Ketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 410 / 5 / 0

Wydaje mi się, że to musiałaby być dawka może nawet zdublowana jak nie lepiej. Poczytaj o biodostępności. Ja bym się zamęczył, gdyby te efekty pozadziurowe trwały jeszcze dłużej.
Wg mnie najpewniej byłoby walnąć 100, odczekać kilka minut, oczyścić nos i dowalić kolejne 100.
  • 1 / / 0

Hej. Pierwszy raz próbowałam ketę w październiku, oralnie, 2 x 100 mg. Drugi raz w zeszłą sobotę, domięśniowo, 50 mg + 50 mg + 80 mg. Pytanie mam o efekt po, bo już drugi raz przechodzę dokładnie to samo - na drugi dzień po wzięciu czuję się ok, natomiast następnego dnia z godzinę po obudzeniu zaczynają przez mózg przechodzić mi fale, ciężko to dokładnie opisać, bardzo nieprzyjemne uczucie, trwa prawie cały dzień. Dragów próbowałam różnych, biorę nieczęsto, może z raz na miesiąc, tylko po kecie mam taki efekt. Pytanie czy ktoś jeszcze ma tak po ketaminie?

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Czechy: Ministerstwo Zdrowia proponuje 90-cio procentową refundację medycznej marihuany

„Chceme proto pacientům přispět z veřejného zdravotního pojištění až 90 % prodejní ceny konopí v lékárně. Výše doplatku bude srovnatelná s doplatky u léčby chronických onemocnění...“
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata