Kiedyś się ogarniesz??

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 20 / 6 / 0

Kiedy ogarne siebie i swoją neurotyczną osobowość ?

W drugiej połowie mojej 20stki zmieniłem taktyke i podejscie, przestaje próbować naprawiać siebie i wszystko co uważam za skaze i ubytki w mojej osobie, wychodze z zalozenia ze byc moze proboje naprawiac coś co wcale nie musi być zepsute, tylko czyni mnie kimś wyjątkowym, unikalnym na swój przewrotny sposób. Chciałem znalezc droge do bycia normalnym dorosłym człowiekiem, patrzeć na świat oczami osoby dorosłej, zmagac się z problemami dorosłych ludzi i radzic sobie z nimi w dorosły sposób.
Przyszły mi do głowy dwie drogi :
Duchowa, chciałem złożyć dowód apostazji i nawrócić się na prawosławie i w nim znalezc sens, znaczenie i przyjemnosc z codziennej egzystencji, lub skrecic w strone chemi, leków, narkotyków i psychologii. Wybrałem to drugie :)
  • 39 / 1 / 0

Codziennie staram się małymi krokami iśc do przodu codziennuie tez myśle że w końcu nastanie dzień gdzie będzie to widoczne.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

33-latek z Jastrzębia podczas spaceru z żoną znalazł na ulicy dopalacze i je zażył

33-latek z Jastrzębia podczas spaceru z żoną znalazł na ulicy dopalacze i je ...zażył, po czymstracił przytomność.
  • 379 / 36 / 0

Właśnie się ogarniam.. Zwała po benzo boli..

Chcę być w czymś dobry.
  • 396 / 27 / 0

już mój czas nadchodzi, wielkimi krokami ja po prostu to czuję.
  • 4068 / 492 / 11

Byłem kiedyś już ogarnięty.
  • 182 / 21 / 0

Od 1 grudnia 2018, najlepiej na miesiąc przed Nowym Rokiem, polecam każdemu.
  • 604 / 30 / 0

Ja od grudnia wchodzę na wszystkie preparaty lecznice. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Warto spróbować się z detoxować wtedy i rzucić poli. Ale czuje że poleci jakiś karton wtedy na przemyślenie tego.
  • 7241 / 705 / 0

Ostatnio naszło mnie na ogarnianie się, ale wpadłem znów w ciąg benzo + doszły do tego opio i alko. Wynikiem tego to koniec ogarniuszu. :-O
  • 36 / 2 / 0

mowicie sobie co rok przed jego zakonczeniem ze teraz to sie na serio ogarniecie?
taki czas relfeksji co rok dopada na koniec roku ze w nastepnym juz trzeba cos zrobic
pozniej mija kolejne 11 miesiecy ta sama kwestia
teraz sie ogarnac czas cos zmienic i kolejne 11 miesiecy i pkt wyjsciowy taki sam
  • 687 / 42 / 0

Mi na koniec snów o przygodach, strasznie odzywał się moralniak. Na dłuższą metę branie czegokolwiek nie wychodzi na dobre, a w pewnym momencie życie mi się posypało (nie przez narkotyki). Ja miałem wyrzuty sumienia, że branie tego nie wyciągnie mnie z depresji i ogólnie nie ogarnę się. Zwłaszcza, że ćpałem podczas leczenia. Skończyło się na tym, że wszystko to co miałem poszło do kibla. Raz jeszcze wyciupałem to co zostało w samarkach i na tym się skończyło. Chęć żeby zaćpać czasem się pojawia, ale nie jakaś wielka. O wiele gorzej jest z fajkami i alkoholem.

A teraz problem z tym, że nadal nie mogę się ogarnąć. Anhedonia, depresja nie puszcza. I niepokoje.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata