Karbamazepina (Neurotop, Finlepsin, Tegretol) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 2 / 1 / 0

Wiem, ale akurat mam ją przepisaną na bóle głowy.
  • 1 / / 0

Czy mogę nie brać tego gównianego Finlepsinu, bo od 4 dni co tabletkę mam 38 stopni gorączki i się wypacać jak szczur. Jestem po zabiegu usunięcia krwiaka podpajęczynówkowego i usunięcia kawałka czaszki od 3 tygodni...

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Policja ostrzega przed słodyczami niewiadomego pochodzenia ;)

Policjanci z Targówka zabezpieczyli kolorowe żelki niewiadomego pochodzenia. Badania osób, które je spożyły, wykazały ponoć, że w ich składzie znajdowało się LSD.
  • 2014 / 653 / 1

Możesz nie brać. Tylko wtedy licz się z drgawkami które mogą doprowadzić do uszkodzenia w obrębie mózgu, krwotokiem i w najlepszym wypadku śmiercią, w najgorszym zmianą w warzywko.
Jak źle ci po leki w te pędy do lekarza i mu o tym powiedz. Jest wiele innych leków przeciwdrgawkowych które może przepisać. Do czasu jednak wizyty bierz tak jak miałeś przepisane.
  • 29 / / 0

Czy Karbamazepine można brać z sertraliną lub fluvoksaminą?
  • 60 / 6 / 0

Mam przypisany tegretol 200cr z powodu alkoholizmu, mialem w zyciu 4 razy atak padaczki alkoholowej, raz na rejwie. przestałem go brać po skończonym detoksie, brałem go długi czas w ilosciach ponad gram dziennie, nie czulem efektow poza brakiem drgawek.

sprawa wyglada tak, jade na mocne rejwy (200-300bpm), chce brac kete i fuke. czy tegretol zminimalizuje u mnie ryzyko padaczki i drgawek? wiadomo, strobo i te sprawy. mysle o jakims 200-300mg jako podkład przed imprezą.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata