Ketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

GOD

• 246 / 11 / 0

Wole wieksza dawke niz katować zatoki...poza tym, przeciez i tak splynie do żołądka ;P
Użytkownik zbanowany
  • 943 / 152 / 0

To podaj per rectum jak tak bardzo nie chcesz katować żołądka.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Marihuana na blockchainie staje się faktem

Firma z Urugwaju planuje uruchomić aplikację opartą na blockchainie, która będzie zaprojektowana w taki sposób, że umożliwi jej klientom śledzenie produkcji marihuany medycznej.

GOD

• 246 / 11 / 0

29 maja 2020pawoleh666 pisze:
To podaj per rectum jak tak bardzo nie chcesz katować żołądka.
i po co ta przemoc? :D
Użytkownik zbanowany
  • 943 / 152 / 0

Jaka przemoc? Pytasz o RoA, to ja Ci daję najlepsze rozwiązanie. Chyba że jesteś jedną z osób myślących ,,fuuuj dupa, nie jestem gejuchem:(" to gratuluję światopoglądu.
Najlepiej to wiadomo że I.M. podać.
PS. Gdyby wszystko ze sniffa spływało do żołądka to po co sniffować skoro i tak żołądek wszystko mieli?:)

GOD

• 246 / 11 / 0

Może nie gejuchowanie, ale złożyczenie ;) ok rozumiem, źle zinterpretowałem.
Może część w zatoce się wchłonie, ale i tak sporo spływa, przy doraźnym użytkowaniu chyba bez znaczenia czy będzie w żołądku 50% proszku czy 100%.

Jestem wdzięczny za odpowiedzi.

___
w takiej sytuacji bardziej interesuje mnie dawkowanie oralne, ile dla jakiego efektu. (brak doświadczenia z Ketą)
Użytkownik nieaktywny
  • 100 / 25 / 0

Boziu, tu masz wszystko rozpisane https://www.erowid.org/chemicals/ketami ... dose.shtml

Re: Ketamina

• 1184 / 229 / 5

@GOD
Ciekawe, bo mi spływa cokolwiek naprawdę rzadko. Prędzej mi się wysypie z nosa.
Użytkownik nieaktywny
  • 100 / 25 / 0

Też mam wrażenie, że niewiele ketaminy spływa do żołądka. Poza tym nos nie dostaje mocno po dupie, jestem b. wrażliwy na tym punkcie i na drugi dzień nie bolała mnie Lichawa. Wg mnie warto walić do nosa

Re: Ketamina

• 1184 / 229 / 5

Ja ogólnie nie mam zbyt często spływów. Zazwyczaj w przypadku chujowej fety albo jakichś ketonów (co i tak rzadko się zdarza).
Użytkownik zbanowany
  • 943 / 152 / 0

Eh, jak wam coś spływa to sobie mordę obróćcie tak, żeby przed sobą mieć ziemię. Wtedy ani nie wypada z nosa ani nie spływa.
PS. Czy ludzie kiedyś nauczą się korzystać z Erowida? Ok, rozumiem jak jest jakieś bardziej szczegółowe pytanie - mi też się nei chce przeglądac bluelight. Ale żeby kurwa o dawkowanie pytać jeszcze tutaj kiedy wystarczy wygooglować ,,Ketamine oral dose" i masz kurwa w tabelce rozpisane xD
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata