Kanna (Sceletium tortuosum) - Wątek Ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 46 / 6 / 0

Kanna wg mnie najlepiej działa wciągana, dobrze połączyć ją z kofeiną. Wtedy daje na prawdę przyjemne efekty
  • 280 / 40 / 0

Dla mnie to chujowe strasznie jest. Małe, duże kreski bez znaczenia. Za każdym razem słabo mi się robi i taki jakby rozleniwiony jestem. Tylko czekam aż zejdzie.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Pijemy najwięcej alkoholu w historii. Nawet w tej konkurencji socjalizm z czasów PRL przegrywa

W ubiegłym roku Polacy pobili rekord w ilości wypitego alkoholu. Pochodził jeszcze z czasów głębokiego PRLu zanim sukcesy socjalizmu doprowadziły do pojawienia się kartek na alkohol.
  • 102 / 3 / 0

Czy odwar np 10 min na wrzątku z 2g kanny da odczuwalne efekty?
  • 626 / 109 / 0

^ Raczej tak. Wczoraj dodałem sobie do herbaty około 1g suszonego ziela kanny z własnej zeszłorocznej uprawy i poczułem wyraźne działanie.
  • 119 / 2 / 0

19 marca 2019Fatmorgan pisze:
powiem tak - przy dalszym paleniu wraz z marihuaną rzeczywiście czuć zmianę charakteru fazy po zielsku
mimo, wszystko nie jest to nic specjalnie ciekwego
jak na tą chwilę nie polecam - nawet dym nie jest specjalnie smaczny
to gówno działa i to mocno jak pisałem wyżej ekstrakt x50 z holednerskiego smartshopu (więc raczej bez domieszek) wystrzela bardzo , jedyna kwestia taka że to działanie wybitnie mi nie odpowiada :) ale to kwestia osobnicza wielu moich znajomych też tak ma , ale mają identyczny gust co do narkotyków . Zwiększ dawkę , to jest jedyna kwestia .
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata