Sceletium tortuosum (kanna)

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 124 / 26 / 0

Kanna wg mnie najlepiej działa wciągana, dobrze połączyć ją z kofeiną. Wtedy daje na prawdę przyjemne efekty
  • 725 / 125 / 2

Dla mnie to chujowe strasznie jest. Małe, duże kreski bez znaczenia. Za każdym razem słabo mi się robi i taki jakby rozleniwiony jestem. Tylko czekam aż zejdzie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

"Będą się starali podłożyć mi narkotyki do skutku"

Czy domniemany kochanek żony próbuje zniszczyć życie taksówkarza z Władysławowa i w tym celu zorganizował akcję podrzucenia mu narkotyków? Tak twierdzi 29 – letni Wojciech Renusz. Historia jest poważna tym bardziej, że domniemany sprawca to sierżant straży granicznej.
  • 182 / 7 / 0

Czy odwar np 10 min na wrzątku z 2g kanny da odczuwalne efekty?
  • 688 / 152 / 0

^ Raczej tak. Wczoraj dodałem sobie do herbaty około 1g suszonego ziela kanny z własnej zeszłorocznej uprawy i poczułem wyraźne działanie.
  • 124 / 3 / 0

19 marca 2019Fatmorgan pisze:
powiem tak - przy dalszym paleniu wraz z marihuaną rzeczywiście czuć zmianę charakteru fazy po zielsku
mimo, wszystko nie jest to nic specjalnie ciekwego
jak na tą chwilę nie polecam - nawet dym nie jest specjalnie smaczny
to gówno działa i to mocno jak pisałem wyżej ekstrakt x50 z holednerskiego smartshopu (więc raczej bez domieszek) wystrzela bardzo , jedyna kwestia taka że to działanie wybitnie mi nie odpowiada :) ale to kwestia osobnicza wielu moich znajomych też tak ma , ale mają identyczny gust co do narkotyków . Zwiększ dawkę , to jest jedyna kwestia .
  • 214 / 35 / 0

Czy kanna jest nadal legalna? Nie mogę nigdzie jej znaleźć.
  • 185 / 36 / 0

Jest legalna, łatwo ją znaleźć.

-----------------

2:1 przed chwilą znalezione, co pół roku leżało w worku straciło na zapachu (i dobrze bo jest chujowy) ale na mocy chyba nie. 3 szczury w +- 40 minut, dwa pierwsze małe na próbę, trzeci porządny działają wyraźnie. Nie wiem jak to do końca określić ale na pewno nie jestem w 100% trzeźwy.

Scalono

Sniff pół godziny przed paleniem - typowa kanna, lekka euforia, przyjemne dreszczyki.
Drugi sniff też pół godziny po paleniu - efekty kanna plus marihuanowe ujebanie z tą różnicą że bez otępienia. Aha, no i gastro dobrze gasi.

Scalono. taurinnn
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata