Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 206 • Strona 19 z 21
  • 39 / 4 / 0
Ja dodam od siebie ze w moim przypadku blędnik ostro dostał po dupie i jak skończylem ciag to lezac w lozku wydawalo mi sie ze sie zaraz wypierdole np albo takie same zachwiania rownowagi idac po prostej drodze.
  • 3 / / 0
Po końcu ciągu kilku miesięcznego po odstawieniu miałem brak senności , nie jadłem, bóle brzucha i problemy z sercem przez dluższy czas
  • 16 / / 0
Mnie po ciągach zaczęły boleć zęby, kłucie w klatce
Po odstawieniu budzenie się kilka razy w nocy, brak apetytu
  • 7 / / 0
Skurcze mięśni,zwłaszcza nóg-zajebiste.Duże dawki magnezu prawie nie skutkowały.W kilka miesięcy po odstawieniu nie ma po tym śladu,mimo,że natura cały czas...
"Warunkiem napotkania czegoś jest uprzednie otwarcie wobec horyzontu,w którym to coś może w ogóle się pojawić. ”
Martin Heidegger
  • 1 / / 0
U mnie, ciąg 1,5 roku, co miesiąc paczka, po 100g maczany.
Efekty uboczne :
- męczący kaszel mokry, czarna, galaretowata wydzielina (kaszel non stop).
- dziury w pamięci, zawieszki.
- totalne zezwierzęcenie, w sensie - autystyczne odcięcie od świata.
- ograniczona, uboga w słowa wymowa, a w sumie, to pojękiwanie.
  • 1513 / 22 / 0
karlson pisze:
nananaweed pisze:
No dokładnie , i ta wada na początku odstawienia dopków ,i gdy chcesz zajarać zioło ,to zwyczajnie nie kopie.

Palenie kanna pozbawiło mnie radości z palenia MJ .
To pieprzone ostatnie zdanie chyba skusi mnie zeby wyjebac w smietnik moje kanna zanim sprobuje 1wszy raz w innej formie niz jakies shitowe dopalacze sprzed kilku lat...
Nie do końca tak mam. Kiedyś faktycznie mi mocno podbiły tolerkę i ganja słabo kopala ale może to też kwestia słabej trawki. Mialem okres kiedy robiłem 2 buszki pinaci po robocie prawie codziennie (czasem też przejarałem pół popołudnia) i joincik wieczorem wchodził mi całkiem ok choć już nie tak dobrze jak po choćby dniu przerwy.

Mnie syntetyki znudziły. Czasem zwarzywię albo wykożystam chwilę na szybkie upalenie bo ,działanie dość unikatowe (choć szybko się nudzi) no i krótkie.
Co jest jednocześnie minusem lubię ten dłuugi ganjowy after ale nie zawsze mam czas i ochotę.

Podsumowując - właśnie ganja, różnorodność na darknecie odciągnęły mnie od chemicznego posmaku i zapierdalającej tolerki.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 3955 / 144 / 0
^ co do tolerki kwestia tego jak sie pali, jak popala sie maczanki nie w nieskonczonych ciagach to jescze luz, gorzej jak sie przynajmniej miesiac vapuje proch w ciagu, ciagle zwiekszajac dawki, wtedy tolerka na kanna jest kosmiczna a zielsko zwyczajnie nie dziala. ja potrzebowalem miesiac przerwy, zeby wgl poczuc cokolwiek palac dzointa z 0,5g marihuany a dopiero po trzech miesiacach bez kanna, marihuana zaczela na mnie dzialac normalnie.
niedojebanie genetyczne
  • 447 / 43 / 1
Lęki, uszkodzone szkliwo, fobie społeczne, maź przy kasłaniu, strzelając stawy, rozregulowany układ pokarmowy, czasem wzrok płata figle. Ale kara musi byc

[scalono z]

uczucie scisnietego gardła
Rozmyte kolory kończę, sorry...

Spoiler:
  • 26 / 2 / 0
Przy ciągach rzędu 2 tygodni jedynym zauważalnym skutkiem były zaniki pamięci krótkotrwałej "zaraz, po co ja przyszedłem do kuchni??"


No i to, jeżeli palimy w zaciszu domowego ogniska :-D
GRBxScRxVandaL pisze:
U mnie, ciąg 1,5 roku, co miesiąc paczka, po 100g maczany.
Efekty uboczne :
- totalne zezwierzęcenie, w sensie - autystyczne odcięcie od świata.
  • 114 / 2 / 0
Bóle brzucha, bezsennosć, brak apetytu i motywacji, ból zębów, mokry kaszel. No i nasze ulubione dziury na bani. Doświadczylem tego wszystkiego przez chwilę,gdy po 3 miesiącznym ciągu przerwałem nagle. Teraz nic z tego nie występuje,może to i lepiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 206 • Strona 19 z 21
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.