uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 2 z 2
  • 916 / 182 / 0
może delikatnie się wyciągnął mało mu światła, poza tym wyglądaa zdrowo, przy przesadzaniu zadbał bym o jakość gleby bo ta wygląda trochę słabo albo może to tak tylko z wierchu
  • 8105 / 885 / 0
@nejw
Przynajmniej o 2 - 3 cm roślinka powinna być krótsza, mało ma światła i się bardzo pnie do góry.Daj jej więcej światła, ale pyzatym to wygląda na zdrowa, tylko wyciągniętą.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 11588 / 2239 / 0
Tak jak pisali wyżej - jest odrobinę wyciągnięta, choć jeszcze w granicach "normy". To jest pod lampą, czy parapetówka? Jeśli parapetówka, to możesz tylko próbować przenosić ją od okna do okna, by łapała dziennie jak najwięcej słońca. Jeśli nadal będzie pięła się w górę, to nie czekaj, tylko przenoś na spot.

Ziemia wygląda OK. Konopie nie są aż tak wybredne. Ziemia na spocie, na którym w zeszłym sezonie miałem bydlaki wygląda na mocno przeciętną. Najlepszą wskazówką jest miejscowa roślinność - jeśli w danym miejscu rosną bujne chwasty (najlepiej pokrzywy), to znaczy że jest OK i można jej użyć. Ja taszczyłem kupną ziemię i w ogóle nie ma porównania... miejscowa była o wiele lepsza.

Jeśli widzisz takie chwasty, jak na fotkach, to znaczy że gleba jest żyzna. Zamieszczam swoje krzaki (z których nic nie zebrałem) wyrośnięte w przekopanej tylko ziemi.

P.S. Czy ktoś rozpoznaje, co to mogą być za odmiany na zdjęciach 2,3,5,7? (2 krzaki). Idealnie nadają się pod nasze niebo. Fotki z początku września - doszłyby bez żadnego problemu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 4 / / 0
Tylko parapetówka, postaram się latać na dwie strony mieszkania jak mówisz. Chwastów na spocie od zaj**bania, pokrzyw też jest multum, tylko najbardziej zmartwiła mnie ilość ślimaków.. Miejscówka już przekopana z obornikiem, na (mam nadzieję :D) przyszłe krzaczki wykopałem dołki pod doniczki, które kupowałem, i użyłem jednak gleby tej, w których teraz siedzą planty ze względu na pobliskie bagienko, bo czytałem że to nie wpływa korzystnie na nie. Co do tych ślimaków, kupiłem jakaś chemię na nią, i rozsypałem dookoła spota tak z metr odstępu od każdej roślinki, żeby nie zaszkodziło. Macie jakiś pomysł jak zabezpieczyć roślinki do transportu autem? Mam zamiar wziąć je w tych doniczkach, w których siedzą i na spocie przesadzić
  • 78 / 3 / 0
Tylko nie to, auto na spocie to zły pomysł - chyba że zaparkujesz gdzieś daleko i zajdziesz pieszo. Taką małą roślinkę możesz przesadzić do małych kubeczków plastikowych i nałożyć na siebie kolejny kubeczek zeby zakryć roslinę.
Uwaga! Użytkownik JakisTam nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11588 / 2239 / 0
Zabezpieczyć w sensie, żeby nic im się nie stało, tak? Do jakiegoś pudła / skrzynki...
  • 8105 / 885 / 0
@jezus_chytrus
Wsadź sadzonki do pudelka po butach i tak przetransportuj na spota.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 11588 / 2239 / 0
^
Ja niczego nie transportuję - proszę czytać uważnie.
  • 11588 / 2239 / 0
Chyba rozpracowałem, co to za odmiany (o które pytałem).
Wydaje mi się, że nr 2 i 3 to Mazar (być może z genami auto), a 5 i 7 to AK 47.
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.