Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 206 • Strona 1 z 21
  • 486 / 67 / 0
Waszym zdaniem, jaka jest szkodliwość w porównaniu do naturalnego odpowiednika?
Jakie zmiany zauważyliście po długich ciągach, czy tych krótkich?
:listen:
Z własnego, ponad rocznego używania zaobserwowałem małą szkodliwość - porównywalną do mj.
Średnio schodziło ok 40g maczanki na miesiąc, często w ciągach. 3 różne kanna
możecie mnie z(a)b(i)ć
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l) :heart:
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
  • 1513 / 22 / 0
Porównując mj do JWH-210 i ur144 to mj dużo mocniej siadała na motywację, pamięć, koncentrację. Jaki i bardziej po płucach i gardle przy paleniu (większa temp, dym mocniej gryzący) - zazwyczaj nie robię maczanek - waporyzuje z żarówki. Ciekawą mnie efekty których nie widać odrazu - syf w płucach, rozjebane zęby, kisiel z mózgu - paranoja zbiera się nad moją głową niczym nietoperze hehe.
Mam nadzieję, że cud chińskich chemików jest dla mnie zdrowy jak cytrusy albo chociaż nie urośnie mi noga za uchem.
Są jakieś potwierdzone dane nt szkodliwości poszczególnych kanna - niektórzy siali panikę z fluorem w niektórych.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 62 / / 0
Właśnie miałem napisać taki sam temat, bo dziwiłem się, że w kanna nie ma takich topiców %-D

Wracając do tematu, po jakimś 2 tyg ciągu na AM-2201, zauważyłem spadek motywacji ogólnie do wszystkiego, mini depresja, problemy z koncentracją, a przy ostatnim, niespełna 2 tyg, oprócz ww objawów, dostałem jakiegoś dziwnego uczulenia wokół ust. Skóra wyglądała, jakby ktoś mi pumeksem przejechał po pysku kilka razy. Zniknęło po kilkunastu godzinach od ostatniej dawki. Ale jak czytam tutaj o ciągach 1miech i więcej, to aż mnie skręca. Gdyby właśnie nie ta szkodliwość, to pewnie też bym to palił non stop.

Nie da się też dokładnie opisać efektów ubocznych poszczególnych kanna, nie wszyscy sprzedawcy sa uczciwi, o czym zdążyłem się zresztą przekonać. Nawet nie mam pewności czy używałem am, czy czegoś innego.

Już wolałbym w tych cholernych ciągach palić mj, przynajmniej wiem, co mnie czeka. Ale niestety, tańsze = 'lepsze'
  • 488 / 6 / 0
Jarałem trzy miesiące dzień w dzień. Zaowocowało to sporymi kołataniami serca nigdy wcześniej nie występującymi u mnie. Zanikły po odstawieniu i hurtowym wpierdalaniu asparginu przez pewien czas.
  • 5765 / 383 / 10
Moje doświadczenie z kanna: najpierw 3-4 miesiące palenia "mieszanek" z smartshopów (głównie Smart Shiva); potem przerwa trzymiesięczna (rzadko w tym czasie marihuana); sporadyczne palenie JWH-210 przez ~miesiąc; trzymiesięczny ciąg na JWH-122; wyjście z ciągu, sporadyczne palenie 122 i 210 przez 3 miesiące; dwutygodniowy ciąg na AM-2201; od tamtego czasu sporadyczne, coraz rzadsze palenie kannabinoidów.

Nie zauważyłem żadnej szkodliwości, poza tym, że teraz nie chce mi się tego palić. Ot, myślę sobie - "zajaram!", to automatycznie idzie za tym myśl "nieeee chce mi się...". Chyba, że na imprezach.

No, i czuję się dość ogłupiony, gdy faza po AM-2201 zejdzie.

To by było na tyle.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 1457 / 17 / 0
Liczę tylko to co waporyzowałem, bo tego były "większe" jak dla mnie ilości (gotowych maczanek niewiele próbowałem, kilka gramów Spice Gold jak weszło na rynek i to tyle). Przewaporyzowałem (czasami doustnie) sobie ok 1g JWH-210, 1g JWH-307, jakieś śladowe ilości innych JWH-ów i AM-ek (po 50mg max każdego z próbek).
Częstotliwość używania wyglądała u mnie tak, że jeżeli ciągi to max kilka dni do tygodnia, potem kilka dni przerwy, potem znowu mały ciąg, dłuższa przerwa, itd. Czyli nieregularnie (z resztą tak samo palę mj, więc to są u mnie nawyki, żeby nie jarać non-stop przez dłuższy czas).

Jeżeli chodzi o negatywne zmiany to podobnie jak przy mj - zwiększone lenistwo, wyjebanie na wszystko, brak motywacji do pracy/nauki, problemy z pamięcią, czyli podobnie jak u innych. Wszystko jednak wraca do normy po dłuższej abstynencji (kilka tygodni).
Do tego czasami obniżone libido po zakończeniu ciągu, podczas którego seks był pod wpływem kanna. Pewnie przyzwyczajenie do mocniejszych wrażeń, ale przechodzi równie szybko jak inne negatywne skutki.
Innych zmian nie zaobserwowałem, żadnych problemów z sercem, ciśnieniem, czy jakiś zmian na skórze.
Jedynie problemy żołądkowe, ale nie wiąże tego bezpośrednio z kanna tylko ze zmianą diety na bardziej inwazyjną.

Ogólnie pewnie zbyt mało tego wszystkiego używałem, żeby poczuć jakieś większe negatywne skutki, ale po prostu staram się nie traktować tego jako rutyny, dlatego tak mało i rzadko używam kanna w porównaniu do innych. I każdemu polecam takie podejście, to odnośnie każdej używki właściwie.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 418 / 2 / 0
Względnie niska szkodliwość, porównywalna z tą do mj
  • 5765 / 383 / 10
IMO niższa niż MJ, bo - primo - lekkie podkłady/wapo nie ryją tak płuc jak ciężka, gęsta MJ. Segundo - najprawdopodobniej nie odkładają się w kom. tłuszczowych jak THC, i faza trwa całkowicie maks. 4 godziny, nie tydzień... :rolleyes:
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 418 / 2 / 0
racja, mogę dodać od siebie że mniej wpływa na pamięć i nie ma takiej zamółki z rana jak się kopćnie wieczorem :)
  • 41 / 1 / 0
Palę syntetyki już kilka lat praktycznie caly czas w ciągach ostrych. Negatywy: amotywacja, stany depresyjne, fobie społeczne. Jednak jak jestem pod wpływem bardzo fajnie mi sie wszystko robi. Ujaranie to chyba mój stan naturalny i tyle !

scalono - surveilled

Tak wogóle słyszalem opinie ( nie wiem na ile to obiektywna opinia ) iż palenie MJ / syntet canna powoduje schorzenia / nowotwory górnych dróg oddechowych. Proszę o potwierdzenie lub zdementowanie tego twierdzenia :finger: ja odkąd palę ograniczyłem papierosy do minimum, picie alksu również ograniczylem do minimum i zauważam wiele pozytywów pod tym względem. Moje pluca są w dobrym stanie nie zauważyłem u siebie też jakiegoś stanu zapalnego górnych dróg oddechowych, może troszkę z przepalenia ale po dniu , dwóch ograniczania lub niepalenia mija.Sfera psychiczna to osobna sprawa / fizycznie nie zaobserwowałem żadnych negatywnych zmian / zdrowy jak ryba !! :-)
ODPOWIEDZ
Posty: 206 • Strona 1 z 21
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.