Ketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 672 Strona 57 z 68
Rejestracja: 2009
  • 424 / 5 / 0


Wydaje mi się, że to musiałaby być dawka może nawet zdublowana jak nie lepiej. Poczytaj o biodostępności. Ja bym się zamęczył, gdyby te efekty pozadziurowe trwały jeszcze dłużej.
Wg mnie najpewniej byłoby walnąć 100, odczekać kilka minut, oczyścić nos i dowalić kolejne 100.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Hej. Pierwszy raz próbowałam ketę w październiku, oralnie, 2 x 100 mg. Drugi raz w zeszłą sobotę, domięśniowo, 50 mg + 50 mg + 80 mg. Pytanie mam o efekt po, bo już drugi raz przechodzę dokładnie to samo - na drugi dzień po wzięciu czuję się ok, natomiast następnego dnia z godzinę po obudzeniu zaczynają przez mózg przechodzić mi fale, ciężko to dokładnie opisać, bardzo nieprzyjemne uczucie, trwa prawie cały dzień. Dragów próbowałam różnych, biorę nieczęsto, może z raz na miesiąc, tylko po kecie mam taki efekt. Pytanie czy ktoś jeszcze ma tak po ketaminie?

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Nowa Zelandia zagłosuje nad legalizacją konopi

Nowozelandczycy będą mogli w przyszłym roku zagłosować w referendum nad tym, czy chcą zalegalizować konopie. Rozważany projekt ustawy umożliwiłby ich zakup osobom powyżej 20 roku życia.
Rejestracja: 2016
  • 650 / 51 / 0


z tymi falami mam podobnie ;p

wtedy najlepszym rozwiązaniem dla mnie jest chłodzenie głowy zimną wodą, najlepiej strumieniem zimnej wody, a potem mokra koszulka na głowę jak pirat.

każdy jest inny, ale kto wie może ci pomoże Ziomek
Rejestracja: 2017
  • 87 / 20 / 0


Mnie osobiscie robi stala dawka ~ 100mg . Protip dla tych , ktorych "nie klepie" - zgascie wszystkie zrodla swiatla , zamknijcie oczy i polzcie sie na lozku z odpowiednia muzyka .
Rejestracja: 2010
  • 2284 / 348 / 0


tak jak wyżej kolega napisał - S&S w przypadku kety jest bardzo ważne. Ale osobiście trochę wątpię, żeby ta kwestia czy choćby jasne pomieszczenie, inne źródło światła czy niewygodna pozycja ma znaczenie przy samej mocy działania.... To może mieć a właściwie ma znaczenie jak już się rozkręci faza ale raczej nie przed. Kiedyś zarzuciłem jakoś całkiem rano, chyba przedpołudniem nawet. Porobiło mnie pięknie. Walnąłem się na łóżku, miałem wielkie okna na poddaszu bez żaluzji, zasłon czy firanek. Przykryłem się cały taką wielką narzutą i leeeeceeeee...... i było pięknie przez jakiś czas, może 30min a naglę siedząc gdzieś w pociągu i mijając pas planetoid w okolicach Saturna słyszę takie łuuuu,łuuu,łuu - dochodzi gdzieś do mnie z pustki kosmosu. A wiem, że w próżni dzwięk się nie rozchodzi. I tak rozkminiam, rozkminiam i zaczynam rozumieć, że to karetka za oknem przejeżdża.. ;) No i chuj... jak to do mnie doszło to wróciłem na ziemie.... Jeszcze czułem dobrą fazę we łbie ale nie byłem w stanie już wrócić do tego stanu około k-holowego w którym jak podejrzewałem byłem :/ Jeszcze światło po oczach mi dało nawet przez narzutę i chuj.... Dlatego potem już tylko wieczór/noc fazowałem. Najlepsza noc, jak ciemno i cicho. Ta faza jest relatywnie krótka bo imho trwa w granicach godziny.. max godzina takiej mocnej fazy. I czas jakoś nie zwalnia jak po kwasach, że godzina wydaje się być 8-mioma godzinami. Raczej normalnie odczuwa się upływ czasu więc tym bardziej szkoda zmarnować fazy.
Rejestracja: 2011
  • 144 / 5 / 0


Ktos testowal ketamine w klubie? Jakie dawki? Slyszalem, ze sporo ludzi tak robi. Jak to tam sie sprawdza w boju?
Rejestracja: 2014
  • 389 / 61 / 0


Testowałem w miksie z MDMA i spoko. Ale gość co się dołączył hehe przerosło go, napierdalał bezwolnie fiołki w przejściu i jakieś tańce na podłodze kurwz hahaua myślałem, że zejdę. Ludzie myśleli, że umiera ale wyjaśniłem hehehe
Rejestracja: 2017
  • 571 / 23 / 0


Z MDMA 50mg - bardzo przyjemny miks. Taniec może specyficznie wyglądać więc lepiej w zaufanym klubie/towarzystwie.
Rejestracja: 2011
  • 144 / 5 / 0


Chodzi mi bardziej o keta solo.
Rejestracja: 2012
  • 252 / 9 / 0


keta solo w małej ilości jest bardzo zbliżona do (prawdziwej) kokainy w nieco większych dawkach.
Dlatego polecam kete w jeszcze mniejszych ilościach
Posty: 672 Strona 57 z 68
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość