Kiedyś się ogarniesz??

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 567 Strona 1 z 57
Rejestracja: 2010
  • 53 / / 0


Macie zamiar kiedys się tzw. "Ogarnąc"? :) Odstawić wszystko czasem walnąc piwko na imprezie i tak juz do końca życia?
Czy może właśnie wolicie przećpać całe swoje życie żyć kilka lat krócej ale umrzeć dumnym że spróbowałeś tego czego inni się bali?:)
Dawajcie, jestem Ciekaw waszej opinii:)
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 311 / 0


Nie popadajmy w skrajności. Grunt to sobie wszystko dobrze wyważyć, aby grało w każdym aspekcie życia. Pozdrowienia z zimowej Jamajki, joł.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Kurier dostarczył marihuanę wprost w ręce policji

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina, 2 pistolety...
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 262 / / 0


Czy może właśnie wolicie przećpać całe swoje życie żyć kilka lat krócej ale umrzeć dumnym że spróbowałeś tego czego inni się bali?:)
Dokładnie tak ;]

Mam 32 lata, żone 10'o letnią córke i 5'o letniego synka, "przećpywanie" mojego życie zacząłem w wieku około 17-18'ki od trawki... Bywały jakieś dłuższe ciągi na koksie czy heroinie, ale gdy dowiedziałem sie, że mam dziecko w drodze momentalnie przejrzałem na oczy i od tamtej chwili spróbowałem wielu substancji, ale mimo tego nie zamierzam (puki zdrowie na to pozwoli) rezygnować z tego hobby.

[Ty się może weź przeczytaj %-D ]

Najczęściej używam psychodelików lecz i tak jest to jakiś raz na na miesiąc dwa. Inne zabawki typu MDxx, Mefedron, Koka czy np Herke wprowadzam w siebie nie częściej niż na raz na pół roku.
Najczęściej są to przeróżne miksy, ale wszystko w granicach rozsądku i po cichu tak, że dzieci nie widzą ojca NIGDY zakręconego, ani nie ingeruje to w żaden sposób w życie rodzinne, zawodowe itd.

A skoro taki tryb życia mi odpowiada, lubie czasem wprowadzić sie w stan jaki dają lubiane przeze mnie substancje, nikomu tym nie robie krzywdy, nie narzekam na zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne, więc czemu sobie odmawiać ;]
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 10 / 0


Nie zamierzam się ogarniać, bo jestem ogarnięty. Śmiem nawet twierdzić, że dużo bardziej, niż przed rozpoczęciem przygody z psychodelikami.
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 311 / 0


Czyli kolejny przykład pozytywnego wpływu dragotyków na życie :-D
Rejestracja: 2007
  • 754 / 5 / 0


Niektórych rzeczy nie da się ogarnąć. %-D
Ale chce osiągnąć coś podobnego, jak kolega netoperek. Póki co rozpierdalam raczej wszystko , w złym kierunku to brnie. Ograniczę na pewno.
Rejestracja: 2007
  • 2744 / 22 / 0


Na dzień dzisiejszy nie planuję, ale tak na etapie powiedzmy okolic 25roku zycia planuje wprowadzić restrykcje odnośnie narkotyków, zamierzam ograniczyć przede wszystkim alkohol, marihuanę paliłbym bardzo okazyjnie (raz-dwa razy w miesiącu byłoby w sam raz, póki co zdarza się nawet do 10 razy w miesiącu)
Wszsytkie cuda mocno zmieniające świadomość, czyli tryptaminy, fenetylaminy, lizergamidy jaby się trafiły, ew może dex - raz do roku, nie częściej. Np określona substancja miłaby jeden raz do roku, a potem kolejny raz za rok. Sporadycznie jakaś kodeina, może z 3-4 razy do roku. Zero stymulantów (na dzień dzisiejszy zdarza mi się strzelić jakiś stymulant z raz na miesiąc czy dwa i zawsze mam potem moralniaka)
Wszelkie benzodiazepiny i inne syfy zupełnie odstawić (chociaż i tak jem je baaaardzo rzadko).
Przede wszystkim zlikwidować podejście - narkotyk jako sposób na nudę. Muszę znaleźć sobie dodatkowe zainteresowania (trochę ich już jest, literatura, kino, psychologia, ale wiele z nich kręci się wokół dragów. Chciałbym dorzucić do ich puli jeszcze coś.)
Podejście okazyjnie trawa czy alkohol (juz na dzień dzisiejszy nie pijam dużo alko, max 3-4 razy do roku upijam się tak potężnie, piwo mi często towarzyszy, ale jako dodatek w skromnej ilości, z wódki zrezygnowałem zupełnie już w wieku lat 17nastu) i powiedzmy jeden psychodeliczny mararton w miesiącu wydaje się podejściem zdroworozsądkowym).
Najbardziej niepokoją mnie dwie substancje - GBL - którego w sumie nie da się stosować z rozsądkiem bo swój urok pokazuje tylko w ciągach - pojedyncze jego wrzucanie nie daje tyle radochy. I kolejna kwestia : czy będe potrafił odmówić sobie zwyczaju "piwko po pracy"? Nawet to jedno troche mnie niepokoi bo jednak to prawie codziennie.
Chętnie ograniczyłbym palenie - tzn i tak nie palę dużo, w przeliczeniu podczas przeciętnego tygodnia ok 2 paczek tygodniowo, ale praca czy spotkania towarzyskie bardzo to podkręcają. Chętnie paliłbym tylko do okazji np psychodelicznych przygód czy opiatów. Nie chciałbym palić "bez okazji" co się często zdarza na dzień dzisiejszy.
Rejestracja: 2009
  • 488 / 4 / 0


Ja pierdolę, Jezu piszesz jakbyś miał już 2 zawały na koncie :D

Ja ogarnąłem się bardzo wcześnie. Wyłącznie baczka i psychodeliki. Czasem parę browarków. Owszem zdarza się parę razy w roku rozpierdol typu: dawaj wszystkie substancje jakie masz, ale rzadko.
Chciałbym jeszcze maksymalnie ograniczyć szlugi.

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0


Zamiast od czasu do czasu walnąć piwko wolę sobie puknąć czy ewentualnie zjeść jakąś tryptaminkę czy też psychodeliczną fenyloetyloaminkę. Nie, nie zamierzam z tego rezygnować
;)
Rejestracja: 2007
  • 2744 / 22 / 0


dwa zawały nie, ale odczuwam konsekwencje zabawy w temacie od prawie 5 lat, dragowe CV mam ponadprzeciętnie obszerne i wiem, że dalsza zabawa w tym tonie w którym ma miejsce nie prowadziłaby do niczego dobrego.
Czas dorosnąć, usamodzielnić się, najpierw ogarniczyć, a potem wprowadzić powyższe restrykcje w życie. Carpe diem jest fajne i miłe, ale zbytnio upraszcza życie, a planuję się nim cieszyć. Chce pogodzić zabawę z dragami nie rezygnując z normalnego życia.
Posty: 567 Strona 1 z 57
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: basicstttttt, nowina konopczyna i 2 gości