Ketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 240 / 14 / 0

Orientuje się ktoś jak wyglada taka terapia bo chciałbym sobie zrobić w domu?
Jak samemu ustawić „leczenie”?
  • 206 / 30 / 0

Z tego co pamietam dozylnie wenflon i przez 2h niewielka ilosc (50mg? mniej?) wpuszczana do krwioobiegu. Ale nie pamietam dokladnie. Wciaganie nie da takich spektakularnych efektow chociaz tez jest spoko - na 2-3 dni. Po prostu walnij ze 300mg w ciagu 3h i oka.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Narkoprasówka (03.01.18)

Z kraju i ze świata po naszemu, tudzież z akwarium :)
  • 240 / 14 / 0

Okej, dziekówa. Pytanie na co sie przygotować psychicznie?
  • 410 / 5 / 0

Leczysz się objawowo, więc tylko zmarnujesz ketkę. Nie tędy droga.
A ta wkurzająca apatia/półparaliż to zwyczajne niedowalenie, najlepiej poprawić czym prędzej, o ile wcześniejsza dawka nie pozwoliła dosięgnąć dziury. Jak wspominałem - poniżej dziury brak potencjału użytkowego %-D
  • 206 / 30 / 0

Sorry za karmę.
Jak keta poniżej dziury to lipa to coś bardzo chujowego miałeś.
  • 410 / 5 / 0

Po prostu mi się nie podoba. Efekty mam wtedy jedynie fizyczne i ich rozrywkowość oceniam na zero, chociaż może na parkiecie to by się sprawdziło, ale nie jestem na tyle przekonany, żeby testować to na polu walki ;)
  • 22 / 2 / 0

Jak wy oceniacie masę substancji? Koniecznie waga czy jak? Chce się dobrze przygotować do mojego drugiego razu z ketą żeby zadziałała jak trzeba. I jak najlepiej to przyjąć? Im/iv odpada. Nie umiem, boję się, nie potrafię się przełamać żeby samej sobie zrobić zastrzyk. Nawet przeciwzakrzepowców nie wybrałam ze strachu.
  • 24 / 7 / 0

[mention]_bonnie[/mention]

Odwaz sobie interesujaca Cie ilosc na wadze z dokladnoscia do 0,01g , rozgniec karta , usyp szczura i cyk .
  • 240 / 14 / 0

Ile na pierwszy? Czego się spodziewać?

Chuj wie o co chodzi z ta ketą xD

scalono - żogurt - i proszę używać na przyszłość funkcji "edytuj" dziękuję, dobranoc
  • 22 / 2 / 0

Skąd taki wniosek ?
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata