Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1529 • Strona 147 z 153
  • 44 / 8 / 0
Znam kolesia ze Stanów co chodzi na taką terapie, przyjeżdża do ośrodka, zostaje przebadany jeśli chodzi o najbardziej podstawowe rzeczy (ciśnienie i tętno) dostaje wlew i siedzi w pokoju, pielęgniarka z tego co wiem nie jest obecna przez cały czas ale obserwuje gdyby działo się coś nie tak.
Co do porównania do DXM - na pewno działa krócej, dorzutki robią sens, szczególnie z obserwacji moich i mojego przyjaciela trzeba je dobrze wymierzyć w czasie, oprócz tego, keta o wiele bardziej powodowała u mnie ciężkość całego ciała, do tego stopnia, że siedzenie było katorgą, stanie i leżenie - OK. keta też inaczej na wzrok siadała, barwy całego świata były strasznie stonowane, zimne, szarość i błękit, gdzie po DXM jest raczej odwrotnie.
smile junkie
  • 1127 / 388 / 0
@LetniOgrod duza dawka (100-150mg) wzieta naraz , lozko , sluchawki i ciemny pokoj z zamknietymi oczami samemu .

@Zniszczony34 szybciej , mocniej i krocej , nie bedziesz mial nudnosci ale za to gorzki splyw . Astralny rollercoaster , winda , spontaniczne projekcje umyslu . A to tylko czesc efektow
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 104 / 58 / 0
Też kiedyś idealizowałem ketamine, szukałem w niej złotego lekarstwa na wszystkie moje problemy. Z perspektywy czasu i wraz ze zjedzonymi gramami(a szło tego w chuj) widzę, że jest to zwykły drag do upierdolenia się. I to jeden z bardziej odklejających od rzeczywistości;). Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma on żadnego potencjału w leczeniiu depresji, ale może się mylę i komuś pomaga. Dodam też, ze nigdy jakoś solo nie podobała mi się ta substancja, za bardzo chłodna i zawsze czegośmi brakowało, ale w mixach jest wyborna. Ten wjazd z koksem mhhhhm, to jest to!
  • 1127 / 388 / 0
@tosieniedzieje ale wiesz , ze sam drag za Cb nic nie zrobi to tylko narzedzie moze pokazac inna perspektywe a prace potem juz na trzezwo codzien musisz wykonac samemu nie jest tak , ze dupniesz :nos: i wyleczony magicznie ...
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 2522 / 331 / 0
Również słyszałem, iż ketamina ma potencjał antydepresyjny, jest o tym nawet mowa w długich wywodach specjalistów, nie mogę tylko tych materiałów znaleźć aktualnie, chodziło chyba o micro dosing ketaminy.

Osobiście raz w życiu testowałem er ce drug o nazwie z przerostkiem NYB-kethamine czy NEB-kethamine, dawki rzędu 100mg donosowo, całkiem przyjemna faza, takie rozmycie się i ta faza jakby morze szumiało obok nas to jest coś pięknego, bardzo podobał mi się ten drug, niestety bardzo szybko mi się skończył.

ketamina ma to do siebie, że od razu widać, że jest się ubombionym, poza tym przypadła mi do gustu.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 44 / 8 / 0
keta i jej właściwości antydepresyjne pojawiają się szczególnie następne parę dni po tripie, nie w ten sam gdy się to brało. Poza tym, w tych profesjonalnych terapiach dawki we wlewach nie są takie, że wypierdala z butów i powoduje dysocjacje, nie próbowałem, ale pewnie jest to podobne do takiej normalnej dawki sniffem.
smile junkie
  • 104 / 58 / 0
@CieplaPoduszka Też kiedyś tak tłumaczyłem swoje wjebanie. A do zmiany życia zdecydowanie polecam psylocybinę zamiast kety.
  • 2910 / 774 / 5
Przy wlewie dawki są dosyć niskie, całość o ile dobrze pamiętam trwa 2h.
Co do efekty antydepresyjnego to działa, zwłaszcza nie walona z niczym innym. Z koksem dla mnie bez sensu.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 759 / 76 / 0
A mi koksem się podobała akurat.

Dslicsajko czemu bez sensu?
  • 2910 / 774 / 5
Znosi się w moim przypadku działanie. Lubię te ketaminowy relaks, lubię jak jest mocno. Z koksem nie jest tak fajnie po prostu.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
ODPOWIEDZ
Posty: 1529 • Strona 147 z 153
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.