Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
  • 81 / 4 / 0
przy paleniu kanna wpadło mi do głowy żeby przygotować marihuane tak jak do jedzenia ale zamiast zjeść walnąć sobie ją w kanał.oczywiście robić tego nie będę ale jestem ciekawy czy ta metoda wgl by zadziała
Uwaga! Użytkownik Astraldusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1002 / 223 / 0
krążą po internecie przypadki takich geniuszy, nie chce mi się teraz szukać, ale nie kończyło sie to dobrze, raczej nie z racji przedawkowań, ale powikłań po wstrzykiwaniu takich wynalazków
  • 914 / 200 / 1
@up zator tłuszczowy gwarantowany.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 447 / 43 / 1
Kanna IV? Ja pierdole
Rozmyte kolory kończę, sorry...

Spoiler:
  • 1698 / 284 / 0
nadal nie wierzę, że są osoby chcące testować kanna i.v. XD
kanna p.o. jest nieprzewidywalne i niebezpieczne, a wy to po kablach chcecie napierdalać.. trzeba mieć już naprawdę albo mocno poprzekręcane w głowie od tych waszych carfentanylów i innych gówien, albo musi to być jakaś część waszego planu samobójczego..
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2200 / 702 / 0
Nie wiem jak z kanna, ale ziomek kiedyś ostro zbenzowany przygotował i podał sobie marihuankę dożylnie. Było blisko amputacji, była jazda karetą na sygnale, były ciężkie i poważne przemyślenia na temat tego co odpierdala ze swoim życiem. Obecnie nawet alkoholu ani fajek nie tyka.
Autor tego posta jest żywym (?) przykładem że selekcja naturalna nie działa.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
  • 583 / 34 / 0
też kiedyś myślałem o marihuanie iv ale zrobic to tak że przygotowujesz jak do jedzenia ale zamiast oleju dać glikol propylenowy, przefiltrować przez filtr strzykawkowy i wtedy załadować.
chociaż szczerze to już lepiej ketony iv walic niż weed ale tak sie zastanawiałem...
  • 182 / 24 / 0
21 stycznia 2020WrakCzlowieka pisze:
Nie wiem jak z kanna, ale ziomek kiedyś ostro zbenzowany przygotował i podał sobie marihuankę dożylnie. Było blisko amputacji, była jazda karetą na sygnale, były ciężkie i poważne przemyślenia na temat tego co odpierdala ze swoim życiem. Obecnie nawet alkoholu ani fajek nie tyka.
Jak to podał??
Ja myślałem nad rozpuszczeniem żywicy konopnej (rosin czy jakoś tak) w spirytusie tak jak się robi rolki i inne nierozpuszczalne w wodzie rzeczy.
Jako ciekawostkę powiem że nasączenie małej kulki tytoniu spirytusem i przepchanie jej przez czarną lufe po ziole powoduję że lufa staje się przezroczysta "jak ze sklepu" - dosłownie. A ta kulka po odparowaniu spirytusu jest normalnie klepiąca po spaleniu o wiele bardziej niż baka.
U mnie to bardziej chronicznie
Ty wolisz mieć stany psychodeliczne
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.