaby się, bo u mnie w rodzinie nikt jej nie miał. Tak się kończy nadmierna ciekawość i chęć "poznawania tajemnic Wszechświata" od dupy strony.
  • 396 / 27 / 0

29 grudnia 2018misspill pisze:
..... a nie jebanym pomiatanym przez ćpunów ścierwem tego samego pokroju, imbecylem intelektualnym i emocjonalnym.
proszę Cie :psycho: jesteś jedna z niewielu kobiet na tym forum gdzie z powaga czytam Twoje posty. na pewno nie jesteś głupia. szanuj się i nie "mów" tak o sobie bo w końcu w to uwierzysz .pzdr
  • 1545 / 236 / 0

Pozytywnymi Wibracjami

Samą słodyczą.
29 grudnia 2018misspill pisze:
Tak się kończy nadmierna ciekawość i chęć "poznawania tajemnic Wszechświata" od dupy strony.
+ 100

otwartość na doświadczenia, kurwa ich mać
Użytkownik zbanowany
  • 17 / 1 / 3

06 grudnia 2014DilerTwoj pisze:
Kim byłbyś gdybyś nie poznał narkotyków ?
Ja miałem wysoki spadek po ojcu , matkę na wysokim stanowisku w jednym z urzędów (nadal mam)
plus dwa mieszkania też w spadku.

Teraz aby przejechać się matki mercedesem muszę złożyć ustne podanie tj. opisać gdzie chce jechać i czy nie będę ćpał...

Tak się zastanawiam co by było gdyby ćpania nie było
Edit Walił byś koks z rana Concerta i pregabalina wieczorem metakwalon na noc ot i tajemnica
To są farmaceutyki tak pro forma Gratuluję merca ale on za cb się nie uwierzę zrobi śniadanie etc
Użytkownik zbanowany
  • 17 / 1 / 3

Był bym magistrem farmacji .Pasi

@scalono.lobo

A bo Cię nie zrozumiałem ziom gdyby nie było Kurwa to by ułatwiło życie naszym dzieciom bo dla nas pewnie za puznoSorry nie zrozumiałem
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata