Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy Kava Kava działa na Ciebie
1.Tak
46
45%
2.Cos działa
26
25%
3.Słabo działa
12
12%
4.Nie czuje nic a nic.
9
9%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
10
10%

Liczba głosów: 103

ODPOWIEDZ
Posty: 867 • Strona 85 z 87
  • 6 / 1 / 0
@GABAhater Na mnie efekt widocznie działał około 2 godzin, później bardzo delikatne działanie. Z porównaniem do alprazolamu nie podpowiem.
  • 51 / 14 / 0
11 stycznia 2023drakan9 pisze:
Jak już szukacie fazy, to zamiast piguł co wam wątrobe rozwali to lepiej sobie mighty roots zamówić, konkretna bania po tym jest
Problem leży w tym, że kava też potrafi mocno poryć wątrobę. Kavalaktony mają działanie blokujące niektóre enzymy wątrobowe, co może powodować sporą hepatotoksyczność (dla wątroby) przy łączeniu z dragami i lekami. Sam sobie mocno rozregulowałem wątrobę łącząc z kratomem i Tritico. Bolesność w prawym nadbrzuszu i wywalone ALAT i ASPAT, do tego wyniki USG wskazujące na nadmiar tłuszczu w komórkach wątroby.

Sama szlachetna kava jest bardzo mało toksyczna, ale kompletnie nie nadaje się do miksów, może poza połączeniem z konopiami.
  • 174 / 40 / 0
No to wiadome że kava nie nadaje się do miksów(podobnie jak wszystko co wpływa na enzymy wątrobowe), przy np zetkach wywołuje efekt paradoksalny
  • 23 / 3 / 0
Cześć, kupiłem Kava Kava Melomelo harmonia z cut, czy ktoś może wypowiedzieć się na jej temat? Z góry dziękuję ;))

usunięto źródło - 909
  • 2857 / 510 / 0
No to teraz to Ty wypij i się wypowiedz, masz co recenzować, pytać trzeba się było przed zakupem :-)
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 51 / 14 / 0
04 lipca 2023peterpan1 pisze:
Cześć, kupiłem Kava Kava Melomelo harmonia z cut, czy ktoś może wypowiedzieć się na jej temat? Z góry dziękuję ;))

usunięto źródło - 909
Melo Melo to odmiana kavy o bardziej uspokajającym profilu. Generalnie kavy dzielimy na heady - euforyczne, heavy - uspokajające i balanced, czyli coś po środku. Melo Melo jest wyraźnie heavy, ale nie aż tak jak Borogoru. Najbardziej heady jak dla mnie jest Kelai, ale mi się najbardziej podobały takie blendy jak Pacific Elixir i Mighty Roots od Kavasociety (w Polsce Kavaeurope). Mocno euforyczne ale jednak wyraźnie wyciszające. Bardzo dobra jest też Loa Waka od KWK, u nas sprowadzana przez Nangę.

Szczerze musisz popróbować, ale z własnego doświadczenia zdecydowanie odradzam jakiekolwiek miksy z substancjami choć w niewielkim stopniu obciążającymi wątrobę.
  • 805 / 48 / 1
Ostatnio przy okazji jednego zamówienia ze sklepu z plusikiem, zakupiłem Kava Kava ekstrakt standaryzowany na 30%.
Wiem, że ogólnie polecane było w tym wątki nie raz, normalna kava do picia.
I odradzane były ekstrakty, jednak to było czysto z ciekawości w ramach innego zamówienia, dorzuciłem 10g ekstraktu. Tam nawet zwykłej nie ma.
Wrzuciłem wczoraj 1,5g tego specyfiku i kompletnie zero działania.
Jest sens wrzucać jeszcze więcej?
Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny.
  • 805 / 48 / 1
^edit up^
Wrzuciłem dziś 3g tego specyfiku, coś tam gilgocze. Nie jest to placebo, ale nic konkretnego.
Zdecydowanie spróbuje naparów.
Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny.
  • 51 / 14 / 0
KarmiKlasik, większość tych ekstraktów to wynalazki Chińczyków z Alibaby. Nie wiadomo co w nich jest, choć bywają też legitne ekstrakty, ale to jest rzadkość. Najprostszy sposób by ocenić czy to w ogóle pochodzi z kavy, to wziąć trochę tego ekstraktu na język. Dihydrokavaina i do pewnego stopnia też kavaina mają silne działanie znieczulające podobne do koksu. Jeśli usta nie drętwieją, to jest to jakieś gówno.
  • 139 / 21 / 0
Nawet jeśli to legitny ekstrakt to ekstrakcja przy użyciu lotnych rozpuszczalników wyciąga z kavy szkodliwy syf. A w przypadku takiej przemysłowej produkcji nikt w wodną ekstrakcję bawił się nie będzie bo to po prostu niewydajne
"(...)kto jest zniewolony przez potrzeby fizyczne: Hindus harujący od świtu do zmroku przy zręcznym pługu za miskę ryżu czy Amerykanin jadący na traktorze?"
ODPOWIEDZ
Posty: 867 • Strona 85 z 87
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.